Саморобні спінінгові приманки

Делимся опытом и мнениями о всем том, что помогает нам ловить рыбу и не вошло в разделы которые выше

Модератор: shurik

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#51 Сообщение Андрей » 11 ноя 2009, 22:10

Те которые поменьше это на самом деле латунь, с белым напылением. Обрабатываеться очень неплохо. А точки насверлены и залиты лаком, так он держиться надежнее. А то когда только начинал, красил поверху, и не всегда удачно. Бывало, что после поклевки, сдиралась часть покрытия.
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#52 Сообщение Андрей » 18 ноя 2009, 22:47

А как насчет *самодельного* силикона? На днях выложу некоторые свои творения... Так сказать смесь бульдога с носорогом. :lol: . Но рыбу ловит.
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Алексей Пономарёв
Сообщения: 108
Зарегистрирован: 17 окт 2009, 20:24
Откуда: г.Винница

#53 Сообщение Алексей Пономарёв » 23 ноя 2009, 20:33

Андрей писал(а):А как насчет *самодельного* силикона? На днях выложу некоторые свои творения... Так сказать смесь бульдога с носорогом. :lol: . Но рыбу ловит.
Андрей,выложи пожалуйста фото силикона,очень хочеться посмотреть!

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#54 Сообщение Андрей » 23 ноя 2009, 20:48

Как только получу его назад. Мои приманки последнее время по командировкам часто ездят. :lol: :lol: :lol: Дома бывают редко.
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Алексей Пономарёв
Сообщения: 108
Зарегистрирован: 17 окт 2009, 20:24
Откуда: г.Винница

#55 Сообщение Алексей Пономарёв » 23 ноя 2009, 21:44

Спасибо,буду ждать!

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#56 Сообщение Андрей » 25 ноя 2009, 00:07

Если у твистера оторвало хвост, я его не выброшу. А сделаю так.
Изображение

Изображение

Мои поролонки.. Выжившие после поездки в Сабаров... :lol:

Изображение

Ну, и типа стриммера.. Старший Балабанов назвал их НШН(навязал ШО нашёл). :lol: :lol: :lol: Но щук они замордовали порядочно, несмотря на непрезентабельный вид :twisted: .

Изображение
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#57 Сообщение Valen » 25 ноя 2009, 21:39

Андрей, интересные силиконовые мутанты у тебя. :D
А ты не пробывал расплавить конец твистера с оторваным хвостом, сплющить его, а потом порезать на ремни. Интересно получится чего нибуть путнего... Попробую, есть несколько ампутированых.
Паралон использую в корчах, когда силикон жалко, окунь неплохо ведется. Оснащаю офсетами чаще..
А стримеры очень даже ничего, ты их в каких условиях ставишь, и проводка - волна?

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#58 Сообщение Андрей » 25 ноя 2009, 21:54

Стриммерами ловлю зимой, и ранней весной. Ловиться в основном щука. Сделал их заведомо немаленькими, для того, что бы отсечь мелочь. Оснастка дроп-шот. Проводка- один медленный оборот катушки, и пауза секунд 10-30. В зависимости от клева. Плавающие стриммера работают лучше.
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#59 Сообщение Valen » 28 ноя 2009, 11:18

Дело было вечером, делать было нечего... теперь проверять буду. Некоторые уже обловил

Изображение Изображение Изображение Изображение

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#60 Сообщение Valen » 21 дек 2009, 19:25

Хтось пробував робити (чи ловити на заводські) коливалки не рівномірні по товщині. Маю на увазі не зимові, а літні блешні.
Я робив декілька сточуючи їх з носика до дупки :D . тобто носик тонше. Вони гарно літають і при зупинці планують назад, якщо віддавати жилку трохи.
А тут побачив в старому альманасі "Риболов спортсмен" навпаки - сточену на хвіст, одновигібну, за контуром нагадує куосамівский професор. Які переваги чи особливості на проводці може мати блешня центр тяжіння якої значно наближений на ніс?

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#61 Сообщение Yurez » 21 дек 2009, 23:42

Valen писал(а):...Які переваги чи особливості на проводці може мати блешня центр тяжіння якої значно наближений на ніс?
Припускаю, що "вилятиме задком" з більшою амплітудою і не збиваючись із ритму. Буде йти дещо прогнозованіше, менше "зриватиметься" із гри на короткочасній зупинці.
Доречі, читав інформацію, що "професору" можна поміняти гачок і "носове" кільце місцями - і він ловитиме, в окремих ситуаціях, навіть краще ніж до перестановки. Але про "тип ситуації" не писалось нічого...
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#62 Сообщение Valen » 22 дек 2009, 23:02

дякую. Я теж думаю, що амплітуда буде більшою і мабуть більш частотною. Спробую щось зклепати подивитись чи воно того варте...
Зклепав декілька копій з твого томаса, не клони звичайно, але гра дуже схожа. Одну зробив на 5мм меншою. Доречі, вони також мають дуже амплітудну гру, на зупинці планують у штопорі - що вона в тебе ловила і як?

А от професор куосамовський 12гр. - №2 мене не вразив. Тоненька летить погано - гра не стабільна. Йде високо. Ловля над травою - оце її. Гаки переставляються, вони навіть продаються в різних варіантах оснащення трійника. Але, якщо хвостом вперед ще повільно, але йде - то носом вперед майже відразу зривається у штопор, навіть на дуже повільних проводках

Изображение Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#63 Сообщение Yurez » 23 дек 2009, 10:02

Валентине, я чіпляв її нерегулярно... Але піймав на неї три шурогаєчки до кіла і пару нормальних окунів за пару рибалок на Згару. На Бугу чіпляв двічі - не піймав нічого... :wink:
Здалось, що вона нормально працює на глибинах від 0,7 до, приблизно, 2 м на легкій течії (Згар, Рів - добрий полігон).
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#64 Сообщение Valen » 05 янв 2010, 22:34

Valen писал(а): А тут побачив в старому альманасі "Риболов спортсмен" навпаки - сточену на хвіст, одновигібну, за контуром нагадує куосамівский професор. Які переваги чи особливості на проводці може мати блешня центр тяжіння якої значно наближений на ніс?
Ну ось спробував відтворити те що побачив на малюнку в журналі. Правда, там блешня була дожвжиною 90мм а в мене 40мм. По грі поки що нічого путнього сказати не можу, покаже велика вода - в тазіку хер зрозумієш. Але працювати буде - це вже точно...
Пробую циклопи 0 і 00...

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#65 Сообщение Alex » 05 янв 2010, 22:53

Валік, ЗАЧОТ!
(Ну, принаймні гарно :wink: )
А цей вигин біля трійника в оригіналі теж такий?

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#66 Сообщение Valen » 05 янв 2010, 22:59

Alex писал(а):Валік, ЗАЧОТ!
(Ну, принаймні гарно :wink: )
А цей вигин біля трійника в оригіналі теж такий?
Дякую. Да, в оригіналі блешня така ж лише більша. Одновигібна в по основній площі з відгибом хвостової частини в протилежний бік. Нерівномірна по товщині, в оригіналі з напайкою до 6мм, в мене зточена мідь з 2мм до 1мм.
Думаю, що можна буде спробувати оснастити її ще одним способом. Зняти задній трійник та поставити двійник на переднє кільце - не буду стабілізувати дупу...

Аватара пользователя
topick
Сообщения: 1252
Зарегистрирован: 06 сен 2009, 11:07
Откуда: г. Винница

#67 Сообщение topick » 10 янв 2010, 20:33

Щось зачесались трохи руки та вирішив створити кілька вертушок, хоча я на них не дуже ловлю, але як вдадуться, то думаю, що піде далі.
Изображение

Сердечник, хочу зробити з вольфраму, виявляється, це просто.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#68 Сообщение Alex » 10 янв 2010, 20:35

topick писал(а):Сердечник, хочу зробити з вольфраму, виявляється, це просто.
Гарні пелюсточки. Вольфрам де береш? І як маєш робити сердечник?

Аватара пользователя
topick
Сообщения: 1252
Зарегистрирован: 06 сен 2009, 11:07
Откуда: г. Винница

#69 Сообщение topick » 10 янв 2010, 20:54

Alex писал(а): Гарні пелюсточки. Вольфрам де береш? І як маєш робити сердечник?
Вольфрамові електроди для аргонно-дугової зварки діметром від 1мм до 6 мм є у широкій продажі. Сам сердечник виготовлю на токарному станку(маю доступ).

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#70 Сообщение Valen » 10 янв 2010, 21:26

topick писал(а):Щось зачесались трохи руки та вирішив створити кілька вертушок, хоча я на них не дуже ловлю, але як вдадуться, то думаю, що піде далі. Сердечник, хочу зробити з вольфраму, виявляється, це просто.
Молодець Костя , давай, а то якось сумновато в гілці. Можна подумати ніхто- нічого собі сам не робить.
А от сердечники з вольфраму, думаю не так вже й просто. Вольфрам не так вже й просто обробляється. Найпростіше було б шмат електроду обжати термоусадочною трубкою. Обов'язково викладеш свій варіант, що вийшло...

Аватара пользователя
topick
Сообщения: 1252
Зарегистрирован: 06 сен 2009, 11:07
Откуда: г. Винница

#71 Сообщение topick » 10 янв 2010, 21:34

Valen писал(а): , давай, а то якось сумновато в гілці. Можна подумати ніхто- нічого собі сам не робить.
Роблять, роблять, тільки шифруються. А шифруються, бо роблять на базар і думають, що їх секрети хтось розвідає і переб'є хліб. ИМХО
Я в основному роблю воблери(сомові миші і не тільки), але щось у нас на цю тему також глухо, думаю по тій же причині.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#72 Сообщение Valen » 10 янв 2010, 21:46

topick писал(а):Роблять, роблять, тільки шифруються. А шифруються, бо роблять на базар і думають, що їх секрети хтось розвідає і переб'є хліб. ИМХО
Ну, не всі на базар роблять, багато роблять і для себе. Шифруються це точно, або лінуються виставляти. А даремно... Тому, що критика твоїх приманок чи якась деталь підледена у інших дозволяє зрозуміти як краще модернізувати свої. І так колективним розумом ...
Он у харківчан повчитись можна, шифруються куди меньше. Статті крапають, розбираються . Як на мене статті Р.Мітюрича, єдині варті уваги за останні декілька років української риболовної періодики...

Аватара пользователя
topick
Сообщения: 1252
Зарегистрирован: 06 сен 2009, 11:07
Откуда: г. Винница

#73 Сообщение topick » 10 янв 2010, 21:50

:026: Сумно.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#74 Сообщение Yurez » 11 янв 2010, 12:59

Alex писал(а):Валік, ЗАЧОТ!
(Ну, принаймні гарно :wink: ) ...
Валентине, памятаєш фразу: "Гарні літаки повинні гарно літати"...
Думаю, що гарні блешні будуть відповідно ловити... :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#75 Сообщение Valen » 11 янв 2010, 17:11

Изображение Изображение

Дві попередні вже успішно втопив :( . Мля, скільки я вже перетопив блешень у Рові, а скільки ще втоплю :cry: .
Але головне що побачив як грають. Аж захопився, тому й втопив... Ну циклоп всі знають, а от та що центром тяжіння у голові - прикольна. Нічого надзвичайного у грі немає, петляє приблизно як і інші при цьому тримає впевнено середню і швидку (спускав по дузі по перекату) течію і непогано грає на падінні, при віддачі жилки головою вниз, при утриманні горизонтально.
Коротше наплодив ще з десяток різних, про запас.
Не знаю чи Андрій запатентував свої крапки, але я вже змалював їх у нього :). Типу форельки...

Ответить