Спиннинг. Берег. Кубок Украины - 2009г

Соревнования, которые проводит ВОФРС, ФРСУ и другие областные федерации.

Модератор: Vodan

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
ZANDER
Сообщения: 220
Зарегистрирован: 06 мар 2008, 15:29
Откуда: г.Винница, Вишенка
Контактная информация:

#51 Сообщение ZANDER » 13 апр 2009, 08:20

"Ну, Вы блин, даёте!!!", Евгений!!! :022:
Ну, теперь у тебя одна дорога - в Чемпионы МИРА!!!
Жаль, не смогу быть в клубе во вторник...
Надеюсь почитать отчётик!
Меняю проигрыватель на выигрыватель!

Аватара пользователя
Tiras
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 11 май 2007, 12:01
Откуда: г.Винница

#52 Сообщение Tiras » 13 апр 2009, 09:13

Отаке приїхав на нашу голову, а тепер ще й на голову Одеситів.
Женя, я щиро дуже за тебе радий... УРА.
Катушка, це ж моя мрія.. не продаєш? :wink:
(050) 387 32 07

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#53 Сообщение Сергей » 13 апр 2009, 10:06

Мои поздравления победителю!!!!
Женя, главное не расслабиться и не останавливаться на достигнутом.

vetal
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 19 май 2007, 19:06
Откуда: г. запорожье.
Контактная информация:

#54 Сообщение vetal » 13 апр 2009, 12:37

ZANDER писал(а):"Ну, Вы блин, даёте!!!", Евгений!!! :022:
Ну, теперь у тебя одна дорога - в Чемпионы МИРА!!!
Жаль, не смогу быть в клубе во вторник...
Надеюсь почитать отчётик!
Присоединяюсь!!!!!! Молодчага!!!

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#55 Сообщение Саня-Fisher » 13 апр 2009, 14:46

УРА-УРА-УРА-УРА-УРА-УРА-УРА-УРА-УРА-УРА-УРА-УРА-УРА-УРА

ЖЕНЯ РЭСПЭКТ ТЕБЕ И УВАЖУХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! КРАСАВА, ТЫ НЕ ПЕРЕСТАЕШЬ УДЕВЛЯТЬ!!! :022: :025: :033: :033: :033: :022:

Аватара пользователя
Степаныч
Сообщения: 121
Зарегистрирован: 07 фев 2007, 14:14
Откуда: Винница

#56 Сообщение Степаныч » 13 апр 2009, 15:47

Вывод: тренироваться нужно в Дании :lol:
Даешь Чемпионат мира!!!
Ну шо тут скажешь, судя по отчетам "мистера О". к этому все и шло....
Мои поздравления !

PavelO
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 29 апр 2008, 19:50
Откуда: РК "Одесса"

#57 Сообщение PavelO » 13 апр 2009, 20:38

Чтож, Господа... Писать отчет не хочется... Мы (одесситы) провалились так что слов приличных не могу найти... :cry:
Нас победила психология...
Но не могу не высказать огромный РЕСПЕКТ Жене- на таком пи...ом водоеме(в плане поведения хищника) как Барабой понять что делать и всех порвать можетт только реальный ПРОФИ.
Мои поздравления и уважуха!!!!!
И, хотя, лично мы пока не знакомы (хоть и видели друг-друга),хочу обратиться к Ободянскому:

Женя, поздравляю тебя от всей души!!! Искренне!!!
Последний раз редактировалось PavelO 14 апр 2009, 08:10, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Руслан
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 30 ноя 2007, 13:19

#58 Сообщение Руслан » 14 апр 2009, 07:04

Мои Поздравления Евгению!!! Есть на кого равнятся..
Просто нету слов...Молодчага.Есче раз доказывает,что безвыходных ситуацый не бывает.Есть только результат.Спасибо Женя.

от Лоха Винницкого!

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#59 Сообщение Ободянский » 14 апр 2009, 07:39

Спасибо Вам всем!!! без вашей поддержки вообще ничего не получилось бы! буду писать отчет, думаю к вечеру выложу.........

Аватара пользователя
KYM
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 27 ноя 2007, 19:37
Откуда: г.Ровно, РОФРС
Контактная информация:

#60 Сообщение KYM » 15 апр 2009, 19:19

Мои поздравления ещё раз Жеке!
Видел одно - спортсмены-тактики и практики поддерживали челюсти на награждении, когда увидели кто он - чемпион -"...тот чувак, который ловил все соревнования на три виброхвостика, которые хранил в кармане" Изображение ... но как так?!!! Я молчал, но радовался тому, что наргада нашла героя!

Раз чемпион покуда не собрался с мыслями, предлагаю бегло пробежаться по моему отчётику. Писал на работе в не очень комфортной обстановке, так что прошу не винить за возможные помарки.

Ось і закінчилися змагання.

Якщо коротко і чесно - профукали ми дане дійство. Факторів багато, якщо не виправдовуватися, а для інформації, то скажу, що водойма дійсно з ізюменкою, яку я зрозумів в другій половині 2-го туру, а остаточно знав що треба було б робити, щоб бути "на коні" - наприкінці 3-го туру.
На водоймі ми взагалі не були до змагань ні разу та навіть не представляли, де в яких секторах може бути більша концентрація риби і т.і., на змаганнях зібралися кращі спортсмени своїх областей, які вибороли право участі шляхом рейтингових відборів.
Щодо себе, скажу - виступити можна було б набагато краще, як би я вчасно згадав поради свого товариша, дворазового чемпіона Рівненської області по спінінгу з лодки Миколи Свірика (доречі він, як перший у рейтингу, повинен був їхати з нами на дану тусовку, але в зв"язку з сімейними обставинами, так як і Форманюк Віктор вирушити на Змагання не зміг).

Свято відбулося.

Приємно і радісно було чути на відкритті змагань слова Олександра Терещука - Президента ФРСУ - "...ми усі вже виграли, коли зібралися тут разом!"

Изображение

Змагаючись у кожному етапі, я згадував цей вираз, адже розумів, що дилетантів тут немає, для того щоб один виграв - другий має програти... Але поряд із цим, я розумів, що під лежачий камінь вода не тече і шукав ключик до рибки, яка в зв"язку з погіршенням погодніх умов вела себе не досить активно, а тим більш стандартно.

Говорячи про змагання, потрібно згадати про організаторів та суддівство.
Початок та кінець стартів було чітко та вчасно подано за допомогою гучних ракет-пітард, які було чутно в кожній зоні (навіть при наявності сильного вітру).
Тримати рибу в садку практично не приходилося, після радісного крику "суддя", він миттєво з"являвся біля спортсмена та важив улов.
Організатори попіклувалися про наявність питної та мінеральної води для учасників - проблем з цим не було, при від"їзді додому я спостерігав ще і залишки мінералки в спайках...
Місця для палаточного містечка хватило всім - свіжовикошений трав"яний газон на базі відпочинку був у нашому розпорядженні. Доречі мені хватало 3-х хвилин ввечері, щоб заснути від п"янкого запаху зкошеної трави :)
А юшка, якою пригощали після завершення турів змагань, була як бальзам на душу!
Що стосується суддів, особисто в мене претензій до них не було, все було чітко (невеликий інцендент був в 2-му етапі в зоні "А", коли в спортсмена не зарахували щуку і без зважування та нецеремонячись відпустили її - не готовий сказати хто був правий, але про це в подальшому не згадувалось паганим словом). Отже, на мою думку, суддівство було на хорошому рівні (скоріше всього Яків Андрійович Двірний провів інструктаж та наставив суддів на роботу у правильному руслі).

Дорога та розміщення на базі.

Тут, думаю, мало хто позаздрить на рахунок малої втоми. Понеділок - я на добовому чергуванні (сон в межах 4-х годин, більше неможна та і мало коли виходить, зазвичай 3-3,5 год.), вівторок - потихеньку збираюсь, роботи вдома валом але вдалося кимарнути пару годин. Середа - знову добове чергування (помінявся змінами, щоб поїхати на змагання), четверг - відразу після роботи везу тещу в Корець до бабушки, повертаюсь після обіду. Їду на шиномонтаж, щоб поміняти гуму з зимової на літню... додому... Ху-х - збираюся, пакуюся..., намотую на додаткову шпулю новий шнур, перемотую на іншій старий... капєц - вже близько сьомої вечора, а ще пиляти 800 км.
Закинув нарешті речі в машину та вальошу до Степчука Петра. Завантажуємо пів-гаража манаток..., слідуючий на черзі Іван Палич. В Щевича пакуємо приблизно стільки ж, як в Петра, плюс Лілія Миколаївна і... нарешті вирушаємо в дорогу!

"Відмінне" самопочуття після доби на роботі :) супроводжує мене на нічних та ЯМКОВИХ :evil: :evil: :evil: дорогах...
Куняють всі але кожен потроху за кермом, дотягуємо до Одеської області - УРА!
Я зміг кимарнути близько двох годин - мені вже легше, тому займаю місце водія і з адреналінчиком, да по хорошій дорозі(!) долітаємо до місця змагань.
Організатори відразу люб"язно зустріли нас та розмістили, як говорять поляки - "як сє налєже".
Перевдіваємося, вирішуємо, що з палаткою розберемося пізніше, хапаємо спіни і вперед на невеличкий відрізок водойми, на якому дозволено тренуватися - це не зона змагань...

Перші враження, а також тренування.

В дозволеній для тренування зоні є невеличкий шматочок пляжика та 3 кладки, мені з Петром пощастило зайняти другу кладку і навіть побути близько години там без "шпійонів", а Палич пристроївся біля Дмитра Корзенкова та інших спортсменів, які ловили з третьої кладки.
За декілька годин були підібрані приманки, яким щука віддавала перевагу, серед них були і вертушки, і твістера, і віброхвости. При цьому ярко виражених лідерів серед приманок особисто я не побачив. Якийсь період часу щука добре атакувала, наприклад, Fish-Hunter помадно-жовтого кольору, причому з однієї точки ловилося декілька хвостів, але через де-який час цей колір вже її не цікавив - вона вже полюбляла темний відтінок.

Приблизно прикинувши який темп проводки цікавить зубасту, ми нарешті зайнялися палаткою та речами, які парилися в автівці.

Після обіду, рівно о 14-00, як і має бути по регламенту вирушаємо на тренування. За технічних причин я пасу задніх і йду на водойму через 20-25 хвилин після старту. Розібрали зони: я-"В", Іван - "А", Петро - "С".

Перші враження по зоні "В" - дамба - на момент тренування місце нецікаве, як на мене (можливо є пара секторів, в яких можна очікувати хоть якесь шевеління щуки, але вимучувати рибу тут - чомусь мені показалося не моїм); перші сектори після дамби - вже краще, рибу там ловили - бачив, але чи це стабільне клювання?..., йду далі. Камиш..., він мені завжди нравився, вирішую трохи затриматися, забагрюю щуку за анальний прохід :D, ще декілька покльовок і глухота. Доречі, на тренуванні та в дозволеній зоні при тестуванні, багрилося немало щуки, що свідчило про її немалу концентрацію в береговій зоні, а ось на змаганнях фактів багріння не було помічено - риба відійшла далі від берега (видно погодні умови зробили свою справу).
Йду далі, треба хоч щось ще встигнути обловити, кидаю у найбільш на мою думку перспективних місцях, але нічого не ловлю - все бігом. Дохожу до початку зони "В", за ним кінець зони "А" - народ вроді потроху ловить, тут же стоїть і Іван Щевич, в нього декілька хвостів та пару сходів. Палич пропонує мені спробувати декілька проводок, але після першого закиду бабахає фінішна ракета - тренування закінчилося. Ось вам! :lol:

Петро Степчук полоскав зону "С", скоріше всього результат такий, як і у нас - конкретно нічого толком зрозуміти не встигли...

Коротко про хід змагань.

Після тренування жеребкуємо зони на 3 тури. Зони змагань мені випадають в такий послідовності, яка складає слово "ВАС", це доречі Петро для легкості запам"ятовування придумує.

Отже - ранок. Жеребкуємо сектора. Відразу скажу, що в трьох зонах за жеребом мені не випало ні одного стартового сектора, який би мав конкретну перевагу серед інших, тобто "убойного" сектора, яких в кожній зоні було по 5-7 штук. Але прошу не зрозуміти це як нюні та рюмсалки з мого боку - все чудово, просто це - до слова, адже я народився в понеділок і з таким "щастям" змирився :)

Перший старт в зоні "В" мені доводиться брати на дамбі в останніх секторах. Розумію, що в більш перспективніші сектори мені не встигнути, тому вирішую не панікувати та не спішити, а діяти за обстановкою.

Старт. Ракета взлітає доволі високо та гучно бабахає. Роблю по декілька проводок 79-ою Лунакією з мілкою приманкою, потім декілька - її старшою сестрою 83-ьою Лунакією з більш масивнішою приманкою та огрузкою - відчуваю, що це все коту під хвіст, чомусь рельєф тутешній на дамбі мені не внушає довіри...
Біжу в сторону камишика. Місця, яким би я віддав перевагу, це і не дивно, зайняті... Знахожу місце ближче до перших секторів, бистро прокидую, розумію, що тут вже всю свіжу активну рибу зняли, біжу ще ближче в район 7-9 секторів, залітаю у вільний сектор і відразу з першої проводки знімаю щупачка, здається 300 з лишнім грамів. Так, можна заспокоїтися, все обміркувати і вже ловити на результат а не на уход від "0".
Активної щуки поки не спостерігаю біля себе, міняю Лунакію 79-у на 83-ю, там твістерок трохи більший і ушастик важчий. Пробиваю вітер, який дує практично в лице, приманка падає приємно далеко. На другій чи третій проводці відчуваю удар на падінні і більш-менш нормальний опір з другого боку снасті. Виважую, в ногах бачу, що це окунь, він також в районі 300 грамів - чудово. Відразу розумію - якщо я надибав окуня тут - можу і рубашку порвати всім...
Але не так воно було, як хотілося б. Весь район орієнтовного місцезнаходження окуня мною був обслідуваний різними приманками - результат - "0".
Біжу в сектор ближче до середини зони камиша, через декілька проводок чомусь стріляє мисля - тут все знято і накаламучена вода вже до мене не раз, не два, а...
Прокидую бігом дальняк, на всяк випадок пару проводок легкою приманкою ближче - "0", повертаюся в сектор, де відійшов від "0", заробляю на мікруху покльовку, скоріше всього судачка чи окуня але мимо цілі - не засікаю. Свист взлітаючої ракети..., гримсь - фініш 1-го старта.
Рядом зі мною правіше відловився Едік Букін з Вінниці -взяв 2 хвоста біля мене, довольні більш-менш нормальним початком йдемо на другий старт.

Другий старт - 19 сектор, якщо не помиляюсь. Вирішую після "ракети" відразу зміститися в сектор де закінчив 1-й старт і перевірити що ж то клювало наприкінці. Пройшло пів-години - я з нулем, а ні покльовки. Пробігся по секторам - той же результат. Знову мене тягне назад в заколдований сектор де була покльовка - хоч одненьку видурити, побачити що це за риб так клює, а там розберуся що далі робити... Пара проводок з різною амплітудою - заробляю сход відразу після покльовки. Прокидую сектор двома варіантами приманок, періодично змінюючи кольори та розмір, результат - пара невнятних тичків... Бабах - фініш 2-го старта.

Третій старт я розпочав в 5-му секторі, який виявився взагалі голим, як в макаки м"ягка точка. Тікаю з нього правіше - ближче до середини камишової зони. Надибав в секторі зовсім маленьку бровочку з травою, заробляю там близько 5-7 покльовок, знову ж таки окуня чи судачка (а можливо і того, і того), покльовки настільки миттєві, що я не встигаю просікти, а темп проводки зовсім лагідний, який потребує розслабленої кисті руки - одне з другим не співпадає. Коли робиш хоч трохи жорсткішу проводку - покльовки перестають мати місце.

Апофігєєм моїх старань стала покльовка якогось мутанта, спіннінг в розслабленій руці чуть не вирвало різким ударом - я не розраховував на це (а мав би - стояв я тихенько, ніжно проводячи мікрушки - риба підійшла ближче...). Взагалом - зливаю третій старт :(

Вальцюю на базу. По дорозі по телефону взнаю, що Петро відловився лише на третьому старті, але трьома щуками, Іван - чотири хвоста.

Поки обідаємо підбивають результати 1-го тура, подивившись протоколи, розуміємо, що ми тут поки що лохи (20 місце командне) :oops:

Шикування перед 2-м туром. Жеребкування секторів. Знову я в прольоті з секторами.
Відкладаю приманки, яким я віддаю перевагу в окрему коробку, де що дає Іван, де що - Петро. Як зазвичай, інтересними виявилися ті приманки, яких взяв з собою на всяк випадок 2 штуки, а то і одна просто завалялась :)

В зону "А" мене супроводжує Лілія Щевич, яка хоть щось бачила з того, що робилося в зоні під час 1-го туру. Я стартую з середини зони і, судячи по всьому, в уловисті сектори аж ні як не встигаю добігти. Ліля показує мені сектор, де Іван видурив щупачка і мав ще декілька покльовок, який я і займаю після старту і першої проводки. Нажаль риби там я не знайшов, а може ще не розкусив проводку під рибку...
Перший старт бігаю по секторам, прикидаю "бульку до носа", вирішую видурити окунця чи судачка з ближняка, там де немає берегової нитковидної травки, грунт трохи твердіший і є камінчики. Знахожу сектор, в якому можливо проводити закидання лише з правого краю берегового камиша, на відстані метра 3-4 до берега починаються камінці. Ставлю мікроба 3/4 дюйма, найлегшу головку і починаю щупати дно з метою знайти вказаних рибів. Підбираю темп проводки, приманка часто б"ється в каміння але відчуваю ніби різкий мікроударчик, оглядаю приманку - так і є, хтось розкуркулив мене - викидаю безхвостий твістерок в коробку, міняю на слідуючий, але більш світліший, бо такого самого вже немає - то був презент від Щевича... Закидаю в надії видурити проказника і... шшш-Бах - фініш.

Другий старт в мене в чорта на кулічках... :evil: сунуся туди, за момент перерви збираю всю мікруху і вибираю цікаві кольори в один відсік, по ходу дєла знахожу твістерок світло-салатового кольору з специфічними бльостками - де він в мене взявся - холєра його знає, а якщо і знає, то чого я їх не взяв штук 50?!

Другий старт - вмочив приманку і гарцую поверх горба в останні сектори з надією, що мене ніхто не помітить. Обігнав двох спортсменів, які дійсно нічого не зрозуміли, третій - він був значно попереду, при наближенні до нього теж зірвався і встиг в цікавий сектор перший :? Я займаю слідуючий вільний, ним же виявляється сектор, в якому я залишив твістеровий хвістик :)
Відклав 83-ю Лунакію і починаю колбасити дно 79-ою. Через надцять проводок, після зміни різних твістерів, практично в ногах клює окунець на 75 грамів, беру його з підсака - капєц... на курточці і руках - молочко 8O - нормальний "хід педалей" - я б теж активно не клював би...
Так, розмочився, тепер треба зібратися, викинути хлам думок з голови і залишити там потрібну інформацію. Стараюся не звертати уваги на поодинокі крики "суддя"... на цьому практично і закінчується другий старт.

За час відпочинку відібрав приманки для 83-ої окремо, і для 79-ої Лунакії - окремо. Вирішую прокидувати методично перспективні місця в бистрому темпі двома палками - одною на дальняку, а другою собирати ближче до берега дрібними приманками.

Стартую в 15-му секторі. Овелько Антоха неподалік бере щупачка, на око - більше півтора кг, а через хвилину після його зважування - ще одного, правда значно меншого. Правіше від нього прокидую я, але поки - "0", Антон тікає далі, розумію, що це вірне рішення і біжу теж.
По середині зони мені сподобався сектор з береговим камишиком, за яким я сховався таким чином, що мені зручно було спостерігати за кінчиком спінінга. На третій ступеньці відчуваю різку покльовку на падінні, жадібно підсікаю і в заліку маю судачка близько 350 грамів. Прокидав сектор двома палюжками втікаю далі.
Помічаю сектор з язиком мілячка, зупиняюся в ньому, на вечір сюда по любе повинна підійти щупачка побавитися мальком. Вгадав :)
На другій проводці відчуваю хорошу покльовку щуки на твістерок, про який писав вище - він теж лише один.
Після виважування спостерігаю в пдсаку залікову щуку - вона тягне на 700 з лишнім граммів. Приманка разом з відрізком карбона вся в пащі, точніше в самих зябрах. Виймав екстрактором взявшись акуратно за гачка, коли вийняв, зрозумів, що це ще один твістер-калічка, без хвоста він відправляється назад в коробку.

Залишається мало часу - відкладаю в сторону легкий монтажик, беру дальнобійку з предатором і пробиваю все з дальнього закиду.
Через пару проводок - покльовка, фрікціон, виважування, підсак, берег, суддя :D , ваги, щучка в районі 400 з лишнім граммів (точно не пригадаю). Добре, азарт, "вкурив" проводку... Бац, трах, бабах - фініш.

По телефону взнаю, що мої з рибою, хоч і не багато, але не з нулями: Іван з трьома щучками, Петро - з однією.

Юшка на базі була - "в десятку"!
Вечеряємо, ділимося враженнями та думками на рахунок завтрашнього дня, знімаємо нервове напруження... трохи вільного часу і вкладаємося спати. Ліля "невзначай" включає на телефоні прикол під назвою "Надоели", який ми перейменовуємо в "Здаровенько!" (він починається одноіменними словами), пів-години регочемо диким реготом - видно таким чином теж можна знімати нервове напруження :D
О 4-тій ранку де-кому вспоминається "Здаровенько!", 20 хвилин знімаємо нервове напруження і т.і. та знову завалюємося спати. Бистро заснути допомагає запах молодої трави, який заносить в палатку легкий вітерець.
Жіночий голос з фразою "П'ята нуль..., П'ята нуль...", який доноситься з Ліліного телефону починає задовбувати, я згадую потрібне слово і відповідаю голосу - "Здаровенько!, Да пашла ты ..." Далі 10 хвилин знімаємо стресс сміхуйочками і розуміємо, що підйом неминучий.

Кава, легкі бутерброди, шмоткі-манаткі і ми вже на шикуванні.
Жеребкування, пару слів про можливе пересування по секторам зон, перевірка спорядження і вихід в зони ловлі.

Обійшовши зону "С" та зрадівши тому, що вітер нарешті дує в спину, а не в лице (хоча б в стартовому секторі), що добре скажеться на дальність закидання приманки, я зайняв сектор 9 (хоть щось наближене до толку).

Бахнула ракета, я спочатку проігнорував пораду Івана зайняти 10-й сектор і побіг в район 14-16 сектора. В цьому місціі розміщена кладка, з неї дуже комфортно ловити і проводити дальні заброси, тим більш з неї у попередньому турі ніби добре відловилися, але там вже стоїть спортсмен... в слідуючому вільному секторі - конкретний міляк, а закинути прямо (далі) вже заважає вітер (там він вже злегку боковий).

От же я повертаюся туди звідки прибіг, стаю все таки в 10-му секторі і починаю обловлювати місце.
Декілька закидань мілким твістерком по ближняку, беру 83-ю Лунакію з більш важкою огрузкою і прокидую чим дальше.
Вже намалювалася картина приблизно така: 2-3 ступеньки по чистому грунту, далі трава на дні, потім вона закінчується і поде-куди залишкі старого підводного камиша (чи щось типа того). Через пару проводок підбираю потрібну і відчуваю чіткий удар на відриві від дна. Фрікціон приємно заспівав, мені навіть прийшлося його через мить підтягнути, виважування - і в підсачеку щука на вигляд навіть дуже залікова.
Суді на місці, обнуляємо, зважуємо - 1565 грамів. Відміний бонус як для 10-15-ти хвилин ловлі, але крики "суддя" зліва та зправа насторожують. Більше 20-ти хвилин а-ні удара на різні приманки...

Ставлю обрубаний дюймовий твістерок на маленькій огрузці і під камишом беру ще одну щучку вагою близько 450 грамів. Зважуємо, відпускаємо, я беру спін, а суддя зауважує, що у мене залишилася хвилина на заброс, виважування, підсачування... Роблю заброс - з чим чорт не шуткує, але в кінці проводки розумію, що дива не буде :)
Ракета... фініш 1-го старта.

Другий старт починаю з кладки в 23-му (здається) секторі, вітер боковий шо "тихий ужас", після декількох проводок це все здається мені не комфортним і я тікаю в той же 10-й сектор. Закінчую старт з нулем, а потрібно було б можливо і залишитися на кладочці, хоч одну да вимучив би - місце ще не шугане, але було б знаттє...

Третій старт аж в 41-му секторі. Ці сектора вроді як непрушні, зі слів спортсменів, яки поверталися звідти.
Перекидуємося парою слів зі спортсменом з Херсона, вирішуємо як будемо ділити кладку, яка в сусідньому між нами секторі. Вирішили розіграти її на пальцях. Щастя, як зазвичай було не на мойому боці, тому отримавши порцію шквального вітру після пари закидань в своєму стартовому секторі, я повертаюсь на початок зони.
Що цікаво, до перших секторів я так і не добрався протягом трьох стартів, таке враження, що жереб так щильно поставив спортсменів, що а-ніяк не втиснутися :)

Міняю сектори 8, 9,10, знову 8, але в другій половині старта опиняюся на 10-му, щось магнітить мене до нього. Заробляю близько десятка покльовок на мікробів, зних тримаю щось не досить велике лише у трьох випадках, сход майже миттєвий :evil: Це все мене достає, ще й після невдалого забросу катуха пускає петлю і я маю красиву бородку на шнурі, а час йде...

Запарився, відкладаю 79-ту Лунакію, беру 83-тю і починаю вспоминати розповіді-поради Миколи Свірика. Поставив спочатку одну, як ми між собою називаємо "правильну" щучу приманку, дальній заброс, "правильна" проводка і миттєвий різкий удар голодного щупачка. Попав в головку :evil: , це що спеціально?! - часу залишилося хвилин 5-ть. Через проводку картина повторюється, починаю злитися, хоча розумію, що ще на один хвіст я по-любому розмочуся. Вспоминаю про ще одну досить симпатичну "правильну" приманку, розумію, що я в неї вірю і зараз щось має бути...

Перша проводка імені дяді Колі - хряц - удар і знову, як кажуть кукіш 8O Де-які корективи в проводці, я ще не підсік рибину, а вже приміряюся, як я буду підсачеком її брати. Розумію що це треба зробити якнайшвидше, адже до фінішу залишилося, по моїм підрахункам хвилини 2-і. БАЦцццц пішов кінчик спіна відпрацьовувати ривки риби. Вау! Достав таки я тебе!

Суддя не відразу помічає "громадний" трофей, бистро зважуємо - 275 (вроді б то) грамів, хоч і не великий, а трудовий, плюс додатковий бал за хвіст. Я випускаю рибуі в момент її приводнення лунає фінішна ракета. Ху-х! Ось і відстрілялися, слава Богу!

Спортсмени залишають зону змагань, зібравшись це роблю і я.
По дорозі зустрічаю Женю Ободянського. Перекинулись успіхами, дізнаюся, що в нього хоч останню годину і "0", але загальний результат 7 хвостів. Підбадьорюю його, що я не перебив йому маліну своєю півторачкою - він має бути в перших по зоні.
Знаючи Женю, як спортсмена, який дійсно заслуговує на призове місце, в глубині душі радію за нього, адже судячи з результатів - він має бути 1-м або 2-м.

Євгеній Ободянський - володар 2-го Кубку України (спін. з берега)!

Изображение

Изображение

По дорозі на базу по телефону дізнаюся, що мої хлопаки відловилися стабільно непогано, тобто обидва з "0" :roll:
Як би я перший раз був на змаганнях, можливо якісь емоції і були б на рахунок цього результата, але сам не раз опинявся в подібній ситуації і розумію, що це може бути з кожним, отже хочу, щоб Іван та Петро себе за це не матюжили, вони зробили все що могли, але лихий жереб вибрав їх, щоб нагородити не по заслугам.

З фінального протоколу дізнався, що не так далеко я "ушлёпал" - 26 місце, що не є паганим результатом, як на мене в даній ситуації.
А взагалі ніяке місце не йде в порівняння з тим досвідом, який набуваш в змаганнях такого рівня!

Нагородження.

Нагородження пройшло в теплій дружній обстановці, кожен учасник змагань отримав Диплом за внесок у єдину справу, заради якої ми об"єднуємося, призери отримали медальки та чудові призи, думаю, кожен отримав масу позитивних емоцій, досвіду та адреналіну.
Отже від себе дякую організаторам, суддям та всім учасникам за ту роботу, яка була пророблена заради нас!

Команда Херсонської обл. - володар 2-го Кубку України (спін. з берега)!

Изображение


2 місце - команда Харків-2.

Изображение

3 місце - команда "Буковинські щукарі (Чернівці)"

Изображение

Зворотній шлях.

В 17-й з копійками годині вирушили додому. Знаючи, що мені на слідуючий ранок знову на добове чергування, прийшлося поспішати та робити менше зупинок у русі.
Знову матюки в Житомирській області на "ямах" і радість при в"їзді у рідну Рівненщину.
Як я не поспішав, але раніше 03-00 лягти відпочівати не вийшло, 07-00 підйом і "гоу ту зе ворк".
Ось така, друзі мандрівка вийшла, вибачайте, що не заскочили наверх турнірної талиці - ми ще себе покажемо!
З повагою, Сергій Кощук.
14.04.09р. 02-25 год.

Пи.Си. Зведений протокол:
http://www.goldencatch.com.ua/ru/Sorevn ... vodni3.htm

Лічка: http://www.goldencatch.com.ua/ru/Sorevn ... ichni3.htm
Не учи рыбу плавать!

Буча
Сообщения: 81
Зарегистрирован: 14 мар 2009, 11:49
Откуда: Одесса

#61 Сообщение Буча » 15 апр 2009, 22:31

Женя,поздравляю с блестящей победой)))
отчего не звернувся по транспорт,я ж обещал грузовик)))

Аватара пользователя
ZANDER
Сообщения: 220
Зарегистрирован: 06 мар 2008, 15:29
Откуда: г.Винница, Вишенка
Контактная информация:

#62 Сообщение ZANDER » 16 апр 2009, 07:20

KYM писал(а): Ось і закінчилися змагання.
"Здаровенька!"
СУПЕР-МЕГА-ОТЧЁТ!!!
Сергій, молодця!
Наче сам там побував!
Меняю проигрыватель на выигрыватель!

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#63 Сообщение Саня-Fisher » 16 апр 2009, 11:06

Ободянский писал(а):Спасибо Вам всем!!! без вашей поддержки вообще ничего не получилось бы! буду писать отчет, думаю к вечеру выложу.........
Это было написано 14.04

А сегодня уже 16.04 - вроди как уже будет 3 вечер.

ЖЕНЯ - ДАЕШЬ ОТЧЕТ?????

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#64 Сообщение Андрей » 16 апр 2009, 18:48

Саня, дай человеку отдышаться 8)
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#65 Сообщение Саня-Fisher » 16 апр 2009, 21:08

Юрий К писал(а):
Ободянский писал(а):чето все замолкли в этой ветке............ ну как? все еще в силе? едем? будет очередная мега-сдыбанка??? я не знаю как кто, но Винница вырушает очень бадьорым составом, готова и будет всех рвать, метать и увозить медали ! вот так! честно!!! :wink:
ждите! до встречи! жду с нетерпеньем этого момента!!!! ура! :027:
Пацан сказал - пацан сделал... :wink:
Андрей писал(а):Саня, дай человеку отдышаться 8)
Там сделал, а тут??? :roll: :wink:

Аватара пользователя
super
Сообщения: 483
Зарегистрирован: 27 янв 2007, 19:27
Откуда: Черновцы
Контактная информация:

#66 Сообщение super » 17 апр 2009, 10:57

Саня, дай человеку отдышаться
Вы что, Чемпиона из Одессы пешком отправили домой? :lol:

Аватара пользователя
KYM
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 27 ноя 2007, 19:37
Откуда: г.Ровно, РОФРС
Контактная информация:

#67 Сообщение KYM » 17 апр 2009, 14:15

Думаю, он катушечку (призовую) пробует на Бугу :D , его теперь не скоро от этого дела оторвёшь, так что с отчётом вам прийдется обождать :lol:
Не учи рыбу плавать!

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#68 Сообщение Ободянский » 22 апр 2009, 20:56

извините за задержку - хочется отписаться нормально, а нету времени. все в процессе, дописал только что первый этап - 2стр...... даст Бог - завтрась будете читать.........

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#69 Сообщение Ободянский » 07 май 2009, 10:41

завтра не завтра а я его таки родил. Конечно это уже не те первые впечатления и эмоции, но хоть что-то и хоть как-то

Родить отчет очень сложно-во-первых влом, во-вторых нету времени, а в третьих очень трудно написать про то, что было именно так, как оно было….. Даже не знаю с чего начать… все было просто круто! Главное -извиняйте за нюансы, за сроки и объем……..

Команда наша – Эдуард Букин, Верезуб Олег и я – это, я вам скажу оггого!!! Ехали хорошо – двумя экипажами – первый - Кости Превара, а за ним я, "Приход" выехал ночью. Добрались мы к 11 часам, а в час уже построение, тренировка по-моему в три начиналась, но с кладок на территории базы можно было тренироваться круглосуточно, как следствие - там толкались кучи народу, жаждущего поймать несчастного щурка)))

Пока раскладывались, разбивали лагерь, пили пиво – люди очень успешно дубасили хищника… Я же в свою очередь тоже не выдержал – взял спин, вцепил шедик перламутровый и за десять минут поимел пять поклевок и трех щучек. Начало очень обнадежило, вселило надежду и оптимизм. На тренировке решил уделить особое внимание дамбе, так как для меня это было белое пятно, рыбы там не ловил и судя по всему это было самое тяжелое и малорыбное место, людей там на этапе практически не было. Так вот, на дамбе, да впрочем и везде, клевало на любую приманку, оптимальной я не нашел, но была лично у меня одна закономерность – «виброхвост» - на твистера ни поклевочки, хотя у некоторых спортсменов наоборот. Поймал за время тренировки 7 хвостов (5 с бетонки и 2 под берегом в углу "В" зоны (тот что между дамбой и камышом). Вся щука как на подбор 400-500г – это радовало.

Дальше была ракета, душевнейшая компания, застолье, куча позитива, эмоций, планов, идей, надежд! Единственное, что омрачило всю идилию, так это был «сладкий» сон нашего не-сменного капитана и наставника Эдика Букина – спал он хорошо, крепко и громко, со мной в машине и храпел шо парующийся боров! Я вынужден был пить алкогольное снотворное пока внешние раздражители не перестали меня раздражать….. жать…….. жать………………

Ночью мне приснился чудесный сон – соревнования под Винницей. Стоит на берегу толпа и один дядька показывает мастер-класс, забрасывает под мост в кучу мусора, и вытягивает щуку на 6кг 800г (до сих пор помню как наяву…), а Витька Рыбаков стоит и плачет в ладошки, мол, рассекретили такое место и теперь там не будет рыбы, и я плачу вместе с ним… Потом снились тучи мелких средних и огромных канальных сомиков в фонтате возле кинотеатра «мир» на улице Космонавтов….. мельница с водопадом и лососем…. Короче проснулся я под утро с легонького бодунца и все эти ночные картины стояли перед глазами - я прозрел и понял, что неспроста – ведь снов я как правило никогда не помню и рыба мне уж точно ни разу в жизни не снилась!!! Это был знак.

Вот не помню – жеребьевка по зонам была в тренировочный день или же утром перед первым этапом??? Не важно. Попались мне зоны в очередности АВС. Срання отжеребились по секторам. Стартовал в 25-м, потом 35-м и под конец №1 – символично.

Не углубляясь в цвиринькання птичек и благоухания абрикосков начну описывать собственно этап. Бахнуло и полетел в воду предатор на 2г. Люди ловили, мало того, ловили капитально, сразу нарисовался в зоне судак на 1.6, щука 2.7, и куча мелочи и я начал смиряться с так называемым новым видом ОП, именуемым «ПП» – Полный Пролетъ….

Но таки за первый час мне удалось выдурить одну щучку. Конец первого часа и ветер начинает усиливаться. Скажу сразу – мозг мой начал варить и выпекать на пивной бражке идеи, которые вселяли в меня уверенность – я как бы разработал стратегию – тупую как пробка, но в тоже время убойную. Я так понял, что многие это поняли, но я понял малость раньше, так вот – приманка рыбе пофиг (заглатываемого среднего размерчика)! Главное в нее поверить! Так как вода очень мутная – в ход пускать кислоту или же шартрез, так как волнение, капитальное , собственная игра приманки роли не играла-ибо ее в такой бовтанке никакой щучьий радар не запеленгует! Главное, грубо говоря, дать приманкой щуке по голове – вот тогда она и возьмет, а чтоб попасть именно ей под морду и увеличить процент попадания нужно увеличить количество забросов и, соответственно, скорость проводки и вес головки!

Проводка – абы какая – получается сделать ступеньку – делаю, не получается – резко подрываю над дном приманку и быстро делаю подмотку или же просто равномерно веду немного подтвичивая – то есть проводка какая-то неадекватная и грубая (это все, естественно, ИМХО, но как результат оно сработало!!!) В итоге к концу первого перерыва была определена именно та оптимальная приманка – ею оказался манс асасин – зеленый с блестками и красной спинкой на голове в 3.5г.

Второй час начался с поклевок – я понял, что на правильном пути нахожусь. Пошел в 40-е сектора. Минут через 20 я таки взял две щучки подряд. Потом за 15 минут до ракеты случился казус – беру метров 10 от берега щучку, грамм 600 – все без проблем вываживаю, принимаю в подсак, отцепляю, оставляя ее в подсаке зову судью (он взвешивает у соседа) и решаю сделать еще один заброс – бросаю в то место, где раньше имел поклевки (а поклевок и сходов я не считал – их было много) – клюет щучка – около 300г – судья в это время выпутывает предыдущую из подсака и запутывается в него бейджиком. Я очень сильно нервничал, так как в это время щучка барахталась под берегом зацепленная за самый краешек! Это был концерт!!! Судья запутался в МОЕМ подсаке и не разрешает взять рыбу руками! Случилось чудо и она не сошла, и я в итоге спаливши пару млн нервных клеток отобрал подсак и втулил в него рыбку – сразу гора с плеч…… Потом под самый конец часа был выход щуки около полутора кг прямо в ногах – я ее рассмотрел, но к сожалению она ухватила приманку за хвостик и не засеклась, зато хвостик успешно захавала и обдала меня каламутной барабойской водой… Час окончился. У меня остался только один такой асасин и предаторчик покрупнее такой же раскраски (хотя это было не принципиально- мог бы поставить шедик или же еще какую-то другую приманку, но я бы в нее не верил и как следствие менял бы на другой лур и терял бы драгоценное время - вот для меня принципиальным и был факт веры в приманку, на которую я успешно отловился). Ррешено было, сначала ставить предатор, а асасин оставить на потом.

Час начал в самом первом секторе, народу мало, решил маслать в первых секторах до конца, так как рыба там была, был бонусный судак и не было такого прессинга как в конце зоны. Вот с пятого или шестого заброса, в трех метрах от берега, ввалил судак ровно на кило – я прозрел… На следующем забросе после взвешивания – щучка, потом я плавно перемещался до 7го сектора и где-то в 5м у меня на выбросе был капитальнейший судачий удар, я подсек, но видать не просек и как следствие – пяток сильнейших прижимов и сход – про размеры молчу – но скажу, что таких я не держал еще…. Как утешение после этого схода я опять с двух забросов беру две меленьких щучки, и как заключительный аккорд за пару минут до конца – еще одну!!!

Бабахнуло… я подсчитал – 10шт + один из них судак 1000 и щуцер 600 – это заявка!!! Так и вышло - второй в зоне! Это вам не это! Это уже кое-что!!! Я был очень рад и в то же время загружен, загружен мыслью – только бы не профукать это счастьице, ведь не часто так прет, а мне таки перло, перло как никогда раньше!

Перерыв принес и унес в былое литру пива… был также отремонтирован уловистый предатор… время пролетело быстро, вот и пора топать на второй этап.

Второй этап:
Жеребканувшись определились мои стартовые сектора – 43, 27 и 11. 43 сектор – это почти самое начало плит, а мне нужно в камыши!! Я решил попытать таки счастья, но результатом этого оказались 3 пустые клеваки и убитых 20 минут… это было плохо! Я рванул в камышовые сектора аки олень тыгыдымский! По пути увидел, что уловистый угол В зоны затрамбован спортсменами стоявшими по помидоры и пупчики в воде – видать клевало (клевал судак – выход был). Потом и я втиснулся в пустой полусектор и залез по самое некуда в воду. Буквально сразу беру с нескольких забросов 2-е щучки и зарабатываю 2-е поклевки, перемещаюсь в более отдаленные и необловленные мелководные сектора и под конец часа вымучиваю еще одну рыбку… ракета. Пока от лидеров зоны я ооочень далеко, но есть еще 2 часа, так что нужно дерзнуть! Дерзнул – стартовал опять с плит и опять заработал несколько поклевок и сходов и пытаясь изловить ту неуловимую щуку потратил почти полчаса. Решился бежать в камыши снова, но рыбу уже там порядочно проредили и позанимали самые перспективные участки, но я все-таки взял за пять минуток до ракеты одну полукилограммовую щучку. По результатам 2ух часов я находился мягко говоря в жопе…. 3й час все решал, меня мог спасти только бонус, я его ждал и в конце концов таки дождался – отбегав 40 минут я не видел и поклевки, решил идти на дамбу в надежде на судака. По дороге обнаруживаю, что в углу зоны В, где в первом и втором часу было не повернуться стоит только Влад Кобелюх. Ну и я решил пристроиться рядышком. Залез в воду далеченько и через пару десятков забросов беру щучку, остается около 5 минут до финиша, пока судья ее взвешивает у меня происходит поклевка и я форсированно вытаскиваю еще одну рыбу – иду с ней к берегу на взвешивание. Судья взвешивает, а я параллельно этому делаю заброс, и буквально в той каламути где я стоял берет еще одна щука! Судья взвешивает и ее. До финиша считанные секунды! Вабанк еще один коротенький забросик и в двух метрах от меня садится еще одна! Бешенное вываживание – подсак – берег – душераздирающий крик и РАКЕТА!!! Это было грандиозное завершение этапа! Нервы на пределе! 4 хвоста за 20 минут (3 из них за пять минут) Бомба! Итог 8 щучек и я 3й в зоне.

Потом было застолье и я узнал, что после 2х этапов иду первым. Мысль в голове была только одна – «только бы не слететь»……………ну и на последок был душераздирающий храп дяди Эдика…. И тревожный сон Жени Ободянского…….

3й этап
Как и во втором туре мне выпали снова сектора 43, 27 и 11. План был таков – утро, рыба за ночь отошла, зализала раны и позвала родителей на разборки, которые притаились и ждали. Со стартового сектора с двух десятков забросов я снимаю 2е щучки, перемещаюсь в 45 сектор и до конца часа беру еще 2е щучки! Старт был то что надо! Второй час стартанул я напротив судейского столика с кладки, но эта кладка не принесла мне ничего, кроме поклевочки, перешел на соседнюю свободную и сразу бахнул щучку. Через минут пять – десять прямо у ног на последней ступеньке, почти в отвес влупенил с разгону судакевич на 825г! Я обрадовался! Покидал еще чуток и сместился в 19-20 сектора. Там имел несколько нереализированных клевак. И в самом конце опять случился казус – спрашиваю у судьи сколько осталось до конца – отвечает что минута! Опять вабанк – заброс с плиты метров 10 за урез камыша – проводка – поклевка – шаленое вываживание – подсак – бешенный крик и РАКЕТА!!! Повезло! Конкретно повезло… я глянул протоколы и все понял)))))) 3й час я не видел и поклевки, расслабился, отдыхал и переваривал случившееся…. Свою рыбу на этих соревнованиях я уже отловил…. Итог – у меня 7 хвостов и я беру зону!!!

Ну дальше построение, поздравления, обьявление результатов………. Я это сделал!
Было круто! Было просто супер! Это пока были мои самые лучшие соревнования!
Спасибо всем огромное! Спасибо организаторам, спонсорам, участникам, болельщикам, судьям! Большое спасибо)))))))!

Усе.
Последний раз редактировалось Ободянский 08 май 2009, 10:38, всего редактировалось 2 раза.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#70 Сообщение Yurez » 07 май 2009, 12:26

Женя, спасибі :!:
Живо і емоційно! Бомба :!:
А ця фраза у мене викликатиме нервовий смішок кожного разу, коли я зустрічатиму капітана команди "Успєх"... :twisted: :lol: :arrow:
Ободянский писал(а):... сон нашего несменного капитана и наставника Эдика Букина – спал он хорошо, крепко и громко, со мной в машине и храпел шо парующийся боров! ...
І звідки в такому, "невеликому" за розміром, чоловікові стільки ненаситної тваринної енергії :?: :lol: Мирний атом прямо... :wink:.
Окремий респект за порівняння... Це ти, таке в Данії бачив і чув :wink: :wink: :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#71 Сообщение Саня-Fisher » 07 май 2009, 17:33

Мы дождались.....

Женя отчет - СУПЕР :D , давай отчет с Франковска 8)

В первом туре с твоих слов понял, что ты разработал тактику, а в остальных Женька ты как всегда :D То взял, там взял... 8)
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#72 Сообщение Андрей » 07 май 2009, 17:52

Yurez писал(а):І звідки в такому, "невеликому" за розміром, чоловікові стільки ненаситної тваринної енергії :?: :lol: Мирний атом прямо... :wink:.
Я с Женькой согласен на все 100%. Был вместе с Букиным на зимнем ЧУ в Харькове. Храпит зачётно :lol: :lol: :lol: .
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Oleg V.
Сообщения: 241
Зарегистрирован: 24 янв 2009, 19:48
Откуда: г.Винница

#73 Сообщение Oleg V. » 07 май 2009, 18:22

Женя пишет отчеты почти также хорошо как ловит рыбу! Только рыбу он ловит гораздо быстрее...

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#74 Сообщение Саня-Fisher » 07 май 2009, 18:32

Oleg V. писал(а):Женя пишет отчеты почти также хорошо как ловит рыбу! Только рыбу он ловит гораздо быстрее...
сАгласен на все 100% :)
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

#75 Сообщение Юрий К » 08 май 2009, 07:13

Хорошие отчеты - заслуживают "Главной" страницы.
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Ответить