Саморобні спінінгові приманки

Делимся опытом и мнениями о всем том, что помогает нам ловить рыбу и не вошло в разделы которые выше

Модератор: shurik

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

Саморобні спінінгові приманки

#1 Сообщение Valen » 27 авг 2009, 14:20

Немає ще на форумі теми про саморобні (авторські) приманки. "Головастики" не рахуються, це вже майже бренд - по перше, а по друге в цій темі хотілося б побачити та почитати про власні ідеї, технології вінницьких Кулібіних (чи то Маньяків і Бариг :) )... а виробники пуголовок навряд захочуть поділитись знанням - хоча не виключаю :).
Так от придбавши УЛ я потроху присів на виготовлення власних приманок. Чому саме УЛ приманок? Тому, що робота майже ювелірна і тому подобається це раз, і тому що УЛ приманки чомусь в основній масі дорожчі за своїх медіум братів, це два. Спочатку спробував воблерки - вийшло і ловлять, вже й обірвані майже всі. Потім спробував вертушки 00-000 перечитавши декілька сайтів, з потугами, методом проб та помилок - роздуплив і ці приманки. Звичайно не маньячки і ще є невеликі проблеми зокрема з закрученням жилки, але ловлять, заводяться.
Потім УЛ колебалки - ну тут зовсім легко вийшло.
До чого веду? Виготовлення приманок це хвороба не менша за риболовлю і присаджує також. Отримуєш задоволення від власної праці, від того що приманки ловлять не гірше за куповані і доречі економиш чимало грошенят. Я за пів року обірвав лише декілька куплених приманок (джиги не рахую), оскільки ловлю все частіше на своє.
То ж вінничани давай ділитись, знаю форумчани роблять для себе і воблера і турбінки, і спінербейти...

п.с. через пару днів викладу остані пару приблуд, які зараз полаковані і сохнуть на балконі...

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#2 Сообщение Alex » 27 авг 2009, 14:25

Хороша тема!
І одразу питання: яку (вага, матеріал) огрузку використовуєш на 00 та 000 вертухах?

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#3 Сообщение Valen » 27 авг 2009, 20:47

Alex писал(а):І одразу питання: яку (вага, матеріал) огрузку використовуєш на 00 та 000 вертухах?
легше показати на фото все, думаю зрозуміло :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

все розловлено і не раз

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#4 Сообщение Crank » 27 авг 2009, 21:51

Valen писал(а):
Alex писал(а): Изображение

все розловлено і не раз
Не поняв :P А чого у тебе на фото дві моїх блешні? :P :P :P
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#5 Сообщение Valen » 27 авг 2009, 22:52

Crank писал(а):Не поняв :P А чого у тебе на фото дві моїх блешні? :P :P :P
:D Плагіат. Старе фото :). А ти ще не бачив дві мої турбінки с пишними лисячими хвостами :)
Доречі, Олександр, не хотів показувати пальцем, але ти сам напросився, може виставиш фото зі спінербейтами твоєї роботи, тай хтось бальсу діствав для стіків... знаю маєш чим хвалитись

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#6 Сообщение Crank » 27 авг 2009, 22:58

Valen писал(а):
Crank писал(а):Не поняв :P А чого у тебе на фото дві моїх блешні? :P :P :P
:D Плагіат. Старе фото :). А ти ще не бачив дві мої турбінки с пишними лисячими хвостами :)
Доречі, Олександр, не хотів показувати пальцем, але ти сам напросився, може виставиш фото зі спінербейтами твоєї роботи, тай хтось бальсу діствав для стіків... знаю маєш чим хвалитись
Давай вже завтра.... :oops:
А вертушка твоя в мене лишилась тільки одна :cry: В неділю хапнула твою вертуху зовсім непогана щучка, десь так за два.... Вроді все правильно зробив, поводив, виложив на бік, підвів, простягнув руку з містка, щоб взяти, а вона свічечку зробила, потім в воду. намотала поводок, шнурок зрізала і втекла..... Зараза :oops: :oops: :oops:
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#7 Сообщение Valen » 27 авг 2009, 23:04

Ого, щука за два на таку дрібноту, то вона герой ставимо їй зірочку посмертно :cry: . При зустрічі я тобі ще декілька дам на заміну :), щоб не рвав маньячки на корчах.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#8 Сообщение Alex » 28 авг 2009, 09:58

To Valen
Гарна робота!
А ти коли навиваючи мідь (сердечник), пропаюєш її?
Яку латунь (мідь) використовуєш для пелюсток?

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#9 Сообщение Valen » 28 авг 2009, 10:08

Alex писал(а):To Valen
Гарна робота!
А ти коли навиваючи мідь (сердечник), пропаюєш її?
Яку латунь (мідь) використовуєш для пелюсток?
Дякую. Сердечники з мідного дроту електропроводки звитого спіраллю і обточеного. Нічого не паяю, дріт десь 2мм і не розкручуються.
Для пелюсток пішла латунь шмат якої знайшов вдома, на жаль вже закінчилась. А взагалі піде будь яка латунна чи мідна пластина товщиною 0,3-0,8мм, але є нюанси в залежності від товщини. пробував робити з нержавійки - дуже важко обробляти, закинув
Майже всі гаки з'ємні по типу Меппс TW, на першому фото видно

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#10 Сообщение Alex » 28 авг 2009, 10:15

Дякую, зрозумів...
І ще... Поролон на трійнику: для аттрактанту, чи для балансу?

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#11 Сообщение Valen » 28 авг 2009, 10:21

Alex писал(а):Дякую, зрозумів...
І ще... Поролон на трійнику: для аттрактанту, чи для балансу?
Поролон на трійнику як заміна мухи, в мене з ними проблема. муха на вертушках менше 0 обов'язкова і для приваблення риби і для зменшення закручення жилки, і для кращого заведення вертушки.

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#12 Сообщение Crank » 28 авг 2009, 10:45

Valen писал(а):Ого, щука за два на таку дрібноту, то вона герой ставимо їй зірочку посмертно :cry: . При зустрічі я тобі ще декілька дам на заміну :), щоб не рвав маньячки на корчах.
А чого посмертно? Мені ще ніколи не попадалась дохла риба з приманкою в роті. Виб*є і буде все гут :P Я її ще впіймаю - знаю де живе :wink:
А на пелюстки пробуйте хлопці гроші :shock: З десяти копійок получається прекрасна пелюстка :D
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#13 Сообщение Alex » 28 авг 2009, 10:47

Тобто від перекручування...
Дістану питаннячками... :lol:
Пелюстки чеканиш на свинці, чи штамп зробив?

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#14 Сообщение Valen » 28 авг 2009, 10:48

Мав на увазі вертушку, їй на фюзеляж зірочку :)

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#15 Сообщение Valen » 28 авг 2009, 10:54

Alex писал(а):Тобто від перекручування...
Дістану питаннячками... :lol:
Пелюстки чеканиш на свинці, чи штамп зробив?
Пелюстки робив вручну, без штампа, тому двох однакових не має :), та й не намагався робити під один шаблон. Виїмка мінімальна, можно шариком від підшипника трошки вдарити, але потім назад відгинати. виїмка мінімальна...

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#16 Сообщение Alex » 28 авг 2009, 10:57

Ага! Сам так робив... Дякую!

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#17 Сообщение Valen » 28 авг 2009, 11:02

Alex писал(а):Дістану питаннячками... :lol:
Я пробував на форумах подіставати питаннями маньяка, Вьюнова, Астанова та їх не дуже розкрутиш на розмови по темі саморобок в кращому випадку пару загальних фраз, тому й створив цю тему щоб дойти до істини колективним розумом. Так що не соромтесь викладайте свої саморобки та давайте їх колективно обхаювати :) та робити висновки для себе...

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#18 Сообщение Alex » 28 авг 2009, 11:19

+100!
Якщо ти про білоруський форум, то він, звичайно, хороший, але новенькі там лише спостерігачі! Такий, знаєш, "мєждусобойчик"...

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#19 Сообщение Crank » 28 авг 2009, 12:36

Alex писал(а):+100!
Якщо ти про білоруський форум, то він, звичайно, хороший, але новенькі там лише спостерігачі! Такий, знаєш, "мєждусобойчик"...
Це практично на всіх форумах так.... Та й не будуть майстри сильно розкриватися. Це ж їхній хліб :D
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#20 Сообщение Андрей » 28 авг 2009, 22:17

Ух ты какие вертушки!!! Классно сделано. Особенно понравился сердечник из проволоки!!!
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#21 Сообщение Valen » 29 авг 2009, 13:22

Вот склепал парочку - стик и воблерок. Без покраски и крючков были плавающими, с оными стали тонущими. Когда делал воблерок смотрел на рижик 45 но все же не стал его копировать, а сделал треугольное поперечное сечение с выраженной плоской верхней гранью подобно ратлинам.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#22 Сообщение Valen » 30 авг 2009, 21:18

Мої УЛ-колебалочки. Матеріал мідь -1,5мм, латунь 1мм. Всіляка там плотва і верховодка хватає чи не краще за вертушечки. Маньячка для масштабу. Всі двовигібні, робив одновигібні - штопорять. Найращі форми типу атом і циклоп.

Изображение

ps Чому ніхто нічого не викладає?

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#23 Сообщение Yurez » 30 авг 2009, 21:47

Valen писал(а):Мої УЛ-колебалочки. Матеріал мідь -1,5мм, латунь 1мм. Всіляка там плотва і верховодка хватає чи не краще за вертушечки. Маньячка для масштабу. Всі двовигібні, робив одновигібні - штопорять. Найращі форми типу атом і циклоп.
...
ps Чому ніхто нічого не викладає?
О!!!
Ці девайси - дуже симпатичні!
Малюсінькі коливалочки, інколи, дають фору всім іншим приманкам... На Дністрі - бичок від них шаленів (в останній мій виїзд)...
І не лише "...Всіляка там плотва і верховодка хватає", але і цілком товарна щука сідає на малих річках, типу Згару... :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#24 Сообщение Alex » 02 сен 2009, 11:02

Я теж довгими зимовими вечорами пробував виготовляти воблери. Ось деякі з них:
[Изображение
Лівий: 40 мм, 7,7 г., правий: 40 мм, 6,5 г., верхній: 44 мм, 5,7 г.

Изображение
Верхній: 62 мм, 8,0 г., нижній: 58 мм 8,8 г.
Усі плаваючі, а зважаючи на розміри і масу – летять як кулі! Матеріал – твердий пінопласт, огрузка у «пузі» за та перед черевним трійником.
Обловлені лише фети. Головне їх призначення – щучка на зарослих водоростями мілководдях. Пірнають до 0,5-0,6 м і, як виявилось, непогано виманюють щучку з трави. :wink:

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#25 Сообщение Valen » 02 сен 2009, 12:21

Alex писал(а):Усі плаваючі, а зважаючи на розміри і масу – летять як кулі! Матеріал – твердий пінопласт, огрузка у «пузі» за та перед черевним трійником.
Alex, гарна робота. Тепер я тебе порозпитую, тому що з піноплатсу ще не робив :).
Як вставляв петельний каркас? Розрізав живіт до половини вздовж воба і втавляв суцільний каркас? А чим потім шов шпаклював?
Щупаки не розгризают пінопластовий воблер за раз навпіл?
Я робив попери з дуба (доречі хреноваті вийшли, важкі і тонучі) то після двох покльовок були прокуси лакофарбового до живого дерева.
З дерева робив з бальси, дуба, берези. По плавучості бальсі рівних немає, можливо липа наближається. Береза добре для міноу тонучих, і в обробці зручна.

Ответить