Чи зустрічається в'язь у водоймах Вінниччини?

Делимся опытом и мнениями о всем том, что помогает нам ловить рыбу и не вошло в разделы которые выше

Модератор: shurik

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Бадьорий
Сообщения: 96
Зарегистрирован: 12 дек 2008, 14:58
Откуда: м. Вінниця
Контактная информация:

Чи зустрічається в'язь у водоймах Вінниччини?

#1 Сообщение Бадьорий » 25 фев 2016, 10:24

Власне питання сформульвано у назві теми.
Але трішки кокретизую, можливо кому попадався даний вид у водоймах в межах Вінницької області, більше цікавить саме річка Південний Буг та її притоки.
Може у кого є інформація, відпишіться будь-ласка.
Пройшли дитячії роки,
Коли малий та безтурботний
Сидів на березі ріки ©Badyoruy

Аватара пользователя
Илюха
Сообщения: 835
Зарегистрирован: 23 май 2013, 20:18
Откуда: Винница

Re: Чи зустрічається в'язь у водоймах Вінниччини?

#2 Сообщение Илюха » 25 фев 2016, 14:44

Ответ на 100% нет! К сожалению( Эта рыба не обитает в басейне Южного Буга(
Это точно, как бы Вас не уверяли в том что есть, или какой - то знакомый ловил.

В водах Винницкой области ее точно не поймать)

Аватара пользователя
Бадьорий
Сообщения: 96
Зарегистрирован: 12 дек 2008, 14:58
Откуда: м. Вінниця
Контактная информация:

Re: Чи зустрічається в'язь у водоймах Вінниччини?

#3 Сообщение Бадьорий » 25 фев 2016, 16:47

Дякую, що відгукнулися.
Я чому цікавлюся, тому що в багатьох літературних джерелах, читав не раз, що зустічається, але при ознайомленні з матеріалами звітів по Південному Бугу у Вінницькій області та перегляді каналів на ЮТУБі теж не бачив щоб у нашій річці попадався в'язь. Дивно, чому він у нас не водиться?
Запустити б )))
Пройшли дитячії роки,
Коли малий та безтурботний
Сидів на березі ріки ©Badyoruy

Аватара пользователя
Илюха
Сообщения: 835
Зарегистрирован: 23 май 2013, 20:18
Откуда: Винница

Re: Чи зустрічається в'язь у водоймах Вінниччини?

#4 Сообщение Илюха » 26 фев 2016, 14:32

Думаю так исторически сложилось что данного вида нет в бассейне Южного Буга, зато есть например мирон-усач (марена), для которой условия перекатов и каменистого дна просто идеальны.
А на счет запуска этой рыбы, то думаю что для этого нужно больше чем энтузиазм простых любителей.

Аватара пользователя
Бадьорий
Сообщения: 96
Зарегистрирован: 12 дек 2008, 14:58
Откуда: м. Вінниця
Контактная информация:

Re: Чи зустрічається в'язь у водоймах Вінниччини?

#5 Сообщение Бадьорий » 26 фев 2016, 16:05

В мене був досвіт ще в студенські роки, вдалося заселити водойму линами, на протязі 3-х років лини попадалися на вудку, а на четвертий рік врізали морози відбувся замор і залишився лише карась.
Линів привіз, біля двох десятків, за 110 км (була така можливість), автобусом у червневу спеку. Рибалок там, куди випускав линів, було не багато, всіх кого зміг попередив і просив що у випадку потрапляння на гачок незнайомої рибини її відпускали. Так вдалося, хоча лише 3 роки, помилуватися темнозеленими красенями з червоними оченятами. Думаю якщо років зо 7 вдалося линам перезимувати, розплодилися б і по річці потрапили б до більшого ставка, а там заморів практично не буває. Нажаль цього не сталося.
Наша сила в команді, разом і гори можна звернути, тільки зацікавленість була б (спільний інтерес).
Так, на рахунок марени бачив ваш пост в суміжному розділі, теж зустрічав цю червонокнижну рибину на прилавках ринків у свіжому на привокзальному і центральному та в'яленому вигляді на Урожаї (((.
Дякую.
Пройшли дитячії роки,
Коли малий та безтурботний
Сидів на березі ріки ©Badyoruy

Ответить