Відкритий Кубок Вінницької області зі спортивного лову хижої
риби спінінгом з берега р.Південний Буг, с. Лаврівка |
Лінійні
протоколи першого туру змагань 20 жовтня 2007р |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Тур II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
www.fishing.vn.ua |
|
Зона А |
|
|
|
Зона В |
|
|
|
Зона С |
|
|
|
1 |
Селезнев Николай |
Фортуна |
2787 |
|
1 |
Джура Юрий |
Хайка |
3707 |
|
1 |
Яремчук Павел |
Свердловский массив |
3146 |
|
2 |
Балабанов Андрей |
Мастер+ |
1294 |
1493 |
2 |
Антонюк Олег |
Винница-1 |
3635 |
72 |
2 |
Бернадзиковский С. |
Хайка |
1376 |
1770 |
3 |
Дунда Олег |
Винница-1 |
1221 |
73 |
3 |
Максимов Евгений |
Фортуна |
1811 |
1824 |
3 |
Годзев Руслан |
Приход |
1325 |
51 |
4 |
Лунев Вадим |
Хищники |
689 |
532 |
4 |
Бабий Николай |
Приход |
1255 |
556 |
4 |
Галунко Сергей |
Мастер+ |
990 |
335 |
5 |
Рыбаков Виктор |
Успех |
661 |
28 |
5 |
Ляшевич Виталий |
Свердловский массив |
1158 |
97 |
5 |
Бевз Владимир |
БИКАМ |
829 |
161 |
6 |
Писарь Олег |
Приход |
580 |
81 |
6 |
Балабанов Максим |
Мастер+ |
884 |
274 |
6 |
Парицкий Сергей |
Золотой Окунь |
797 |
32 |
7 |
Михайленко Влад |
БИКАМ |
569 |
11 |
7 |
Целиш Александр |
ЦСС |
741 |
143 |
7 |
Превар Константин |
Щукины дети |
787 |
10 |
8 |
Сорочан Евгений |
ЦСС |
558 |
11 |
8 |
Гоменюк Николай |
Успех |
595 |
146 |
8 |
Сарахман Валерий |
ЦСС |
762 |
25 |
9 |
Рачук Вадим |
Щукины дети |
391 |
167 |
9 |
Слышынский Игорь |
Щукины дети |
451 |
144 |
9 |
Томчук Сергей |
Барракуда |
704 |
58 |
10 |
Скрипничуй Сергей |
НАДА |
366 |
25 |
10 |
Гоменюк Богдан |
Хищники |
423 |
28 |
10 |
Митров Андрей |
Винница-1 |
633 |
71 |
11 |
Сахневич Дмитрий |
Гефест |
282 |
84 |
11 |
Чубей Игорь |
Фортуна |
252 |
171 |
11 |
Букин Эдуард |
Успех |
562 |
71 |
12 |
Дыминский Андрей |
Хайка |
270 |
12 |
12 |
Ильницкий Александр |
Барракуда |
240 |
12 |
12 |
Синьковский Константин |
Гефест |
402 |
160 |
13 |
Бальцев Константин |
Фортуна |
116 |
154 |
13 |
Киричук Александр |
Гефест |
143 |
97 |
13 |
Данилевский Валерий |
Фортуна |
285 |
117 |
14 |
Золотарев Виктор |
Барракуда |
0 |
116 |
14 |
Лещук Валерий |
Золотой Окунь |
83 |
60 |
14 |
Машенцев Сергей |
НАДА |
246 |
39 |
15 |
Гладковский Леонид |
Навигатор |
0 |
|
15 |
Гаврилец Руслан |
НАДА |
0 |
83 |
15 |
Юр Александр |
Хищники |
42 |
204 |
16 |
Войтенко Олег |
Кукан |
0 |
|
16 |
Слободянюк Петр |
Навигатор |
0 |
|
16 |
Мельник Александр |
Навигатор |
0 |
|
17 |
Паюк Тарас |
Золотой Окунь |
0 |
|
17 |
Лукин Александр |
Кукан |
0 |
|
17 |
Рабинчук Андрей |
Кукан |
0 |
|
18 |
Шулепа Дмитрий |
Свердловский массив |
0 |
|
18 |
Каминский Виталий |
БИКАМ |
0 |
|
18 |
Дубина Николай |
Фортуна |
0 |
|
19 |
Соболь Сергей |
Фортуна-2 |
0 |
|
19 |
Козаченко Вячеслав |
Фортуна-2 |
0 |
|
19 |
Вечерко Владимир |
Фортуна-2 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Головний суддя_______________ / Юрій Карпенко / |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Секретар _______________ / Тетяна Бевз / |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|