Десь в Крижопільському районі

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

Десь в Крижопільському районі

#1 Сообщение Ruslan » 20 апр 2009, 19:57

17.04.2009
Планувалась поїздка на Пасху до тестя, на рибалку не розраховував, в авто чергувала тільки Фінезка, а в тих краях я здебільшого ловив карасі та коропчики, тому зі спіном там робити й нічого...хоча розраховував половити окуня в річушці 2-4 м шириною, там він є, але де його шукати не знав....Але сталось не так, як гадалося...
Приїхав в п"ятницю в обід, і по традиції "за приїзд" ми вдвох з тестем приговорили по пляшці самогону, і по парі пива з таранькою. Ну і надвечір я був "готовий" :oops: :lol: вирушати ловити окуньчика...
Мені сказали, шо машиною їхати не варто, тому беру ще в сумку банку пива, збираю Фінезу - і вперед.
До річки дійшов без пригод, а от на місці побачив, що заброси по вузенькій річці в мене не виходять, знявши приманку пару раз з кущів, розумію, що я не в тому стані, шоб робити точні кидки. Вирішив піти до кума на ставок, там вирощують коропців, толстолобиків, білих амурів, карася мало, окуня ще менше, але кажуть що в сітки попадались екземпляри по пів-кіла, але дуже рідко. Зато ставок широкий, як не кидай, не перекинеш. Пробую на мікруху, сів на втічній трубі, бо стояти тяжкувато, тим більше на дні камінці, відкрив пиво.... Чую на мікруху легенький "тюк-тюк", але я не впевнений :oops: Бо вже бачу що джиг для мене був заскладний. Чіпляю Чірфул під окунця, і твічу, як Юрець уже назвав - в стилі "п"яного майстра", чекаю поки сонечко зайде.
А тут ривок сильний, я сам собі не вірив, дістаю амурчика 8)
Изображение
Ще хвилин десять покидав, але пиво так розвезло, що почав переживати, щоб дійти до дому :)
Пишу далі, це ще не всі рибацькі пригоди :wink:
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#2 Сообщение Yurez » 20 апр 2009, 20:13

:lol: :lol: :lol:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#3 Сообщение Ruslan » 20 апр 2009, 20:46

18.04.2009.
З ранку рознарядка - посадити кукурудзою чотири городи :shock: :(
Работаєм, ніде дітись, в процесі згадую, що в сусідньому селі є ставок, де було море окуня. Ця мисля допомагає вправніше і скоріше працювати, і годин до трьох справляємося, обід, і в авто...
Біля 16.30. уже на водоймі, думаю цей став ще мікроджига й не бачив. На мене місцеві дивились, як на ідіота, і кажуть що навіть плотва не ловиться останнім часом. Але відступати я не збираюсь.
Заряджаю каліпсо манюсінькі, головку на 1,5 грами - і вперед. Темні кольори не приносять ні якого результату, чіпляю прозорий, і таки заробляю "дзинь" і маленький окунець вже є 8) значить не все так погано.... Далі пробую віброхвостики Мансовські, і на машинне масло з бльосками - чіткий удар, і окунець на долоньку на березі...
Міняю тактику, ставлю Чірфул, і на четвертій проводці "звірський" удар, я навіть не можу собі уявити того злого й голодного окуня, який міг так клюнути і не зачепитись :shock:
Переходжу на інший берег, знахожу чудовий мілячок з молодою травою, яка ще не сильно піднялась, тут без окуня не може бути 8) Ставлю манс перламутр, і за 10-к проводок дістаю парочку полосатиків. Ще через декілька проводок жорсткий удар і добрий супротив на тому кінці, думав славний окуняра, але дістаю щупачка грамів на триста :shock: Чого-чого, а щуки тут не чекав, ніхто ніколи не казав, що тут є щука....
Ще десяток забросів, і з-під камишика удар - обріз.... :( Тут я розумію, що не правий, потрібно ставити поводок, і як би красиво я міг позбутись Чірфула, ставлю поводок, але щуки більше не було.
Загалом я піймав дев"ять окуньців і одного щупачка за цей вечір, досить вважаю пристойно, при повному безкльов"ї у місцевих.


19.04.2009.
Свята Пасха.
В 5.00. в церкві з пасками, ковбасою і т.д. Посвятили, все по традиції...
До обіду святкуємо. але я горілки - НІ-НІ... Бо на вечір треба їхати, бо ж надибав щучий Клондайк :lol:
Біля 16.00. прибуваю на місце, стаю на першу точку, і за перших десять хвилин беру щупачка грамів на 400 8) Прокидую в бік, заробляю добру клюваку, утюжу цей напрям, і так винудюю на другий вихід, спін в дугу, адреналін, вже підняв в верхій шар води, ось вона, не менша кіла, красуня, але ця паскуда робить такий знайомий кульбіт, і сходить :( Гачок все-таки замалий на мікрусі, ставив більший гачок - збираю траву і водорослі з дна...так шо ловлю на маленькі.
Переходжу на протилежний берег, збираю пару окуньців там, пару там, щупачка грамів на 50 під берегом, потім щупак на пів-кіла, далі серйозна кювака , і перекус вище повідка....афігеть :shock:
Перев"зуюсь, знаходжу під камінцем маленьких окуньців і методично вибиваю чотири штуки. Здається беру ще щупака грамів на триста, далі заробляю зріз хвоста приманки...
Переходжу знову на інший берег, декілька забросів - знімаю щупака грамів на 800 8) Потім нічого, повертаюсь, беру ще окуньців, і ще щупацила , я вже й з рахунку збився, чого і скільки... Але вже точно знаю, що щука є , її багато, і є й нормальні щупаки...
Результат - штук сім щупаків різних, і біля 15-ти окуньців....
Все, слідуючі заїзди я з цієї щуки не злізу :lol:
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#4 Сообщение Yurez » 21 апр 2009, 05:19

:shock: Класно :!:
То ти - гарно "попаскував" :wink:.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#5 Сообщение Саня-Fisher » 21 апр 2009, 12:52

Оцінюємо звіти:
1) - 5+ - мені найбільше сподобався... :wink: :D
2) - 4
3) - 5 - як писав Ободянський - небуло сома... 8)

А взагалі - супер.

ЗИ. А ще якісь фотки є, чи право на зйомку мав лише амурчик????

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#6 Сообщение Yurez » 21 апр 2009, 19:36

Саня-Fisher писал(а):...ЗИ. А ще якісь фотки є, чи право на зйомку мав лише амурчик????
А Руслан "ваяє" художнє фото тільки під впливом пасхального натхнення (від слова: "тхне зеленим змієм") :lol: :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#7 Сообщение Ruslan » 22 апр 2009, 09:37

Хлопці, не повірите, більш-менш вдало сфотав амурчика за третім разом :oops: шось фокус не настроювався, хоча він і автоматичний :lol:

А інших фоток не робив, фотік був в машині, а трофеїв ватрих фото й не було...
Изображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#8 Сообщение Alex » 22 апр 2009, 13:40

Ги, а я 17 квітня правда на одному з Немирівський ставків половив ось такого "хижака" на МДЖ :shock:
Изображение

Всього упіймав близько 1,5 десятка, але дрібних випустив :wink:
Ну, і новий спін обкатав :lol:
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#9 Сообщение Ruslan » 22 апр 2009, 15:18

Алекс, круто 8)
А тепер здай проводочку на карася, будь ласка :roll:
Изображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#10 Сообщение Alex » 22 апр 2009, 16:21

Елементарно: серії з 2-3 коротеньких (по 7- 10 см) потяжок над самим дном, або по дну. На паузі вибираю слабину жилки. До речі використовував жилку 0,10 мм. Змінив на нитку - карась брати перестав. Збіг?

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#11 Сообщение Ruslan » 23 апр 2009, 08:49

Alex писал(а):Ну, і новий спін обкатав
А тепер ще й похвалися в відповідній гілці, що придбав :wink: Щось знайома рукоядочка на фотках
Изображение

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#12 Сообщение Саня-Fisher » 23 апр 2009, 14:08

КингФишер? Чи Фінезка?
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#13 Сообщение Alex » 27 апр 2009, 17:31

"Щось знайома рукоядочка на фотках"
:lol: :lol: :lol: Що, Руслан, гарно китайози скопіювали фінезку? Це КінгФішер. Приємна палочка.... Я б сказав що за свої гроші ДУЖЕ ПРИЄМНА...

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#14 Сообщение Ruslan » 11 июн 2009, 11:49

З"явилось трошки вільного часу, черкану, як я провів свята.
Ціль номер один - кабанчик, ціль номер два - рибалка.

Значить, виїхав в село (десь у Крижопільському районі) після роботи в п"ятницю 05.06.09. На вечір був на місці, за прибуття погуділи десь до 2-х годин ночі, вже думали й не лягати спати, а кабанчика приговорити прямо серед ночі, поки голова не болить. Але тесть заснув за столом, після пива на горілку, то й всі похитались спати....
На ранок 6-го червня відчуття тяжко передати.... :evil:
Поки розробляли кабанчика, випив пару пляшок пива, ніби трошки стало легше, але під обід ситуація ще погіршилась...діло виправила горілочка під свіжину :D На вечір планував десь вирватись на рибалку, але розрахунки не справдились, їхати вже було не можна, а йти впадло 8)
Тому виїхали в 5.30 7-го червня в заповідні місця помацати щупака. Приїхавши на місце, ставок було не впізнати - вся прибережна зона вкрилась кропивкою і ще якоюсь рослинністю...тільки маленькі прогалинки...Але хижак ганяє... Потрібна лодка, тільки проблема, якщо візьмеш в авто лодку, то ні однієї сумки більше не поміститься....
:?
Стоїмо втрьох на березі і чухаємо потилиці....Я пройшов трошки берегом, і знайшов місце де траву можна попробувати перекинути. Ставлю головку в 2 грами, але приманка падає за травою, і виходить повноцінних дві сходинки :? раз десять кидаю, і фіксую чітку покльовку, попадає щупачок грамів на 200 8)
Изображение
Далі з під травички достав окуньця...У хлопців - "нуль"
Міняю тактику, ставлю головку 4 грами і пуляю подалі, і таки заробляю добрячу клюваку, а слідуючим забросом беру щупака грамів на 600 8) Ох, я й намаявся поки Фінезою проволік щупака через усю траву :!: Але все в нормі...
Один з напарників чіпляє воб "гріп" від Рівер2Сі, і заробляє на вибросі вихід, а потім клюваку зі сходом не великого щупачка.
Знову міняю тактику, беру Гаріка і починаю довбити воблерами різними, та результату не було. Тому переходжу на джиг і випрошую одного окуньця з під трави, і одного з вікна між травою. Біля 8.00. сонце піднялось височенько, почало жарити, і хижак заліг, не проявляючи ніякої активності.
Один з напарників перейшов на ловлю вудкою, дістав з десяток пліток і одного карасика. А я до 11.00 видурив мізиньчатого окуньця на самий мілкий твістерок.
Я так розраховував на цей ставочок, а тут вийшла така засада, думаю, якби можливо було робити повноцінну проводку, результат був би набагато кращий. Почекаємо з місяць, поки впаде трава...

На вечір цього дня були плани ще почесати ставок кума, але не все сталось,як гадалось. Почало хмаритись і дали команду - звезти сіно, прийшлось поработать....скажу одне спіном легше махати, ніж вилами... Ну його в баню, це сільське життя....

До кума на ставок попадаю 8-го десь на початку 9-ї години. Став зариблений, окуня мало, рівень упав , як мінімум на метр, вода в ставок не втікає, чистять вищі ставки, поки ставки вище не заповнять, тут втоку води не буде...
Знаючи рельєф ставка стаю зі сторони, де є глибоченькі бровки і прибережні обриви, надіюсь, що хоть якийсь окуньчик повинен тут стояти. В сіті залітали особини до пів-кіла...Але ставку ставлю на білу рибу, авось зацікавиться приманками, тим більше амура на воб раніше ловив.
Ставлю два грами головку і каліпсо манюсінькій темний фіолет, що було подібне до черв"ячка, чи до п"явки.
Перших пару проводок вивчаю рельеф, міняю тактику проводки, і тут на легеньких потяжках дивний удар, я такого ще не відчував :shock:
важко описати, і не окунь, і не щука, і не судак. Роблю далі маленькі ривочки, наздоганяє, удар такий же, але тепер чую - Є!!! І супротивляється добряче... Хвилина боротьби, і бачу хребет невеликого копчика. Беру в підсачок, грамів на 300, взяв в заглот. О це початок!!! 8) Мій перший джиговий коропчик.
Изображение
Але сонце все вище, жара нестерпна...
Заробляю окуньові ударчики, і таки дістаю окуньця трошки більше пальця, потім ще одного такого ж... Далі багато ударів, але всі холості, при тому більшість дивних, біла риба цікавилась, але я щось робив не так, засікти більше не виходило :( Але чим більше пекло сонце, тим важче було заробити покльовку, а потім взагалі все замовкло, тільки толстолобики плавали, грілись на сонечку.
я не втримався, зібрав снасточку з " мормишкою" :oops: і завалив парочку кілошних. На цих нотах рибалку завершив. З обіду вже пора їхати додому.
Висновок - білу рибу можливо і реально ловити спеціально на спіннінг, в цьому направленні ще буду працювати слідуючого заїзду, тільки раніше треба приїздити на ставок, до спеки...

Дякую за увагу :wink:
От, блін, живота собі на сонці спалив, вже третій день пече.... :?
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#15 Сообщение Yurez » 11 июн 2009, 21:18

Зачотне святкування :lol:
... Мормишка була японська? :wink:

А живота - бережи... Масти свіжим сальцем :lol: :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#16 Сообщение Ruslan » 18 авг 2009, 23:21

Вже я трошки відпишусь :wink: , бо шось давно нічого не писав....
Значить минулої неділі повернувся з двохтижневої відпустки. Планувався зовсім інший відпочинок, але збіг обставин зробив своє діло, і прийшлось відпочивати в тестя в Крижопільському районі, десь поближче до сонячної Молдавії, про що зараз не жалію й краплі 8)
В попередньому слові обмовлюсь, що таки перед відпусткою, як і грозився, прикупив собі фідерний комплект, про це трошки пізніше у відповідній гілці ще напишу, а висновки Ви зробите з моїх скромних звітів. Датувати звіти не буду, бо можу збрехати :) просто пишу по порядку, ну може трошки шось напутаю, а може й трошки прибрешу :oops: За відсутність фото вибачаюсь, фотік узяв, але він так і два тижні пролежав в сумці :oops:
Що до попередньго слова: 70% риболовного спрядження (лодку нажаль не було куди втовтки, та й пару-трійку донних снастей було залишено в гаражі), також було загружено ящик пива :022: Ящика на два тижні не вистачило, на місці ще два рази по ящику докупляв :022: Сільські клопоти теж пропущу - копання картоплі...накосити худобині і т.п.


Рибалка перша. Фідер - нова снасть!
По приїзді, на другий ранок, на світанку, я вже був готовий обловлювати нульовий фідерок. Вирішив до кума, там риби до холєри, але кум сказав напередодні погані новини...Вони на тижні бахнули у ставок дві машини зерновідходів, після чого вода стала бражкою, а риба ходила догори животами...Хвалився, шо японською мормишкою брали толстолоба на 5-7 кіл, і таких амурів, а з коропом ніхто не знає, шо сталось...
Було 5 годин ранку, я вже у кума на ставку колотю фідерні закуплені бази, домішую якісь ароматизатори, кидаю консервованої кукурудзи для коропчика, замочую... і починаю облаштовувати місце(там стільчик, стійочки. садок, подсак) , та й збирати саму снасть ( все як у фільмах, я їх уже з десяток качнув і переглянув :lol: ). З наживки у мене - черв"як, кукурудза і мамалига.
Ставлю самого "лапшового" кінчика, і чіпляю вперед звичайного "ушастіка", і джигую дно. Я знаю, що є русло ріпчака, де я й збирався наловити риби 8) Проблеми знайти русло не виникло жодної, з п"яти забросів, я вже прорахував кількість обертів котушки до русла, закліпсувався, і почав прикорм точки. З десяток кормушок я відправив в точку, там вже повинна бути вся риба ставка :twisted:
Чіпляю поводочок з гачком, черв"ячка і кидаю снасть. Чекаю хвилин 15-ть...Нічого :? Розкладаю вудки...а чого сидіти просто так...
Не встиг я першу вудку кинути на кукурудзу, як вона зірвалась з місця - і пішла по воді...По простоті рибацькій, хотів догнати - я у воду, там послизнувся, гепнувся сракою у воду, вудку піймав, але риби уже не було :( Як результат - промокша одежа з самого ранку, намочений телефон, який дякувати Богу, до кінця рибалки висох у розібраному вигляді, і почав працювати, навіть без глюків :D Пачка розлізлих від води цигарок, і дві запальнички, які почали працювати тильки в середині рибалки.Але в машині є ще блок цигарок, і електричний прикурювач
Закинув я таки й другу вудку, і почався кльов, коропці на долоньку +- спокою не давали. Фідер я перезакидав і перезакидав, якісь покльовочки були, як на черв"яка, так і на кукурудзу. але результативних - нуль. На вудку я вже взяв коропця на грамів 700, коропець квадратний, живіт здутий і набитий зерновідходами.
Фідер уже почав кидати на мамалигу - не внятні покльвки - більше нічого, слухайте, не повірите, руки боліли більше, ніж спіннінгом деньок помахати.
Вирішив я поміняти фідерну тактику, розкліпсувався, і почав кидати чим далі, тренуватись хоч у забросі :lol: І на мамалигу почались покльовки більш агресивні, при падінні риба била на льоту, всі удари в руку, я думаю й хижака можна пробувати ловити :lol: Не гірше ГЛ стукає фідер Шимано БестМастер :lol: Але все ж результат - нульвий...
На вудки я взяв ще три штуки 500-700 гамів, які уже на сковорідку згодяться.
Фідер мені пригодився на всі 100% - для доставання вудок, які короп миттєво стягає у воду :lol: Точний заброс - і добре чіпляє вудку :) Та й тягнути приємно - на фідер - вудку з коропчиком :lol:
Але одну нормальну покльовку я на фідер таки бачив, і дістав таки коропчика на долоньку 8) Снасть обловлена!!! :022:
Ще щодо фідерної рибалки....Хлопці поводок так путався на петлях, і за кормушку, я замахався ці поводки перев"язувати... Починав ловити з двома поводками, але за два заброси зрозумів, що це не реально, все путається. З одним легше, але через 5 забросів, уже поводок перекручується і путається :evil: Пробував патерно.... зараз не напишу, бо не пам"ятаю, так і там поводок за кормушку крутиться :evil: Почіпив потім коротенький поводок, сантиметрів 15-ть, проблема пропала, і навіть ото обрибив снасть...
Рибалку завершив трошки далі за обід біля 15.00.
Результат - чотири коропчики товарних 500-700 грамів, і не міряно невеличких, які всі були втоплені. Фідер розловив!!! 8) :031:

Короп був жахливий на смак :evil: Смердячий і жирнючий, я його не їв, і більше навіть не пробував у цій відпустці там ловити....

Висновків поки що прошу не робити, попереду ще два тижні рибалки без одного дня...
Далі буде....тільки вже не сьогодні, завтра рано вставати і вйо на роботі. :lol:
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#17 Сообщение Ruslan » 19 авг 2009, 12:21

Рибалка друга. МДЖ
З обіду на другий день вирішив перевірити старих знайомих окуньців і щупачків у сусідньому селі.
Трошки про водойму: два ставки середніх розмірів каскадом, вода проточна, багато джерел в ставках (особливо у верхньому, який я назвав "Щучим Клондайком", в забродах у воді вистоїш від сили годину у воді,холодно, при температурі на дворі +30). Ставкам 28-м років, за ці роки верхня водойма не спускалась , не має можливості. Максимальна глибина - 7м. По значній частині ставків затоплені старі крони дерев, обрізана над поверхнею води, за рахунок чого рибі є де сховатись від браків. Берег більшу частину поросший камишом. Вільного місця (берегової лінії) для спіннінгування метрів 50 від греблі. На дні біля берега масса затопленої рослинності, яка в цей час клаптиками плаває по поверхні. Так шо умови не ідеальні.
Риби - карась до кг, плітки уйма, окуня - уйма, щука, толстолоб рідко, коропи до 30 кг

Приїхав з Фінезкою, і почав методично перебирати мікрушки, щоб знайти оптимальну приманку і місце стоянки хижака. На все про все пішло з 1,5 години, поки піймав першого полосатіка, пішов прозорий селікон. І окуньці потроху почали скирдуватись.
На одній з проводок над рослинністю різкий удар з передьоргом 8) Фрікціон заспівав...Тяжко було Фінкою вивести щупака, все рвався як не в комиш, то у траву, але діло зроблено, підсачок у воді, і в підсачку щупак на грамів 800 :D - зачот!!!
Далі стою у забродах по самі я... у воді біля комишу і тягну окуньця на мізинець, коли дотягнув за метр від мене, лиш піднімати з води, як практично з під ніг з комишу зривається щупак грамів на 700 , промахується мимо окуня і тавить перед мене свічку! :shock: Я з переляку присів так, шо вода пішла в заброди, добре хоч не обдєлався :oops: :D
Раз пішла така жара, ставлю копито 2 дюйми на 4 грамовій головці. На нього беру два окуні грамів по 200 8) Один з окунів має по спині свіжий щучий укус, з непоганим прикусом :shock:
Далі в двох Копитах на ударах позрізало хвости :evil: Але після заміни приманки, знову удар!!! І сидить, по супротиву - зачот, але водить так, шо я нічого з нею не можу зробити, і під кінець затягає на дно і сідає в траву! Тримаю спін в натяжку однією рукою, іншою роздягаюсь і лізу у воду, а холоднюча!!! Глибина по груди, на дні прямо "патики" грубі з якоїсь рослинності, за один з яких і засіла приманка, а щупака вже не було...
Ще до вечора були удари щуки холості, було виловлено трохи окунів не поганого розміру.
О 20.00. все вмерло, сонце сховалось за горбом.
Результат один щупак грамів на 800, і з півтора десятка нормальних окунів. Море адреналіну і задоволення. Для себе зробив висновок, шо треба снасть брати важчу, бо умови не дозволяють давати рибі гуляти, і потрібно тягнути на арапа...

Далі буде....
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#18 Сообщение Yurez » 20 авг 2009, 11:25

ЗачОтно!
Пиши далі - читаю із задоволенням :!: :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#19 Сообщение Ruslan » 20 авг 2009, 22:48

Рибалка третя. Прозріння

На слідуючий день з обіду гайда на Клондайк.
На місці збираю два спіни УЛ і Лайт, беру всі свої ящики і коробочки з приманками, воблерами, залізом - нав"чився акі віслюк на ярмарок :lol: Розклав все практично на половину території лову, пастухи з мене мабуть ше довго будуть згадувати і сміятись :lol: Попередньо прийнявши пивка, починаю з МДЖ - результат абсолютно нульовий, та треба зважати шо пора трошки за обід, ше й ранувато для кльову.
Переходжу на воблери, починаю з Ріджа 35-го. Перший заброс - і на першому смикові сидит щук 8) грамів до 150 :) - це не та риба, за якою я приїхав... Ще десяток забросів - мовчить.
Пробую більш масивні воблери, в яких я впевнений і по усіх розрахунках - це саме те шо лікар прописав - Гріпи, Дайви, які ідуть над рослинністю на дні. Але я знову не правий, не хоче сабака :(
Перейшов на залізо, колєбло - не пре...трави багацько волоче, незачіпляйка - нормуль, але результату нема, я вже й занервував.
Ставлю вертуху - улюблену - Блю Фокс 2 з мушкою на трійнику. Пішла жара - через заброс - окунь від 100 до 150 грам, не погано, але знову ж таки трошки не те...
Є одне примітне містечко - від берега у воду відходить камінна плита, здоровецька. плоска, трошки вище рівня води. під плитою глибинв за 2 м, а може й за три, рослинність прямо і наліво відсутня, направо рідкий комиш, і на дні та ж рослинність. Це чуть не єдине місце, де можна зробити чисто джигову проводку.
Але зараз я прийшов на камінь з Блю Фоксом. Знімаю зправа з-під комишика пару окунів, а потім запускаю приманку наліво від себе, пускаю поглибше, і метрів зо чотири від мене висне шось вперте на вертуху. Ну Гаріком я довго не возився, та й підсак не брав, волоком дістаю кілограмову лялю на плиту 8)
Ще кидаю вертушку, попадаються окуні, аж бачу прийшов місцевий спінінгуй :shock: Як потім виявилось - звати Вася, і без щуки він звідси не вертався ніколи. Снасті простенькі, але мене зацікавило на шо ж Вася буде ловити. Я все менше уділяю уваги, шо там я сам кидаю, наблюдаю за Васею :roll: А він ставить приманюру дюймів зо три перламутрового кольору... і за 10 хвили бовтання на одному місці починає шось волочити. Це шось було щупаком на кіло, а може й 1200, воно затягло в комиш і надійно там зачіпилось. Ту вже я прийшов на допомогу. Щука бультихалася на поверхці води до тих пір поки Вася роздягався, а я тримав спін в натяжку, та як тільки він спустився у воду, щука зробила кульбітік - і помахала хвостиком, Вася був радий, шо хоч приманка залишилась, бо каже в райцентрі вібрики дорогі...в чому я сам упевнився, як пізніше поповнював запаси.
Раз пішла така п"янка, я закидаю всі ці прибомбаси (воблери і всіляку хрень) по місцях, беру в кишеню пару-трійку копит 2,5 дюйма світлих відтінків і джиг-головок 4 грами під них розміром і з Гаріком уперед.
Не пройшло 10-ти хвилин, як у мене удар і тут же сход. Потім ще і ще, і вже одна приманка без хвоста.
А от уже щупак грамів на 800 на кукані, а ще десяток зацепів, з них пара обривів. А от і на падінні сідає окуняра не менше 300
:shock: Так от чого я не міг догнати!!! Я зрозумів тільки на цій рибалці, а більше після, як чистив рибу!!! Основним об"єктом харчування є плітка, її там валом, розмір від мізинця і до долоні, це все було в щупаках :idea: :!: Щука навіть не бажає особливо розмінюватись на мілочовку, багато енергії затрачується, а толку мало...А воблери ті шо я кидав, більше подібні до бичка, карасика, все не те...
Результат - три щупака зачотних одна десь на кіло перша і пара по 800-т, два окуні під 300 і з 15 по 100-150 грамів.
У Васі одна щука до кг.
:022:
Далі буде :wink:
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#20 Сообщение Ruslan » 21 авг 2009, 14:23

Хлопці, продовження буде після вихідних - хапаю лодку і знову виїзжаю на Клондайк 8) Може зроблю пару фоток на місці :wink:
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#21 Сообщение Ruslan » 25 авг 2009, 12:44

Вже напевне і хронологію попутаю, але це не так важливо...поїхали далі!

Рибалка четверта. Повний відрив і трошки приколів :lol:

Місце дії не змінюється. Пару фоток краєвиду з камінця:
праворуч Изображение ліворуч Изображение прямо Изображение
Якраз на цю рибалку приїхав мій свояк (один з моїх напарників).
Погода - хмарно, мілкий дощик пару раз пускався, саме те що треба для щуки. Було якесь свято , на ставку народу хватало, так шо не дуже розкидаєшся...
В першу чергу займаю камінець, поки Свояк роздупляється шо й до чого. Третя проводка ліворуч від камінця - удар, і через хвилину щупачок грамів на 700 у підсачку!!!! Вау!!! Свояк аж очі вилупив....
Чіпляю на кукан (коротка цепочка китайська з застібками), пробую прикріпити кукан до камінця, в цей момент щупачок робить кульбітік з виворотом, руки у мене в щучому слизові та й мокрі, цепок вислизає з руки і щука впевнено поволочила кукан на дно :shock: :cry:
Пробую дістати джиг головкою, але не може намацати. Свояк роздягається і лізе доставати, але тільки спустився з камінця, дна не намацав, а вже по шию у воді, вода льодяна, каже - "Та ну його в дупу" і вилазить. Пробую волокти приманку по дні , авось зачіплю, у цей момент (спін був нахилий до води) , шнур в натяжку і зривається фрікціон :shock: Піднімаю Гаріка, шоб амортизував таку нахабну атаку - і є наступна, така сама, але без кукана :lol:
Свояк дістає свій садок, і я її туди...
Ще десяток забросів, і праворуч з-під комиша сідає шось добряче, особливо гратись не дозволяє комиш, тому беру на арапа, поки не опам"яталась, і на пролом волоком на камінь. Ось вона , на око трохи за кіло (1100 - 1300) 8) В садок!
Від початку рибалки пройшло хвилин 20-25 всього навсього. А вже три штуки взяв.
Подальші проводки не приносять нічого. Свояк зміщується вліво (див. фото) під вербу, і за пару-трійку проводок дістає одну за кіло, і ще пару-трійку проводок, ще одна на 600-700 :shock: 8) Сила!!! І повертається назад з обрізаним хвостом приманки. Залишаю його на камінці, сам іду за вербу. Де я взяв щупачка грамів на 200, зразу втопив, і окуня грамів на 250.
В цей час події розгортаються так, я наблюдаю за всім метрів з десяти, але все бачу і чую.... Підходить до каменя місцевий мужичок з дубовою снастю ( монка 0,5 , поводок - капронова нитка, спін телескопчик), і питає в Свояка : " Можна я тут покидаю", на що отримав згоду. Перший заброс - і слідом за приманкою у воду летить спіннінг, мужик зачервонівся і вибачається :" Буває...", ну з ким не буває.... :lol:
Свояк своєю снастю дістає його спін, далі 10-ти метрові заброси ніби більш менш виходять. Але подальша техніка джигування нас "вбила".
Після вдалого забросу спіннінг ручкою впирається в землю, спіннінгіст присідає, і в такому положенні рівномірно крутить ручку котушки, думаю можна нову школу джигування відкривати :shock: Далі в мужика була і куча борід, було все крім риби.
Коли я приніс в садок окуня, підбігає пара пацанят 7-8 років до мужичка, вже волочать "патики" вудки, і він керує ними - кому куди закидати.... Я кажу: " Дивіться, бо місце зайняте, на шо мені відповідає :" Та це ж діти.... " Залишаємо садок причепленим до каменя і йдемо трошки далі. Я спускаю одного не поганого щупака, зачепився в комишах, одного беру, і Свояк хапає щупака на кіло, несу я цю парочку до садка, мужик каже до пацанят : " Дивіться діти - це щука" :D Коли я підняв садок - у них аж очі засвітились.
Далі з годинку ми кидали, були удари, відбиті хвости, але результату не було. Вже й мужик з каменя пішов, але спіннінгістів ще зо три є. В мене , як передчуття було, кажу своякові, йду заберу садок, а то там п"яток щук і зо п"ять нормальних окуні. Дістаю садок, а там тільки чотири щуки.... :( :lol: Ми ше довго сміялись і згадували фразу : " Та це ж діти..."
До вечора я ше зняв здається щупака і окунів, і мав сходи, удари, і знову ж таки відгризені хвости приманок, так саме й Свояк.

Загальний результат, у мене 5-6 щупаків залікових піймано, чори спустив через траву і комиші( одну спустив в комишах, кидав прямо на вихід щуки, вона сіла зразу, але поперла в комиш, я її не міг втримати), і до 10-ка нормальних окуньців. У Свояка 3 чи 4 залікових, і п"яток окунів. ( тут враховані щуки, що пішла з куканом, і на підтримку дітей :lol: )

Вся рибалка була з обіду й до вечора - супер!!! За такий короткий час стільки покльовок і такий результат, я ще не попадав на таке - Клондайк!!!

Далі буде...
Изображение

Аватара пользователя
Венталь
Сообщения: 96
Зарегистрирован: 21 фев 2009, 16:41
Откуда: Винница

#22 Сообщение Венталь » 25 авг 2009, 17:04

классс !
Руслан, подскажи пожалуйста на каком расстоянии от Винницы находится этот "клондайк" ?=)

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#23 Сообщение Yurez » 25 авг 2009, 18:39

Вітаю із гарною рибалкою :!: :wink:
Успіхів у подальшому, і ... пиши, пиши, пиши СЮДИ!
Я читаю із задоволенням :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#24 Сообщение Ruslan » 25 авг 2009, 19:55

Венталь писал(а):классс !
Руслан, подскажи пожалуйста на каком расстоянии от Винницы находится этот "клондайк" ?=)
При бажанні не так і далеко 150-160 км 2 години їзди :wink:
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#25 Сообщение Ruslan » 25 авг 2009, 19:59

Yurez писал(а):Вітаю із гарною рибалкою :!: :wink:
Успіхів у подальшому, і ... пиши, пиши, пиши СЮДИ!
Я читаю із задоволенням :wink:
Дякую, Юра! Та вже лишилось не багато, за пару днів допишу :wink:
Изображение

Ответить