Спінінг, берег "Подільський хижак - 2009"

Соревнования, которые проводит ВОФРС, ФРСУ и другие областные федерации.

Модератор: Vodan

Как бы вы хотели, чтобы были разбиты зоны соревнований?

Опрос закончился 31 окт 2009, 20:33

По старому: зона "С" - ниже ручья
3
20%
По новому: все зоны - выше ручья (вверх по течению)
12
80%
 
Всего голосов: 15

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#126 Сообщение Ruslan » 31 окт 2009, 18:15

А погодець то на завтра.... мінуса...
:shock: :!:
Изображение

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#127 Сообщение Саня-Fisher » 31 окт 2009, 19:42

Ruslan писал(а):Завтра побачимо, може й на мене натхнення найде :wink:
ДА, Я від тебе такого не очікував. Я знаю що можеш краще... :)

В нас є щось спільне...
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#128 Сообщение Ruslan » 31 окт 2009, 20:05

Саня-Fisher писал(а):
ДА, Я від тебе такого не очікував. Я знаю що можеш краще... :)

В нас є щось спільне...
Саня, не повіриш, як шо читав уважно форум, то сьогодні вранці телефони дома забув, повертався...
Изображение

веталь
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 25 янв 2009, 19:38
Откуда: украина винницкий район стрижавка

#129 Сообщение веталь » 31 окт 2009, 20:32

а что там с пальцами у Сережи помоему ,жив здоров?

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#130 Сообщение Саня-Fisher » 31 окт 2009, 21:06

веталь писал(а):а что там с пальцами у Сережи помоему ,жив здоров?
То был Витя Рыбаков. Я не знаю как, но он засунул пальцы щуке в рот... вот и последствия, но я эти ЦеЛафаНки полные крови не скоро еще забуду.
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#131 Сообщение Yurez » 31 окт 2009, 22:20

Саня-Fisher писал(а): ... но я эти ЦеЛафаНки полные крови не скоро еще забуду.
Просто Віктор - молодий і здоровий чоловік - енергія нерозтрачена, живе "повнокровним" життям :wink:.
Бажаю швидкого одужання пальцям :wink:.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Dok
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 28 окт 2009, 21:47
Откуда: Винница

#132 Сообщение Dok » 31 окт 2009, 22:23

Ruslan писал(а):Завтра побачимо, може й на мене натхнення найде :wink:
нехай попробуе ненайде

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#133 Сообщение Андрей » 31 окт 2009, 23:16

Dok писал(а): нехай попробуе ненайде
Ну, это не только от Руслана зависит, рыба тоже должна хотеть клевать на ЭТО... :lol: :lol: :lol:
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#134 Сообщение Ruslan » 01 ноя 2009, 16:24

Dok писал(а):
Ruslan писал(а):Завтра побачимо, може й на мене натхнення найде :wink:
нехай попробуе ненайде
А таки найшло :wink: :003: :031:
Изображение

Изображение
Изображение

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#135 Сообщение Андрей » 01 ноя 2009, 17:00

Поздравляю победителей!!!!
Макс, Олежка, молодцы, 5 баллов!!!!!!
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

веталь
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 25 янв 2009, 19:38
Откуда: украина винницкий район стрижавка

#136 Сообщение веталь » 01 ноя 2009, 17:26

так кто первые места получил,а то поприсуствовал тока в первый день и то не до конца!,а так было интересно!,рыбка то наверное оживилась к обеду??? и примите все мои поздравления :!: :!: :!:

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#137 Сообщение Valen » 01 ноя 2009, 21:48

Мої перші змагання по спінінгу...
Правду кажучи, їхав за враженнями. Сподобається - не сподобається, оскільки рибалка в мене ніяк зі спортом не асоціювалась. Сподобалось... Відчув смак конкуренції і дух змагання, так що думаю це не останні.
Знайдемо з Олександром - третього і тоді " команда поросячий хвостик - всіх порве" :D А поки що треті з кінця, з трьома баранками на рахунку. Одна баранка - моя, приніс її з зони С - але швидше не через зону, а через те що вона випала першою і перед цим наслухався яка це страшна зона :twisted:
Дякую Руслану за доставку, а Alex і Пайк - лізі за компанію і ввідний інструктаж
Последний раз редактировалось Valen 01 ноя 2009, 22:24, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#138 Сообщение Valen » 01 ноя 2009, 22:06

фоторяд
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#139 Сообщение Yurez » 01 ноя 2009, 23:06

ВІТАЮ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ТУРНІРУ :!: ВИ - МОЛОДЦІ. РЕСПЕКТ І УВАЖУХА :!:
:wink:
Від себе: поки-що тільки фоторяд із скупими коментарями...
Виїхали вранці, біля Південного Бугу були в районі шостої ранку... На траві морозний іній, градусник показує 4С нижче нуля...
Изображение
Потехенько потяглись автівки учасників...
Изображение
Всі озброєні! Гляньте на Валерія (Сабанєя) - з такою "орденською планкою" можна в будь-який бій!..
Изображение
Змагання не фотографував по зрозумілим причинам... А от після змагань трішки поклацав.
Олександр, директиор магазину "Нептун" вітає призами гостей із Мог.-Подільського "За саму далеку подорож"
Изображение
В номінації "Сама маленька риба" переміг Олександр Стаценко
Изображение
Володар "почесного" тринадцятого місця - Яремчук Павло
Изображение
Приз "За волю до перемоги" - Рибаков Віктор. Вважаю, що дуже заслужено (і достатньо щедро, чи не правда?)!
Изображение
Команда "Пайк-ліга" на третій сходинці пядесталу пошани. Це значний Успіх молодої команди, хоч таке становище навряд-чи влаштовує цих козаків!
Изображение
Команда "Успіх" друга - чи не єдина "без нулів"... Молодці!
Изображение
"Майстер+" - на висоті!
Изображение
Ободянський Євген - третій в особистому заліку (бронза)
Изображение
Балабанов Макс - другий (срібло)
Изображение
Антонюк Олег, він же Кабасік (на форумі), він же Чемпіон Світу - виграв цей турнір (золото)
Изображение
Іконостас, на який слід рівнятись!
Изображение
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#140 Сообщение Yurez » 02 ноя 2009, 01:36

Змагань чекав як і всі спортсмени - як Пришесття. Це і зрозуміло... Особливо після того, як їх довелось перенести на один тиждень. Але стан "бойового трансу" зберігався - хотілось "рвати всіх" :wink:.

Дочекались, нарешті!

Отже приїхали до річки... Навкруги біло від паморозі :shock: ... Одинока машина стоїть під лісополосою. Це Коля Бабій, з "Приходу" уже на місці, разом із Ігорем Слободянюком. Ігор - спортсмен молодий, для нього ці змагання перші... Повітались, розговорились...
Глянули на річку, попробували воду "на руку". Вона висока і холодна. Проте, ще рано - ГЕС в Сабарові ще не працює, ближче до старту вода почне спадати. А от температура води, на дотик - градусів 8-9, уже значно холодніша, ніж два тижні тому. Цікаво, як на це відреагує риба?..

Дістали чай, бутерброди... За розмовами помітили, що від села тягнуться вереницею автівки наших друзів-спортсменів.
Ну починається!

Теплі зустрічі, гаряче спілкування - все так-само приємно, як і завжди... Стоп, не все як завжди - є нові обличчя: Олександр, Валентин, Віталій, Віталій Іванович...
Що ці учасники отримають сьогодні та завтра - радість Успіху чи гіркоту Поразки?.. Познайомились... Приємні і відкриті люди - з такими уже можна йти на рибалку! Це радує :!:

Построїлись, обстановка, переважно, невимушена. Головний суддя, Олег Карасьов, сипонув перлами з приводу "стилю ловлі дрібноти" в бік Кабасіка та регламенту змагань, викликавши бурхливі позитивні емоції в учасників. Все повинно вдатись! Все! :!:

Далі жеребкування (Або карти покажуть)
По зонам: мені випала така черговість їх зміни "В"-"А"-"С". Я залишився задоволеним таким розкладом.
Потім ми потягнули карти із номерами стартових секторів на перший тур...
Отже, зона "В" - Валет хрестовий - удача в починаннях (с)...
Стартові сектори - 4,7,12.
Такий розклад мене влаштовував. Початкові сектори знаходились поблизу "Причалу" - на них, зранку, мав би проклюнутись окунець... Але чи він про це знає?..
Став у сектор, чекаю сигналу. Згадую, що в кількох перших змаганнях, перед їх стартом - кінчик мого спінінга передавав пульсування крові в жилах:!: :twisted: Зараз цього не було - спокій, причому повний.
Я знаю, що ловитиму на кисільний твістер, бо вірю в цю приманку найбільше... Думок в голові мало - є лиш насолода моментом, якого я так чекав!
Зашаркотіло (а в мене дужка котушки уже зведена), потім бабахнуло - і моя приманка у воді. З третьої проводки сідає окунець. Влетів за приманкою в беріг. Добре, що ловив на монофіл (боячись обмерзання) - окунь не зійшов.
Суддю не кликав, він сам проходив мимо через хвилинку. Олег зафіксував масу - 91 г. Перша риба в зоні - моя - це дуже приємно :wink:.
Проте, перша година минула, а я не бачив більше ні покльовки...
Зібрались в середині зони для другого старту. Прибіг Віктор Рибаков із пошкодженими щукою пальцями :shock: - надали першу допомогу...

Старт другий. Мокнув приманку - та й іду, "попасом" в перші сектори. Сонечко пригріло - уже й щука може активнічати, а я без поводка... Та і монофіл пора замінити на шнурок. З цими думками я дійшов до третього сектору... За дві-три хвилини переоснастився і закинув.
Приємно відчувати, що сенсорність "снаряги" виросла...
Десь на третій-четвертій проводці тюкнуло, а я зробив коротку підсічку! Ось він - другий окуньчик! Поки суддя дійшов - я дістав ще одного! А за ним щучку! Лідирую - це заводить! Зявився кураж, але другий старт добіг кінця - змінюємо сектори :wink:...

Третій старт - у 12 секторі. Вирішив пробити дальній край зони, і, лише останні 15-20 хвилин, при потребі, віддати першим секторам, які уже були добре "підтоптані".
Сорок хвилин збігло, а у мене "петрович", тому "суну" до перших секторів...
Перший сектор зайняв Вадим Рачук, в другому - Женя Ободянський. Женя піймав щуку і чекає на суддю...
Третій сектор вільний. Стаю, кидаю - нуль... Щука стоїть глибше - за бровкою... Ставлю 2,3 г (замість 1,5), закидаю і дістаю маленьку, але таку бажану щучку, яка закріпляє моє лідерство :wink:!
Тут же, і Вадим розмочується щупачком під 300 г, за ним Женя бере меншу...
Має бути і в мене.., але ж нема :?!
Змінюю твістер кисіль на ріпер (кисіль з блискітками), закидаю, веду і чую, що вона уже сидить :twisted:.
Через 2 хвилини була ракета, а я був задоволений, бо "порвав зону". Остання риба такоє моя :wink: ...
Виграв класично, на простій тактиці - мікруха по окуню зранку + дещо важча мікруха з акцентом на щучку на останньому старті. Крім того - удача була на моїй стороні (хрестовий валет віщував вірно).

Звоню до Саші Зонюка - він також перший в зоні, а от Сергій піймав "петровича" (але із Сергієм - то окрема історія... може він сам захоче щось написати...)


Година, не те щоб ейфорії, але приємного усвідомлення того, що перший крок зроблено вірно - минула швидко.

Тур другий, зона "А". Десять бубнових - подарунок (с)...

Сектори для стартів, здається - 7,13,4.

Сьомий сектор, та і весь відрізок річки в цьому місці, мені добре знайомий. Я розумів, що і як потрібно робити тут, щоб ловити... Оскільки пішла щучка, я укрупнив приманку (з дюйма - до півтора-двох) і вирішив ловити на 2-3 грамах, при потребі і з більшою масою саме її - маленьку хайку 8)...

Перший "подарунок" прийшов на першій хвилині лову - обірвався. Поки перевязував поводок - замоталась нитка за кільця спінінга, причому добряче... Розмотав, але на забросі нитку завіяло на кущ... Поки знімав - приманка знову сіла в чепу... На цей раз обірвав її із шматком нитки - метрів пять-шість :evil: ...
Зрозуміло, що в цьому секторі я спокійно ловити не зможу, тому "рухнУвся" в напрямку перших секторів, але там було зайнято. Вертаючись став у шостому секторі і, із-під куща, видрочив щучку на 70 грамів... Потім не реалізував покльовку... А на наступній проводці умудрився знову порвати шнур :? (перевязуюсь - другий подарунок...)
Наступні заброси не дали результату, а зліва від мене тягнули рибу Мітров Андрій і Єдуард Букін :cry: ...
Зміщаюсь на точку, де ловив Едік і заробляю третій подарунок - щучка грамів на 170 зійшла над підсаком! Це був пістєц! Я відчув - як я "летю"! У мене мало покльовок! Я роблю щось не так, але що?! :? :(
З цими думками я зробив ще декілька забросів і змістився ще лівіше, де, таки узяв, ще одного мінікрокодила на 177 г (здається).
Так завершилось два старти - залишився останній.
Я вирішив, що проведу його в початкових секторах ловлячи окуня на мікруху. Це була абсолютно твереза думка, жаль, що вона не прийшла в мою голову раніше...
Саша (Док) притримуючись цієї тактики протягом трьох стартів "розірвав зону як Тузік тряпку"! А я - не пристосувався... Нажаль злетів. Прорахувався із тактикою на тур.
Зона могла стати для мене справжнім подарунком, якби я притримувався тієї ж тактики, що й у зоні "В"... Затупив конкретно! З такими грубими тактичними помилками - не виграють на змаганнях, де "рубаються" справжні спортсмени!
Мої однокомандники, Саша і Сергій - із рибою. Це вже добре. Є надії поборотись за пядестал командою :wink:.

Ввечері приманок не чіпав, спав спокійно...
У мене в третьому турі - зона "С". Для мене вона достатньо складна, тому я робитиму те, що хоч трохи вмію - "лімонитиму пісюна в кущах" (с)О.Карасьов. Так і вирішив :lol: :wink:.

Витягнув шість бубнових - весела дорога... Сектори - 4,7,12.
Початок третього етапу, для мене, був подібним до того, як почався перший тур Кубку Одеської області на "Барабої". І там і тут - я прибув в зону змагань перед самим вистрілом. Часу на підготовку старту - нуль. Вже і стрельнуло, я, ніби, у нормальному секторі, але ще не можу закинути - тільки чіпляю приманку :twisted:...
Ніби і кидаю правильно, і веду нормально, а "воно" не клює... Через 20 хвилин від старту риби не густо - тільки у двох чи трьох осіб. При цьому, у Віктора Рибакова - два судаки загальною масою за кіло :shock:...
Підступний розум каже: "Його не наздогнати! У нього бонуси, які для тебе є "канкретним" гандикапом!.." На цей раз, я зумів не послухати свій розум... Воля перемагати і впевненість в тому, що коли ти працюєш - то результат себе проявить давали сили не просто відбувати етапи, а боротись. Ну, боротись, це скоріше чисто психологічно, бо за пятнадцять хвилин до кінця третього старту я був без риби :wink:...
Третій старт я почав у 12 секторі з рішенням ловити з дальньої дистанції пятиграмовою чебурахою. Вітя Рибаков дістав, при мені свою четверту рибу (загальна маса перевалила за два кілограми і я таки змирився з тим, що він став недосяжним... :?)
Тактика на останній час була такою: пройтись по дальняку до "кущів". В "кущах" чергувати мікруху і лайт-джиг.
Я був впевнений, що ловити можу і розмочусь... Хоча, це не була впевненість... Скоріше - це була, майже, примарна надія, щоправда, підкріплена вірою в себе і надією на Господа, який зглянеться на мої щирі намагання :wink:...
Так і сталось - Господь зглянувся :!: Драматизм подальших подій був, для мене - просто неймовірним :!:
:arrow:
На першому забросі "в кущах" сіла щучка, на 135 г, під тим берегом. А на другому забросі - сів судак на кілостотридцятьвісім (уже під цим берегом) 8) :wink:.
Я матюкався від задоволення - як "колгоспний фуражир" :twisted: :!:
А як бабахнуло - зняв шапку і перехрестив лоба - Господь явив для мене чудо. І, що приємно - я заслужив цечудо, бо не зломався в чесній і гострій боротьбі. Я розумів, що мій результат другий в зоні - і команда має шанси на медалі... З тими думками добрався до табору. Саме ця дорга була для мене веселою і приємною (шістка бубнова - не обманула :wink:).

Зустрілись із Сергієм та Олександром. Сергій з рибою (в зоні "В"), а от Сашко - не розмочився (в зоні "А")... Він, якраз, і не витримав накалу боротьби...

В кінці-кінців, цього разу - ми не попали в медалісти - півбала невистачило...
Але я вірю, що в наступні змагання ми наверстаємо упущене, ми це заслужимо в справжній боротьбі :wink: :!:

А тепер СПАСИБІ:
- ОРГАНІЗАТОРАМ (все було дуже добре)
- учасникам (за чесну і безкомпромісну боротьбу)
- спонсорам (за гарні призи)
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Bond
Сообщения: 717
Зарегистрирован: 12 ноя 2006, 21:34
Откуда: Винница

#141 Сообщение Bond » 02 ноя 2009, 08:01

..."валет крестовый...десять бубновых..." ... харашо пышэт...

Протоколы? Сколько всего было учасчтников?

На фото "Пайк-лига" как сироты. Где их дипломы?
Везет только сильным.
С уважением: Евгений Бондарь.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#142 Сообщение Yurez » 02 ноя 2009, 08:10

Bond писал(а): ... На фото "Пайк-лига" как сироты. Где их дипломы?
Про діпломи для "Пайк-ліги", відповім словами О.Карасьова: "Ніби і всі свої - і маму хтось сп__див" :twisted:.
Я думаю, хлопці напишуть - і ми, ще сьогодні, прочитаємо, що там за замутки відбулись... :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#143 Сообщение Valen » 02 ноя 2009, 18:04

Юра, а протокол буде ?

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#144 Сообщение Yurez » 02 ноя 2009, 21:08

Valen писал(а):Юра, а протокол буде ?
"...зачекайте, будь-ласка, Ваш "виклик" переадресовується..." :arrow:
Костянтине, а коли будуть протоколи?! Ми всі їх хочемо бачити...

А якщо серйозно, то, я думаю так: у вівторок протоколи попадуть до Юрія К, а в середу (можливо) - вони зявляться тут... :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#145 Сообщение Yurez » 02 ноя 2009, 21:11

Народ, поділіться враженнями! НакрапАйте по кілька стрічок "своїх вражень" (поки ще в памяті тримаються події...) :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Dok
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 28 окт 2009, 21:47
Откуда: Винница

#146 Сообщение Dok » 02 ноя 2009, 21:11

Валентин. Юра класні фотки .вмієте молодці.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#147 Сообщение Yurez » 02 ноя 2009, 21:13

Саш, а "кілька стрічок" про змагання... :wink:
(А-то "мене" у цій гілці щось дуже дохрена)
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Dok
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 28 окт 2009, 21:47
Откуда: Винница

#148 Сообщение Dok » 02 ноя 2009, 22:05

Юра а що писати......4-ри бали в перший день виявилось не так вже і багато,були непогані шанси зачипитися за 3-тє в особистому, до того воно і йшло,тим білье чув що у Євгенія.О сьогодні не зовсім рибний день.Але чито я розслабився чи хтось під кінець етапу дуже сильно н........я .короче скотився . боротьба є б-ба ,розслаблятись не слід.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#149 Сообщение Yurez » 02 ноя 2009, 22:41

:lol:
Да, боротьба - є боротьба...
Все ж таки додам (а-то смайл на початку - дуже нагло себе веде) - Саш, я тебе добре розумію. Вважаю, що на наступних змаганнях ти свого добєшся. Це абсолютно щиро... :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#150 Сообщение Ruslan » 02 ноя 2009, 23:13

"Подільський хижак 2009"

Почнемо з того, що наша команда досить серйозно готувалась до змагань. З моєї сторони було закуплено сотні мікрушних твістерів різних кольорів і модифікацій, що в переддень змагань розділились між командою. Сашко Док намайстрував своїх фірмових приманок, наробив мікроджиг головок суперпуперДоковських :twisted: :wink: в які, як виявилось на змаганнях , не можливо у вушко гачка просилити флюрік :lol: Я два вечори розфасовув все "добро" по коробочках, шоб все було під рукою...
В п"ятницю ввечері складений маршрут, Валерій їде до мене, від мене забираємо Дока, потім на залізничному вокзалі забираємо Алекса і Валена, все розписано +-10 хв. І відпочивати.

31.10.09.
Почнемо з того, шо завів авто, виїхав з гаража, Валєра на місці, звонити Докові шо ми рушаємо, а жодного телефона при мені немає :evil: Хто забув шо це значить, читай тут - viewtopic.php?t=900 Звісно я повертаюсь за телефонами додому, але настрій вже не той...Але дорога, маршрут, графік - все по плану 8)
Тепла зустріч побратимів на березі Лаврівки!
Збираємо снасті, готуємось, розминаємосьИзображение Останні настанови, Док рекомендує залишити лайтові снасті і працювати одним спіном, так і порішаємо.
Жереб мене по традиції закидає у мою "улюблену" зону С, і я не сумнівався шо з неї почну :!: потім В, і на завтра А. Розходимось по зонах.

1 етап. Зона С

Вже на старті, вже примерзаю, а пострілу початку змагань так і немає. У мене "козирне місце" на плитах. Куди краще для початку. Накінець то бахнуло, і понєслась...Изображение
Обробляю місце від прибережних легковагових проводок і до важчих головок, кидаю під інший берег.Чуть не годину я мучив ці плити. Результатом стали пару зачепів.Змістився за ближній кущ, і таки бацнуло шось у приманку на середині, але мимо, як не просив, більше нічого не добився. Зона мертва :!: Першу годину завершили без жодної риби в зоні. Ніхто не знає на шо орієнтуватись.
Другу годину стартую з прикінцевих секторів, там же були і є судаки. Працюю знову легкими приманками при березі в кувшинках - нічого. Валю з під іншого берега - нічого. Просуваюсь в середину зони - нічого. Але взнаю, шо вже є "обриблені" спортсмени :? Просуваюсь потихеньку обловлюючи різні місця, Букін каже, шо не скучає, купа покльовок, але риби немає... чи тільки одного маленького полосатіка має, не пам"ятаю...Але я покльовок не наблюдаю :? Всьо...Зона не моя, і на змаганнях її ше не розмочував, хоча на рибалках простих рибу ловив. :roll: На цих думках закінчується друга година. Вже зо п"ять спортсменів з рибою.
Третій старт з самого кінця зони. Знову глядю там судака, та його немає. Ходять слухи, шо на початки зони пішов окунь в кущах, ноги в руки, язик на плечі, і в початок зони. Мітров має окунів, Максим Болабанов вже намацав окуньців. Вписуюсь між кущів у вільний півсектор. Час іде...пусто молотю спіном по воді.Перебираю всю гамму кольорів приманок. 15 хвилин нічого...Дивлюсь на годинник, до кінця етапу - 10 хв, чую хтось з перших секторів кличе суддю... А я практично здаюся, все воля до перемоги практично зламана. Останній раз змінюю приманку, заброс, легенька проводочка - зачеп :( Смикаю спіном легенько, а зацепчик пішов гуляти, ЙО-МАЙО!!! Виводжу непоганого окуньця, кличу суддю і лікую...Суддя вже йшов в нашу сторону на поклик з перших секторів, я його відправляю, що там перші рибу піймали, а потім я :wink: Окунь вже в підсаку, але в мене друге дихання, одна проводка - пусто, друга, і такий самий самий зачеп, і брат попереднього окуня з того ж місця, противиться виважуванню, гуляє, пішов попід берег, і тут відчеплюється... :( Приходить суддя, важимо, здається 127 грамів, і постріл- кінець етапу, зону С я витримав, і навіть розмочив, результат - я 7-й, хрево звісно, але все ж не з "бубликом".

2 етап Зона В

Ніби зона моя, знаю де, знаю як, і знаю на шо. Перші проби, вимацування, а нічого того не працює. Йду до міляка, а там Балабанов наярює окуньців, ага, примостився біля Макса, нас з ним вже другі змагання зводять по всіх трьох етапах. Проторчав я біля нього не маючи покльовки до кінця першого старту. Другий старт з його ж сектора, так шо вмощуюсь зручніше, і роблю проводочку - "а-ля балабасик" :wink: :) На третій проводці тичок, і виважую скромненького окуньця, чуть менше 50-ти грамів, ну думаю пішло, слава Богу, розмочився. Ще 10-к проводок, добрий удар - і виважую щупака, катається на фрікціоні, шо сабака, та вже в ногах фрікціон працює слабше, вже тягнусь до підсачка, щупак виходить на " свічку" і "плює" мені в лице приманкою :shock: Оце так маєш... :( Прокидую це місце, вже глухо, бачу Балабанов змінив точку, і десь там вже шось ловить.
Третя година, знову йду попасом по зоні, і знову пристроююсь біля Макса, бо десь у тих місцях на другій годині обрибився не один. Працюю міняю приманки, копіюю проводку Максима, а він валить щупачків. На одній з проводок - гуп...і усьо...Обрізала ссабака!!! :evil: Доки перев"язуюсь, Максим дістає ту нахабу,кажу - хоть джиг головку у неї відберіть... :lol: Недалеко Саня-Фішер, присів, загнув спіна і шось волоче,чи то його волочили і кричить " це риба, риба!!! :lol: Але все закінчилось сходом і не дуже нормативним описом подій від Сашка, все шо він думав, про те шо в нього зачепилось, про спін і т.д. :roll:
Так і закінчився другий етап. Я в кожному етапі з одним окуньчиком, але в зоні Б я в повній дупі, здається 10-й...
Звісно настрій не найкращий, Сашко відловився не погано, Валєра перший етап нормально, а з зони С вийшов з "баранкою". Так і пороз"їзджались на відпочинок.

01.11.1009

Зранку все по графіку, всі відіспались. Всі в добрій формі, один Сашко Док виглядає, ніби ніч не спав.
При зборах взнаємо, шо ми йдемо четверті командою, це вселило надію.

Зона А

Стартую з центру зони, хороші місця, обробляю, але марно, ніхто не зве суддю, тому вирушаю на початок зони, де вчора Сашко "рвав зону". А там вже Максимка примостився, і в мене на очах дістає першого окуньця - неподобство! :wink: Мостюся через вільний півсектор від нього, зараз побачимо, шо тут водиться. Перша проводка, друга - і гуп...Є!!! Окуньчик!!! Розмочився на першій годині, не погано. Трошки адреналін переграв в жилах, зачіпляюсь, пробую висмикати з зачепу, та приманка вилітає з води і обвиває куща, тваю туди!!! :evil: Насилу знаходжу кінці, обкушую джиг головку, перев"язуюсь, час летить, але ніхто не ловить... Кидаю далі, вже зліва, на падінні - лусь, з усієї дурі :shock: Катаємося на фрікціоні, підсак, щупак на 270-т з лишком, в заглот, вже суддя тут, а я не можу дістати приманку, щука намотала флюрік на зуби, нервую, обриваю приманку в роті риби, дістаю, насилу флюрік без приманки випутав, накінець-то.
Перев"язуюсь знову, пару забросів, гуп - окунець 8) Зву суддю, але не йде. Мене обступили, хто встиг, а мій півсектор такий вузенький... вже не розкидаєшся, але я вже радий, шо намолотив. Ніхто біля мене не ловить... І тут не вірю сам собі,на одній з проводок - лусь, і по бистрячку дістаю щупачка на 200 з лишнім, сусіди в ауті... Суддя вже зважував дві риби. Перша година закінчилась, а я зону порвав за 20-ть хвилин. Настрій самий бойовий, впевненість, шо це ше не все.
Правда стартую з самого кінця зони, роблю декілька контрольних проводок, от тут була моя помилка, зациклило мене на початку зони, знову біжу туди, а там море спортсменів, та от риби то нема...
Обловлюю один сектор, інший, і той шо я так славно бомбив, і там де Сашко бомбив вчора - пусто... А слухи йдуть, шо працює вже кінець зони... І Макс там працює... Другу годину, я все ж лідирую в зоні, хоча Балабанов нагнав хвости, але по вазі я обходжу.
Третя година, я в перших секторах. І вирішив, шо ще буде тут вихід риби, я вже ставлю приманочки під щучку, трошки більші, та виходу немає. Вже суддя каже , що Макс таки взяв щучку і мене обійшов. Вже молюся, шоб хоч ще одна рибка клюнула. Перев"язуюсь на мінімальну вагу, роблю одну проводку, і постріл сповіщає, що "Подільський хижак" закінчився. Я 2-й в зоні.


Довге очікування. Підрахунки попередні, ходять слухи, що ми треті. Не все ще втрачено, жевріє надія.Було зроблено не мало.

Накінець нагородження!
Почали з команд.....всім аплодуємо, оголошують "7-е місце "Пайк-ліга" :shock: :shock: :shock: Ми по привичці аплодуємо все тихіше і тихіше.... Дякую Адрію Балабанову, який підняв гвалт, що він вже все прорахував, і не можемо ми бути аж 7-мі, повинні бути 3-ті.
Тут в судійстві заминка, перерахунки... нашому Валерикові не зарахували жодної риби, хоча він тільки з однією "баранкою"...
Таки да, ми треті, ми в медалях, а от з дипломами лажа, їх уже підписали, але не під нас...


Від мене все, фуххх....

Дякую всім,всім, всім: сортсменам, організаторам, спонсорам!!!
Радий був усіх знову бачити, змагатись...
До нових стартів.
Радий знайомству з новими перспективними спортсменами і форумчанами.

Пи.Си. Док , учись хоч трохи висловлюватись! А не тільки рибу ловити і ноги "склєювати" пацієнтам (шутка) :wink:
Описки завтра виправлю, бо вже не маю сили перечитувати...
Последний раз редактировалось Ruslan 03 ноя 2009, 10:11, всего редактировалось 2 раза.
Изображение

Ответить