Самая неудачная рыбалка !!!

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Венталь
Сообщения: 96
Зарегистрирован: 21 фев 2009, 16:41
Откуда: Винница

Самая неудачная рыбалка !!!

#1 Сообщение Венталь » 27 сен 2009, 16:46

Всем привет!
Хочу поведать вам мою печальную историю.
Сегодня, 27.09.2009, я с товарищем поехали пополоскать железо/вобы/резину в с. Мыкулинцы. Утро начиналось хорошо, не смотря на то что поспать удалось примерно 2.5 часа. Но встал я на рыбалку легко, быстро собрался, после чашечки кофе намека на сонливость больше не оставалось.
Цель рыбалки щука, окунь. По приезду на место купили билет (80 грн с человека), на этом водоеме я ловил первый раз в жизни.
Неприятные моменты начались после оплаты рыбалки. Поездка вдоль водоема по узкой дорожке и кустами по бокам оставила на моей машине штук 50 ЦАРАПИН !!! это ппц, ладно, не беда мы же на рыбалке ... собираем лайтовую снасть, надуваем лодку и в путь ! через 5 часов полоскания приманок, и проведя обмен "сегодняшним опытом" с рыболовами на других лодках, становится понятно - про щуку можно сегодня забыть. причаливаем к берегу, завтракаем(обедаем) я собираю УЛ и в путь теперь за окунем.
После долгого плавания и полоскания АБСОЛЮТНО всех приманок по окуню (селикон всех типов, размеров, цветов которые у меня были). Я не словил не одного окуня. подумав опять о щуке, мне стало жаль плыть 1-1.5 км за лайтовой снастью и я начал бросать приманки на своим ул(тенрю ареас 0.8-4гр) весом в 10-15 гр.
В итоге на кончике отслоился(лопнул и отошел от бланка) слой краски с материалом бланка толщиной в несколько микрон. Сначала я не очень расстроился - подумал ну краска отошла фиг с ней, но тяжелые приманки уже не бросал. В итоге к концу рыбалки я заметил что отслоился еще 1 такой же слой - но уже материала бланка. Спиннинга может хватит еще на несколько рыбалок, и до 1 приличного экземплярчика. Теперь подумываю о новом спине. Я в шоке ! плывем к берегу с матами. Мне уже не хочется никакой рыбалки. Но я то помню нужно через эти "чагари" ехать еще назад !
А кроме того на этой узенькой дорожке нужно еще развернутся !!! В итоге 50-100 метров заднего хода поцарапали мою машину ЕЩЕ больше ! Развернулись ... Уже легче. "Доцарапали" до шлагбаума, он закрыт. Пока после нескольких "фа-фа" подходил сторож я С УЖАСОМ слюня палец пытался убедить себя что это не царапины а пыль. Но нифига, царапины, полировка то поможет но ...
Пока мы выезжали - нас успокаивало то что на водоеме по щуке было глухо у всех с кем мы общались, было пару окуней. Но последним что меня добило общение с встретившимся рыбаками. У них результат 6 щук 0.8-1.5 кг, с берега, бесплатно, на соседнем протекающем канале. По их словам это "без рыбный день". Домой ехал с мыслей порезать лодку, сломать все спиннинги, и утопить все свои приманки вместе с коробками в водах ЮБ с любого из мостов. Но сейчас уже полегчало. Высказался.

З.Ы. На следующие выходные поеду туда на рыбалку снова. Мстить.
У кого габаритная машина, ставьте ее возле стороже не едьте после шлагбаума на право вглубь.

З.З.Ы. Прикольная тема =) предлагаю участникам форума выкладывать такие истории =) если не стыдно конечно =).

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

Re: Самая неудачная рыбалка !!!

#2 Сообщение Yurez » 27 сен 2009, 18:38

Ліда-Ліда - Боже, Боже :roll: :roll: :roll:
Венталь писал(а):Всем привет!... ... мне стало жаль плыть 1-1.5 км за лайтовой снастью и я начал бросать приманки на своим ул(тенрю ареас 0.8-4гр) весом в 10-15 гр. В итоге на кончике отслоился(лопнул и отошел от бланка) слой краски с материалом бланка толщиной в несколько микрон....
:shock: Віталію... Це да... Це правильно... Особливо, якщо риба не бере і до берега так далеко... :idea: Навіть і не співчуваю... Просто рекомендую завезти спін до майстра - хай гляне... Твоє спасіння в одному - цей спін дуже "дурнестійкий" і його бланк має шар фарби та шар лаку... Може це саме вони і відійшли :wink: Бланк там такий, що щупачків корчувати можна безбоязно, але ж не перевантажувати його так безбожно приманками на закиданні... :?
Венталь писал(а):... Теперь подумываю о новом спине. ...
Ну да, це тіпа, як у тому анекдоті про нового руского "Даю дві ціни за новий шестисотий мерс, бо в цього попільничка бичками забилась..." :wink:
Венталь писал(а):.... Но последним что меня добило общение с встретившимся рыбаками. У них результат 6 щук 0.8-1.5 кг, с берега, бесплатно, на соседнем протекающем канале. По их словам это "без рыбный день". ...
З.Ы. На следующие выходные поеду туда на рыбалку снова. Мстить. ...
У кого габаритная машина, ставьте ее возле стороже не едьте после шлагбаума на право вглубь. ...

:twisted: :twisted: :twisted: - це з приводу риболовів із рибою :wink:.
З приводу "Мстить" - дивись обережно із такою ініціативою, зазвичай "Ініціатива Імєєт Ініціатора". Мене "вона" мала пять разів (разом - шість рибалок в Микулинцях, коли я пролетів. Я там не зловив ні рибини...)
А з приводу машини додам від себе: в хорошу погоду - ніякою не потрібно їхати далі хатини сторожа, а в погану погоду - там краще їздити танком або "на клейонці".
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
lehrer
Сообщения: 163
Зарегистрирован: 04 сен 2007, 07:08
Откуда: Винница
Контактная информация:

#3 Сообщение lehrer » 29 сен 2009, 09:48

А з приводу машини додам від себе: в хорошу погоду - ніякою не потрібно їхати далі хатини сторожа, а в погану погоду - там краще їздити танком або "на клейонці".
100%, испытал на своей шкуре. По Микулинцам впечатления идентичные- 99% негатива и 1 позитива.

У них результат 6 щук 0.8-1.5 кг, с берега, бесплатно, на соседнем протекающем канале.
Это не канал, это Згар, если я не ошибаюсь. Несколько раз собирался там половить - но всё как-то жаба давила за заплаченные 80 грн и ловил там, где платил.
Работа - это короткий перерыв между поездками на рыбалку

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

#4 Сообщение Юрий К » 29 сен 2009, 22:15

Канал со стороны леса, по ту сторону заказника и сторожевого домика. Вода почти не проточная, мутная, как в любом стоячем водоеме.

К самому домику течет в обход водоема р.Згар, с чистой и холодной водой. Щуки много. Попадаются трофеи.
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#5 Сообщение Ruslan » 13 окт 2009, 12:27

Знаки долі ІІ (продовження від мене :wink: )

Субота 10.10.2009.
Суботнього ранку піднявся, як і потрібно у вихідний, біля 9-ї ранку, погода за вікном не погана, зразу потягнуло на рибалочку.
Поки поснідали, то те, то те, а мої домашні керують їхати на дачу....
Я пояснюю, що на рибалку хочу, в кінці-кінців моє зажди зверху 8) І біля 12-ї я вилітаю з квартири...з під"їзду...мля!!! Забув дома мобілу...
Ця цивілізація клята!!! :!: Повертаюсь додому за телефоном, вже настрій підупав, бо шось в душі підказувало, шо вже краще не їхати, але я натура вперта. Телефон в карман і до гаража.
Тут бачу, гараж підперла якась 99-та, з буквочкою "У", припаркована ніби й не в притул до воріт гаража, як раз на відстані довжини моєї машини, але припаркована "по-дамськи" - метр від бордюру :evil: Стукнув по колесах, ніби й на сигналці, пікає та сигналізація не спрацьовує :evil: Надіюсь що появиться власник, загружаю лодку, потихеньку виїзжаю з гаража, але власника не видно й близько...
І починається гарцування авто практично на місці - вперед-зназад, вперед-назад, по типу видрочування спіном не активного окуньчика...А ше через пару смиків з вивертом руля, потрібно вийти і реально оцінити відстань муж авто, та кут виїзду....За хвилин 10-ть гарцуваня, я таки виїхав через бордюри вже перпендикулярно Жигулям 8) Думаю, ото напевне й усе, шо може трапитись через народне повір"я...Я все таки як повернувся за телефоном подивився ,як і годиться, в дзеркало :lol: Але я помилявся... :!:
До Лаврівки добрався без проблем, надув лодку, зібрав спін. Більше нічого не віщувало поганого, та й у душі передчуття уляглося.
Проплавав я близько 2-х годин,ловив на джиг і на "правильні" приманки, вже всі кінцівки позатерпали, а от покльовки не заробив жодної, та це мене не дратує, до такого ми привикші...тому вирішив зібрати ультра лайт та трошки розім"ятись, прогулятись берегом.
Перших пару проводок МДЖ, і з-під трави, на моїх очах, вискакує окунець і наздоганяє приманку, роблю паузу, він чіпляється, але не просікається, і біля ніг сходить. Ну вже хоч рибу бачив - значить рибалка вдалась!
Міняю місце і з першої проводки сідає спотривний окунець грамів на 30-ть, слідом другий, за кожною проводкою б"є, наступний сходить, і окунця тут не стало. На наступному місці взяла щучка грамів на 100, на наступному пару окуньців і щупачок на 200!!! Вже весело, душу заспокоїв, але це не та риба за якою я приїхав :!: Тому хвилин через сорок повертаюсь в лодку і пливу вище за течією глядіти "нормальну" рибу.
І таки на одній з відмілин заробляю добрячий удар, аж фрікціон визнув, та мимо, але вона тут є, і значить повинна вийти ще раз! Чешу це направлення разів з 15-ть, і от воно - чіткий удар, і фрікціон відпрацьвує потужні ривки. Останнім часом не люблю рибу брати нахрапом, тому вигулюю неспішно хвилин п"ять, отримую задоволення. І біля лодки вивертається щучка, беру в підсачок, на око за кіло, десь 1100-1300. Не поганий екземпляр 8) На кукан, кукан прив"язую в петлю мотузки, що на лодці збоку.
Рибалка продовжується, і буквально через десяток проводок, знову удар, і без проблем дістаю щупачка грамів на 500... який зразу пливе на свободу. Далі ще один сход невеликої щучки.
По березі бачу ходить Букін Едік, домовляємось, що підкину його в місто, хвалюся щупачком. До вечора так більше щука й не виходила на мене. Єдине ,що почало шось мене знову гризти у душі, я разів п"ять піднімав кукан дивився, чи надійно зачепив щупака. Вже скоро буде смеркатись, а ше треба лодку просушити, тому зкеровую лодку до берега, Едік уже чекає. І тут біля берега, я до кукана, а кукана - немає!!! :!: :evil: Розпустився заводський вузол на мотузці біля лодки і кукан вислизьнув :( Мля... Мені кукана не жалко, щуку шкода, краще було випустити зразу, ніж з куканом їй мучитись :cry: Це друга щука, яка пішла в цьому сезоні у мене з куканом...
Пробував тягати спіном по бровці, може зачеплю кукан, але марно...Вже ,думаю ,дома знову будуть діставати, шо скільки їздиш по рибалках - а риби не привозиш!
От ці прикмети і знаки долі!!! Сиди дома, або поїдь вже на ту дачу...
:(
А тепер фінал історії...
Витер лодку, зібрався, загрузилися з Єдіком в авто, включаю задню передачу, і виїзжаю між дерев, вже темно... і тут як йо..не, вибачте - гупне ззаду шось в бампер.... :shock: Вискакуємо з машини, с..ка, стовпчик на полі...хто в Лаврівці буває, знає стовпчики вкопані, так от в один я в"їхав задом. Обдивились авто, слава Богу, все на місці, є невелике п"ятно від поцілунку зі стовпчиком, але ні чого не вгнулось...Вміють все таки німці робити крепкі машини!!!
До дому вже добрався без пригод, здається й цього вже вистачить...Дома, як завжди, гризли , шо день десь проїздив і нічого не привіз, та це все буденне :)
Так що вір в прикмети, не вір, а от факти свідчать....
Ще раз прошу пробачення за декілька ненормативних слів, але іншими словами важко передати всю атмосферу 8)
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#6 Сообщение Yurez » 13 окт 2009, 14:24

:lol:
Ну що... Карму почистив - далі повинно бути легше :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#7 Сообщение Ruslan » 13 окт 2009, 15:44

Yurez писал(а)::lol:
Ну що... Карму почистив - далі повинно бути легше :wink:
Надіюсь, шо почитстив :wink: На другий день був Сабарові, пообривався під зав"язку :) на кожного пійманого окуня припадало чотири-п"ять обірваних приманок :lol: + кусочок шнура метрів зо 20-ть, але вже повеселився!!! :lol:
Изображение

веталь
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 25 янв 2009, 19:38
Откуда: украина винницкий район стрижавка

#8 Сообщение веталь » 13 окт 2009, 16:34

ото весело день провел!!! :roll:

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#9 Сообщение Саня-Fisher » 13 окт 2009, 16:38

Мені чомусь нехочеться згадувати... бо також було.... :? :oops: :cry:
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

веталь
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 25 янв 2009, 19:38
Откуда: украина винницкий район стрижавка

#10 Сообщение веталь » 13 окт 2009, 17:02

я ночью туда прорезжал,не один вроде гуд!! пронесло!!! :D

Аватара пользователя
Венталь
Сообщения: 96
Зарегистрирован: 21 фев 2009, 16:41
Откуда: Винница

#11 Сообщение Венталь » 13 окт 2009, 17:08

Вам повезло хотя бы рыбу увидеть =)

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#12 Сообщение Ruslan » 17 окт 2009, 22:46

Happy and!

Рівно через тиждень - сьогодні... Андрій Мітров, з самого ранку, з першого забросу дістав мій кукан зі щукою, метрів 50-т нижче місця , де я її загубив. :lol:
Щупак за тиждень вихуд, як пилка - тоненький і довгий.
На загальній раді було вирішено - що щука заслужила за свої страждання - повну свободу, і була відпущена в Лаврівські води! :wink:
Кукан повернувся на своє звичне місце в сумку :lol:, хоча зранку спеціально заїзджав в магазин - і купив нового кукана! Так шо тепер маю два :lol:

P.S.Найбальше я переживав у цій історії за долю щуки, що зосталась помирати на кукані... Юрец, вже мене завспокоював, що щука може місяцями жити на кукані, і чекати доки перержавіє застібка....
Але для цієї щуки все закінчилось добре :wink: Надіюсь, що вона ще наплодить багато материх щупенят в цих місцях!!!! 8)
Изображение

веталь
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 25 янв 2009, 19:38
Откуда: украина винницкий район стрижавка

#13 Сообщение веталь » 18 окт 2009, 20:22

кто ищет тот всегда найдет!!! очень рад и за щуку и за тебя Руслан!,я надеюсь свободу щучки вы отметили на славу!! :D

Ответить