с. Лавровка (р. Ю.Буг)

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#326 Сообщение Андрей » 25 апр 2009, 09:35

Oleg V. писал(а):К сожалению, надо переживать. На крючках переметов десятками тысяч гибнут сомики-недомерки, достается и более взослым особям( особенно в весений период). 325995- телефон Рыб. инспекции. Нужно позвонить, сообщить о нарушении как можно больше информации, потребовать зафиксировать ваше сообщение в соответствующих документах и узнать номер этой записи- так мне советовали знающие умные люди... ... ...
Олег, к сожелению в Лавровке рыбинспекция вряд ли появиться.... :(
Почему? Да хотя бы потому что ниже той же самой Лавровки браконьеры спокойно плавают на лодках и дерут карпа на *гулю*. А такие мероприятия без *соглосования* с вышеупомянутым органом вряд ли проходят....
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#327 Сообщение Ободянский » 25 апр 2009, 13:40

буду краток. Инспекция продажная! хочется их обложить матюком, но на форуме как-то..... все им пофиг. и звони не звони - результату не будет никакого!. они шо есть, что нету. и нечего плакаться, что выловят рыб - делать что-то нужно.
например как рассказывал Вадимка Рачук - толпой заловили брака и ершика (рыбку) ему в очго запыжевали - вот метод!

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

#328 Сообщение Юрий К » 25 апр 2009, 17:11

Напоминаю.

У нас есть раздел: "Экология и браконьерство". Свои мысли и пожелания туда. Здесь - Отчеты о рыбалках или где что ловится.

С уважением ...
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#329 Сообщение Ruslan » 26 апр 2009, 21:51

А сьогодні з обіду скочив в Лаврівку. Хотів поїхати зранку, але не вийшло. Вирішив МДЖ не торкатись, зібрав Луміса, і вперед.
Рівень води дуже низький.
За перших 10 хвилин заробляю удар на падінні, і в через пару сходинок, таки нагнала, влупила добряче на руслі. При виважуванні поставила славну свічку, але сіла на гачок добряче.
Десь грамів на +-800
Изображение
Потім на протязі хвилин 20-ти заробляю клюваку на руслі, і достаю малого щупачка:
Изображение
Далі спустився нижче по течії, там заробив тільки схід манюнього щнурка, ще нижче - взагалі голяк.
Повертаюсь на перші точки - теж голяк :(
Пробую твічити, заробив вихід шнурка, не цікаво.
Йду ще вижче по течії, і на одному місці заробляю три покльовки "віддай спін", і один удар, але результату немає... Починається течія і рівень води на очах падає, нижче і нижче...І більше ні ударів, ні риби.
От така рибалка, а так все весело розпочиналось, мабуть треба було все таки зранку вирватись....
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#330 Сообщение Ruslan » 01 май 2009, 19:05

В четвер вирвались із Сашком-Фішером в Лаврівку. Виїхали пізднувато біля 9.00, і десь о 9.30 почали кидати.
Історія повторилась попередня, успішної рибалки перших 15 звилин :) і можна було їхати додому.
Ловив цього разу Фінезою, укомплектував Біомастер новеньким шнурком (купив Captain Pro 0,11 , розрив 2,7 кг)
Перший 10-к проводок, і Фінеза в дугу, результат окунь з пів-кілаИзображение , славно ми з ним пободалисьИзображение
Изображение
Далі ще декілька проводок, добрячий удар, і знову спін в дугу :032: Дістаю після менш тривалої боротьби щупака , те ж з пів-кіла, трошки до заліку по щуці не дотягує, тому повертаю підростати, думаю на осінь добере ваги, а там можливо побачимося з нею :wink:
Изображение
А далі пішли холості добрячі удари, де не ходив. Ходив на місце, де минулий раз заробив декілька "крутих" ударів, і цей раз заробив те ж саме :(
І судакові були удари зі стягуванням приманки, і виходи шнурочків, але результативного нічого не надибав.
В 15.00 прийшлось зірватись з рибалки, потрібно було забрати дитину з дитсадочка.
Последний раз редактировалось Ruslan 01 май 2009, 22:26, всего редактировалось 2 раза.
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#331 Сообщение Yurez » 01 май 2009, 19:44

Окунь - ДУЖЕ ЗАЧОТНИЙ[img][img]http://www.kolobok.us/smiles/artists/fool/hook1.gif[/img]
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#332 Сообщение Саня-Fisher » 02 май 2009, 20:32

А я на завтра візьму фотоапарат (просто минулого разу я його забув :oops: ) і буду фоткати тих монстрів, яких ловлю Я :?
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#333 Сообщение Ruslan » 05 май 2009, 10:21

Дома рубанули інет, забув заплатити :oops: , так шо напишу пару слів з роботи.


03.05.2009
Організував масовеньку вилазку в Лаврівку, кількість учасників чотири особи: Саня-Фішер, Саня Док, Саня (Alex) і звісно - Я.
Виїхали раненько, 5.20 уже з міста.
Рівень води низький, погодка суперська, а о рибка квола і прошена, та ще й мілка...
Я загалом вже й не пам"ятаю скільки піймав, приблизно 4-5 щупачків, 1 судачок, і 3-4 окуньчики, загалом дуже слабо...
За то обрибив новенького Ріджика, ось пару фоток
Изображение Изображение
І за галстук щупачка піймив: Изображение
І так тягнув монстра:
Изображение
З цікавого: піймав рака по чесному:lol:
Изображение
Далі не фотав...
На мікру спустив конкретного судака(я так підозрюю, що то був судак), замалий був гачок + дуга від вітру...
Також , можливо Саня-Фішер напише докладніше, розклювали рибку в одному місці на правильні приманки 2,5 дюйма, я бацнув судачка грамів на 300-400.
Навіть обрибився в зоні С окуньчиком на долоньку, там же достали сітку і на місці спалили.
Без риби з компанії ніхто не залишився.


04.05.2009

Виїхав в обід з сім"єю на шашличок, і звичайно покидати спін. Розклав мангал, і пішов трішки половити рибку, з пів-години я не міг обрибитись, перебирав приманки, і таки вистрелила цікава приманочка, яку я вважав чисто судаковою, але бахнув окуньчик на долоньку.
Побачивши це, старша донька захотіла й сама половити, зібрав їй Луміса, нагадав їй техніку лову, бо вже практику мала. І контролюю перших пару проводок, дивлюсь на другій проводці дитина затрусилась :lol: і почала впиратись ногами в берег, перехоплюю спін, чую є...але невеличка, віддаю снасть на виважування :wink:
Изображение
От так мене обловили :lol: Далі випустили трофей
Изображение
Зробив шашличок, і знову взявся за рибалку, тим більше днем раніше знайшов коряжник чи дерево на дні, і звідти спустив судачару, то й вперся в це місце, і на секретну приманку, таки вибив судачка грамів на 200, також піймав три окуня на долоньку і дві щучки маленьких.
Шашлик і рибалка вдались 8) Всі щасливі і довольні.
Изображение

Аватара пользователя
ZANDER
Сообщения: 220
Зарегистрирован: 06 мар 2008, 15:29
Откуда: г.Винница, Вишенка
Контактная информация:

#334 Сообщение ZANDER » 05 май 2009, 11:43

Оооо!
О це я розумію рибацька сім'я!
Можеш малу на форумі реєструвати під ніком "Спінінгістка"!
Гарна зміна росте!
Меняю проигрыватель на выигрыватель!

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#335 Сообщение Саня-Fisher » 05 май 2009, 16:05

Ця криза вже задовбала :evil:

Повривав все що тільки можна і неможна. Йщов берегом знайшов два копита по 2,5 дюйма під які мав дигголовки але не мав таких приманок.

Ось і прийшов час коли я про них згадав (десь через дві години після того як знайшов). Поставив. Кидаю. Третя проводка - клювака, гарна, судакова... можлимво і СЧуча :D :wink: але порізів небуло. Ловив без поводка, роблю ще зо п"ть проводок - ОБРІЗ :twisted: але по відчуттям гарний, дуже гарний...

Ставлю слідуюче "велику, знайдену" приманку, прокидав нею дуже багато, але так і нічого не впіймав...

Загалом за весь день впіймав 7 окунців, мав досить велику кількість клювак, також мав два сходи.

ПиСи Ловив не тим спіном, яким хотів ловити :( Бо Неоверсаль мій поїхав у Івано-Франківськ - форельок тягати :) Веду до того, що окунців міг мати набагато більше, просто не та снасть...
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#336 Сообщение Андрей » 11 май 2009, 20:23

Вот все в этой ветке говорят про ловлю в Лавровке на спиннинг. Позволю себе разнообразить эту веточку и отчитаться перед честным народом про рыбалку в Лавровке на фидер. Итак, кризис достал до ручки, и давбы сделать себе маленький подарок купил себе фидер. Давно хотелось попробовать в Лавровке данный вид ловли, но все никак не доходили руки.
Итак День Победы, 9 мая.
Утренний автобус, пара заспанных рыбачков на заднем сидении была явно удивлена моим появлением в автобусе с тубусом, ведром, и .....зимним ящиком. :lol: . И не надо так громко смеяться. Меж прочим очень удобная приспособа. В маленьком отделении классно умещаються кормушки, и всякая дребедень, а в Основное отделение прикормка, еда, и т.д. Заодно и стульчик не надобно таскать.
Итак, утро, туман очень сильный, сажусь выше моста. Разложил снаст, замешал прикормку, приступил к изучению дна. Решил остановить свой выбор на нижней части бровки под противоположным берегом. Закормился. Течение сильное приходиться использовать кормушку в 40 гр, так как меньший вес волочит по дну. Через минут 15 первая поклевка, кончик дрыгаеться как сумашедий, подсекаю, есть!! Плотва грамм 100, может больше. Радости полные штаны!! :D . Плотву в садок, кормушку возвращаю на место. Проходит пару минут, картина повторяеться, и сестра-близняшка первой плотвы уже в садке(плотва без икры). Ну, думаю, щас пойдет как на Черных камнях, и точно, не успел я поставить фидер на подставку, как почувствовал в руку поклевку. Рыб засекся сам. В этот раз оказалось, что на опарыша соблазнилась густерка с пол-ладони. *Трофей* обратно в воду, перезаброс , и ставлю фидер на подставку, даю натяжечку, сажусь на ящик, осматриваюсь, туман, птички поют, красота...Что еще человеку надо что бы пережить кризис..., мои размышления прерывает дрожание кончика, рыба засеклась сама. Вот это сервис!!! :lol: Осталось только вымотать снасть. Густерка, как второй предатор...и куда она опарыша засунула??? Экстрактор в рот рыбе не лезет, :shock: приходиться изголяться и доставать крючек спичкой, вроде бы рыбка после этой операции осталась жива... А дальше...дальше был клев как из пулемета. Густера с пол-ладошки, и такой же подлещик. Иногда экземпляры доходили до ладошечного размера. К десяти утра клев стих... Пробовал менять места, +- 100 метров везде одна и та же картина. Густера. Правда была одна поклевка, и даже рыбку подержал. Чуток разогнулся крючек. Просто не справился с эмоциями, и поспешил на вываживании.. Просидел на этом месте час, поклевки не видел.
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#337 Сообщение Ruslan » 21 май 2009, 11:02

16-го травня, коли хлопці змагались, заїхав покидати вище зони змагань.
Кльов був відмінний, всьго пійманого зараз і не запам"таю, окуньці та щучки мілкі. А з більш-менш залікових - щупачок грамів на 700 і окунь на 400+.
Ловив біля трьох годин десь з 10.00. до 13.00.
А до того зранку був в Сабарові - три не залікові судачки.
Изображение

Аватара пользователя
КОЛЯ 75
Сообщения: 290
Зарегистрирован: 23 сен 2007, 22:21
Откуда: Винница

#338 Сообщение КОЛЯ 75 » 21 май 2009, 16:00

Руслан а че не участвовал?
С ув.Бабий Николай

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#339 Сообщение Ruslan » 22 май 2009, 08:21

КОЛЯ 75 писал(а):Руслан а че не участвовал?
Коля, мог участвовать только первых два тура в субботу, а в воскресенье не получалось никак :( За кума попросили, племянницу крестить...Но покрестили сильно :D в понедельник на работу не попал... :oops:
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#340 Сообщение Ruslan » 25 май 2009, 09:07

Значить учора, після тяжкого позавчора, добре похмелившись, був загружений в авто друга і доправлений в Лаврівку, десь уже на вечір.
По дорозі взято пива по 2 літрі на брата, шоб краще клювало 8)
Вітер дув з усієї дурі, але на перших забросах рибка почала стукати, навіть не зважаючи на прийоми "Шао-ліня" :lol:
Дістаю пару мілких щупаків, і пропоную катнутись в кінець зони "Б", там вітер буде в спину. Так і зробили, але хоч вітер і не заважав, а покльовок там не було. Тому повернулись в точку з якої починали, і мій кум зразу хапнув щупачка на 1,5 кг, слідом я дістав щупака на 1 кг, і заробив ще одну залікову клюваку, тільки холосту. Тут і пиво закінчилось, треба було повертатись до цивілізації, щоб поповнити запаси, та вже й смеркалось....
На жаль фотіка не брав....
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#341 Сообщение Ruslan » 29 май 2009, 13:35

Вчора затарився віброхвостами 2 дюйми від Голден Кетч різних кольорів і відтінків, і потрібно ж протестувати....
На вечір з Сашком виїхали в Лаврівку, тут же Сашко говорить, що має такі віброхвости, але так їх і не розловив :(
Тому починаю з робочих моделей, і беру щупачка на півкіла, хотів зробити фотку, але не знайшов фотіка, тому відпускаю просто... Заробляю клюваку і сход чогось....
Сашко дістає залікового окуньця, як мінімум грамів на 400, а я щупачка на 150 грам :lol:
Сашко залишився глядіти другого такого ж окуня, я пішов вище по течії, і почав тестувати Голден Кетч, змінив зо три кольори , заробляю клюваку і достаю окуня за 100 грамів, ще трошки вище - такий же окунець, пару покльовок, і накінець то підсідає щось достойне поборотись з фінезкою....дістаю в підсак - щупачок грамів до 700, вже близька до заліку 8)
Хвилин 20-ть ні покльовки, повертаюсь назад - Сашко за цей час з нулями....
Кидаємо ще годинку до смерку, все як вимерло, ніби мав пару пощіпувань.

Фотік знайшов у машині в багажнику, як вирушали назад...так шо фоторепортажу знову немає.

А Голден Кетч таки працює, з 5-ти риб, 3-и на них...
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#342 Сообщение Ruslan » 03 июн 2009, 16:21

І ми вчора ввечері до дощику порибачили, точніше дощем уже тікали з Лаврівки.
Ловили виключно на "не дєцкі" приманки розміром від 2,5 дюймів.
Було нас троє. Результат:
- у мене два щупачки (десь 500 і 150 грам) і два удари
- у Сашка Дока щучка і судачок грамів по 400
- і ще один Сашко ,щось дуже подібне по поведінці до соменяти, спустив, точніше десь на русловій бровці ввійшов в глухий зацеп і як не "просили", прийшлось обривати...

Изображение

Ні один риб не з"їжений, всі плавають і радіють.
Изображение

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#343 Сообщение Ободянский » 04 июн 2009, 21:41

сегодня с Максом микрушничали - поймали по десятку окуньчиков. + у меня 2 щучки и 2 окуня 500+ и 400+ (общим весом около кила) :lol:
и пофидерничал - поймал подлещика на ладошку и поимел десяток клевак (ловид минут 40). прыгали карпуши под той стороной......
видели радугу на синем небе, слышали сверестуньчиков - краааасота одним словом!!!!!!!!!!!!!!

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#344 Сообщение Ruslan » 22 июн 2009, 10:03

В цьому сезоні перший раз вирішили перевірити Буг на наявність сомів. З суботи на неділю два фанати поїхали в нижню Лаврівку на ніч. Я роздобув біля сотні виползків, купили пива, горілочки, шашличок і вперед.
Біля 20.00 всі снасті закинуті, мангал гозігрівається, пивко потягається 8)
літають по річці катера, зривають траву, яка ,звісно, обов"язково чіпляється за жилку...
Вже й шашлик готовий, перевірка спінів показує, що чев"ки навіть бички не об"їдають. Наливаємо горілочки під шашличок, вже й смеркло. Бачу у мене на спіні потяжка, явно соменя, сидів над спіном хвилин десять, нічого не повторилось....Витягаю, кінці черв"яків всі обкушені :evil:
До 0.00 покльовок немає, скучно, лягаємо спати. Три шомпури шашлику залишаємо на сніданок, от тільки барани :idea: треба було сховати їх...
Вже світає, підйом, шашлики пропали разом з шомпурами...хліба не має...і тарілки вилизані :evil: На сніданок - кислі огірки і помідори...
Спіннінги не рухомі...Збираємо снасті, сом нам вже сьогодні не світить.

Переходжу на спіннінг - ні тичка...Переїздимо вище - ні тичка
:evil: Риба, як вимерла. Десь аж о 8.30 перша покльовка і окунець на 150 грамів. Переходжу на відверту мікруху, і заробляю парочку не внятних тичків... Ну його з такою рибалкою, о 9.00 зібрались - і додому...
Изображение

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#345 Сообщение Саня-Fisher » 22 июн 2009, 15:38

:shock: щось моє серце відчувало, але в будь-якому випадку в Сб було нормально...
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

Аватара пользователя
lehrer
Сообщения: 163
Зарегистрирован: 04 сен 2007, 07:08
Откуда: Винница
Контактная информация:

#346 Сообщение lehrer » 23 июн 2009, 08:50

Согласен, в субботу было неплохо. 2 товарных окуня и два зародыша щуки + 2 обидных схода (один из них - обрез шнура)
Работа - это короткий перерыв между поездками на рыбалку

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#347 Сообщение Ruslan » 23 июн 2009, 10:35

Так в суботу і було нормально, в Селищі за пару годин нормально відловився по окуню(дивись відповідну гілку), а от в Лаврівці піймали ОПа :( і в неділю на спіннінг з самого ранку нічого, я так в Лаврівці давно не попадав.
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#348 Сообщение Ruslan » 06 июл 2009, 11:09

В суботу ввечері були з лодкою.
Щука і окунь - ніби вимерли.... Один щучий удар під травою, тільки зуби залишила на приманці.
Перед смерком активізувався судачок, витягнули по одному, і мав зо п"ять холостих ударів. Та як завжди в кльов - зачіпився, обірвався, якорем зачіпили гнилу сітку, але витягнути не змогли, тільки приманку свою вернув...
Якісь відпочиваючі наставили зо 20-ть екранів, за які постійно зачіплялись приманки... Якась "зараза" вкусила за руку, ще сьогодні місце укусу припухло...
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#349 Сообщение Ruslan » 31 авг 2009, 12:13

Давно відгуків по Лаврівці не видно....
28.08.2009 Увечері, на спін... - ж...ОПа :(
Сашко Док на мікруху видовбав окуньця, я на джиг випросив щучку на 400 грамів. Щучка взяла на копито 2,5 взаглот, хвіст приманки виліз з-під жаберної кришки, гачок в жабрах, прийшлось забрати ... :(


29.08.2009 з 6.00 до 16.00 фідер... - ситуація не найкраща. За увесь час до десятка підлящиків чи густірок (не розбираю в них), максимальний грамів 400... пару бичків і йоржик... дуже скромно, шось ніяк не можу розфідеритись :lol:
Изображение

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#350 Сообщение Саня-Fisher » 31 авг 2009, 18:21

30.08 було приблизно теж саме.

Я - 3 окуні, різні. Самий більший може трохи більше 150 г.
Товариш - щучку до 300г, і окунця.

Також трохи мали клювак. Біля мосту 0.
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

Ответить