РОДБИЛДИНГ

Спиннингостроение, переделки, доработки...

Модератор: Crank

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

РОДБИЛДИНГ

#1 Сообщение Ярико » 11 июн 2009, 16:12

Всі спінінгісти рано чи пізно чують це слово, але не всі розуміли спершу його значення, але коли починали шукати знаходили фото починаючи від тих, на яких зображені нібито звичайні спінінги і закінчуючи тими, на яких зображено щось чарівне :D в розумінні любителя спінінгової снасті.
Пропоную в даній темі виставляти фото своїх ексклюзивчиків, власні роботи, власні переробки і доопрацювання снастей і взагалі давати певні поради, можливо комусь треба поставити кільця, зробити деколь, прикрасити снасть... :wink: і т.д. або взагалі зібрати власну снасть і написати made in Vinnitsa :wink: . Будем ділитись досвідом)

Аватара пользователя
INVEST
Сообщения: 17
Зарегистрирован: 20 май 2009, 15:05
Откуда: Винница

#2 Сообщение INVEST » 11 июн 2009, 20:46

оно ещё и дешевле на много получится. Не у каждого есть возможность взять Сэйж, Лумис или ещё чё подобное. А вот их бланки идут уже совсем по другой цене. Остаётся только подобрать хорошую фурнитуру и руки вырастить из правильного места)))))

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#3 Сообщение Ярико » 29 авг 2009, 19:13

На днях зібрав спін: довжина 1.49, тест до 5, вага 52 гр.
Изображение
Встиг обрибити.
to Crank:
так бланк був покритий лаком, за ціну не знаю, отримав його в подарунок за виконану роботу, але по ходу не дуже дешевий, чуйка класна.

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#4 Сообщение Ярико » 29 авг 2009, 19:15

Знизу :D

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#5 Сообщение Crank » 29 авг 2009, 19:19

Ярико писал(а):Знизу :D
Якщоти вкоротив те, про що я думаю..... А яка була реальна початкова довжина бланка, бо в довжині 1,7 бланків, наскільки я знаю, не буває....
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#6 Сообщение Ярико » 29 авг 2009, 19:38

Він був в целофані на ньому етикетка, на ній було вказано
довжину: 5.6 ft. Це, якщо я правильно перевів 1.7 м.

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#7 Сообщение Crank » 29 авг 2009, 19:45

Ярико писал(а):Він був в целофані на ньому етикетка, на ній було вказано
довжину: 5.6 ft. Це, якщо я правильно перевів 1.7 м.
Перевів правильно. Це я тормознув... :wink:
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#8 Сообщение Ярико » 30 авг 2009, 17:31

Підкажіть надійну контору, де можна замовити Лумісовський бланк, бажано в Україні.
Дякую.

vetal
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 19 май 2007, 19:06
Откуда: г. запорожье.
Контактная информация:

#9 Сообщение vetal » 30 авг 2009, 21:13

Можно в Киеве и у нас в запорожье 80676145240 Максим. http://www.mudhole.com/Shop-Our-Catalog ... 8Ta38Pah50

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#10 Сообщение Yurez » 30 авг 2009, 21:42

Можна в Золотому карасі глянути, там, ще донедавна, був 7 футовий сертифайт з тестом до 17,5 г, здається...
Можеш сконектитись із Ігорем Пекаровським (на форумах - "inor"), він ще має щось із Ламіків у Києві...
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Jakal
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 05 ноя 2009, 21:46
Откуда: Тернополь

#11 Сообщение Jakal » 08 ноя 2009, 00:19

Имея в Арсенале Ультру 2.13м 2-11 грм (Использую ее под Голавлика) после не долгого ее использования,заметил одну не приятность возникающую у этих моделей. При зажатии катушка -держателя, лапка катушки начинает пробивать пробивать пробку на ручке (а с временем и вылазить вовсе). Было решено снять полностью старую ручку и заменить на более новую и удобную для меня.
Ниже на фото, новая одежка для Ультры . Матоговская ручка и немного декоративной нитки, разнесенка мне больше по душе :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
Никто, кроме нас! За ВДВ!

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#12 Сообщение Yurez » 08 ноя 2009, 07:14

Що тут скажеш... Ручка - функціональна і витримана (навідміну від того, що було...). Робота - акуратна. Глянути приємно, стиль - мені імпонує. Я б таким ловив із задоволенням :wink:.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#13 Сообщение Alex » 13 ноя 2009, 15:10

Давно шукав бюджетний спін для полювання на кленя, окуня, а також твіча невеликих мінох, тягання маленьких кренків і т.д. Усе що я бачив або не вкладалось у моє поняття «бюджетний», або не відповідало тим вимогам, які я виставляв до палки... Вимоги були наступні:
- лад. ОСОБИСТО мені подобаються прути «слоу», точніше щось середнє між «слоу» та «фастом». Розумію, що багато хто мені заперечить і скаже що за канонами твічингу спін має бути швидким! Разом з тим мені ДОСИТЬ КОМФОРТНО :!: твічити маленькі (до 50 мм) мінохи параболиком.
- довжина. Оптимальною для тих місць, де планую ловити (дерева і чагарники підходять впритул до води) довжиною є 6" (або й менше)
- тест. Оскільки найбільш вживаними приманками є невеличкі кренки (каміон, бебі кренк, «головастик» та ін), а також вертухи № 0,1, тест в ідеалі був би до 4-5г, але враховуючи течію і характер кленя, думаю, грам до 7...
:wink:
- держак. Не будучи закінченим естетом і поціновувачем глЯмуру :D , до зовнішнього вигляду ручки висуваю вимоги лише з огляду на її функціональність. Тобто держак має бути коротким (твічити таким зручніше – не впирається у передпліччя), нормальної товщини (для моєї руки).
Зважаючи на усе сказане вище, приємно вразив китайозний продукт Shimano Catana SCATBX 165UL2В. Палочка має зріст 165 см, тест 2-8г. Але, вона була оснащена рахітною і невиправдано довгою ручкою :twisted: .
Изображение
Довелось спробувати замінити держак. Замовив через одну відому на родбільдерських форумах людину необхідні аксесуари
Изображение
взявся за лікування спіна... Ось що з цього вийшло.
Изображение Изображение
Хочу сказати, що вихідний продукт чудово балансує з Shimano Sustain 1000, на диво непогано кидає легкі (від 1,5г) воблери :shock: !
При модернізації повилазили деякі «боки» :evil: : роблячи деколь, китайці нанесли на нелачений бланк сріблясту фарбу як грунт... вона забилась у мікропори бланку і зараза не хотіла нічим виводитись (розчинники використовувати боявся – тер спиртом), у процесі висихання котушкотримач трошки змістився відносно осі (як показав тест-драйв не критично, але не естетично... :twisted: ), відстань між шпулею котушки і вхідним кільцем збільшилась на 12-15 см (чим це може загрожувати?), частину бланку, що була під рідним держаком лачив сам лаком з балончику – лак ліг рівно, але якість його не дуже.
Отаке... Залишилось чекати кленевого сезону... :)
P.S. Даруйте за розтікання «мыслью по древу», але хотілось поділитись... ну і вислухати «фе»...
:oops:

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#14 Сообщение Ярико » 13 ноя 2009, 16:18

ШИКАРНО!!! ВІТАЮ З ПОЧАТКОМ!!! Впевнений, що будуть і наступні :wink:
overcome all conventions

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#15 Сообщение Андрей » 13 ноя 2009, 21:39

Алекс, а что это за воблер на фото?
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#16 Сообщение Valen » 13 ноя 2009, 22:26

Андрей писал(а):Алекс, а что это за воблер на фото?
Чирфул SR - хороша штука на мілі, ривками по 5-10см.

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#17 Сообщение Андрей » 13 ноя 2009, 23:09

Спасибо!!!
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Jakal
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 05 ноя 2009, 21:46
Откуда: Тернополь

#18 Сообщение Jakal » 13 ноя 2009, 23:10

Алекс, Колец там надобно добавить как минимум 2 (входное, и чоковое) Ну и конечно полегче само собой :wink: Так как катушко-держатель стоит уже порядком ниже, перестановка колец нужна и добавления тоже. Иначе грозит сломом прута, из за неправильного распределения нагрузки по бланку. Расстановку лучше конечно Нью концепт. Респект за храбрость :wink:
Удачи.
Никто, кроме нас! За ВДВ!

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#19 Сообщение Ярико » 13 ноя 2009, 23:28

Alex, а ти не міняв кільця, лишив ті що і були?
А по кількості на всі 100 згоден з Jakalом.
overcome all conventions

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#20 Сообщение Valen » 14 ноя 2009, 09:58

а может обрезать лишние 15 см.? ты ж хотел для твича так оно короче - лучше...

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#21 Сообщение Crank » 15 ноя 2009, 19:39

Valen писал(а):а может обрезать лишние 15 см.? ты ж хотел для твича так оно короче - лучше...
Я б не обрізав... Причина - довжина колін. Нижнє буде довше - складніше перевозити прут, через можливість зламати кінчик. А кільця там треба переставляти...
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#22 Сообщение Valen » 15 ноя 2009, 20:00

Crank писал(а):Я б не обрізав... Причина - довжина колін. Нижнє буде довше - складніше перевозити прут, через можливість зламати кінчик. А кільця там треба переставляти...
Вірно, не допер :oops: Сім разів відміряй...

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#23 Сообщение Alex » 16 ноя 2009, 17:34

Дякую за поради!
Інтуїтивно відчував, що перестановка кілець неминуча... :cry:
To Jakal:
може підкажеш, які бюджетні кільця краще поставити? Нью концепт, як я розумію, передбачає установку ранінгів? А я хотів би обійтись без кілець малого діаметру...

Jakal
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 05 ноя 2009, 21:46
Откуда: Тернополь

#24 Сообщение Jakal » 16 ноя 2009, 21:55

Alex писал(а):Дякую за поради!
Інтуїтивно відчував, що перестановка кілець неминуча... :cry:
To Jakal:
може підкажеш, які бюджетні кільця краще поставити? Нью концепт, як я розумію, передбачає установку ранінгів? А я хотів би обійтись без кілець малого діаметру...
Нет... нью концепт это не только ранинги, можно ставить любые (исходя из своих побуждений). Можно поставить Алконайт от фуджи (они не дорогие,может у вас продают) Или Салмо, Джексон (СИК если есть в продаже). Выбирайте и под метод ловли ваш (легче кольца будет быстрее,тяжелее кольца будет мягче,опять же надо пробовать! Под катушку которая будет на нем стоять, входное кольцо не должно быть маленьким...и.т.д
Никто, кроме нас! За ВДВ!

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#25 Сообщение Андрей » 21 ноя 2009, 21:05

Нужен совет. НА нескольких форумах почитал, что если ручку сделать разнесённой, то увеличиветься чувствительность бланка. Так ли это.
А то насмотрелся на тюнингованые палки, и планирую отправить свой Банакс на доработку.
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Ответить