Десь в Крижопільському районі

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#26 Сообщение Ruslan » 26 авг 2009, 11:12

Рибалки п"ята та шоста. Фідер 2 - 3
Наловившись вдосталь щупаків, на другий ранок запланував помацати карася на нижчому ставку там же. За відгуками місцевих добрий карась і добре брав ще по весні, а зараз дуже важко його знайти і піймати, та й брати нічогісінько він не хоче.
Десь біля 6-ї ранку був на місці, знайшов комфортабельне містечко, поряд розклався чоловік, у ньго було закинуто біля десятка засосів на мамалигу. За його словами , поки що нічогісінько не бере.
Знову ж таки за всіма правилами - замочую прикорм, вперед розкидаю дві поплавчанки, і облаштовую місце, збираю фідер.
Одна вудка на мамалигу, інша на черв"ка. Поки проводжу підготовку до фідера, на черв"яка дістаю карасика на мізинчик, а на мамалигу долбить плітка без перестанку, вже й уваги не звертаю, бо не буду мати часу підготуватись до фідера...
Знаходжу бровку, кліпсуюсь, і починаю прикормлювати місце. Потім заряджаю фідер на черв"яка, вперед. хвилин з 10-ть - тиша, тільки плвтка на мамалигу лупить, розмір від долоньки до мізинця :) Кльов не затихає ні на хвилину, тільки встигай мамалигу начіпляти.
У сусіда повний нуль....
фідер кидаю і кидаю - результатом став на невнятній потяжці знову ж таки карасик на мізинець... :( Плітка черв"яка не зачіпає, але верховодка долбить і тягає постійно доки кінці не повідкушує.
Сусід приносить похвалитись на засос на мамалигу сіла верховодка на долоню :shock: Достойний екземпляр, але карася немає...
Пробую фідер на мамалигу, покльовки плотви стабільні, пару штук дістав, але це не діло, на вудку в 5-ть разів скоріше її тягати.
Тому фідер розкліпсовую і перезакидаю трішки далі ( метра на три). Як мені вже появнили у клубі, що моя перша помилка, що потрібно було кормити і закидати за бровку, а не на неї :oops: Соррі, навіть у якомусь фільмі це пояснювали, але я забув :oops:
Фідер відправляю за бровку, і переходжу маслати нахабну плітку, а кругом мене хижак ходить - капець :twisted: То щука вийде, то окунь....Попід вудки, попід комиші, біля трави, то зграя молька розлетиться, то плітку гонить з усієї дурі, ледь-ледь себе стримую зібрати Фінеззу і провчити "наглоту", але терплю...
Десь о пів на дев"яту, чую за спиною якийсь дивний скрип :shock: Фідер в дугу :shock: підсікаю, і ось воно 8) щастя фідериста, на тому кінці сильні впевнені поштовхи, враження описати важкувато. Підвожу акуратно до берега, в підсачок, бо поводок 0,12 стоїть - карась красень грамів на 350-т 8)
Перезакидаю снасть, дивлюсь на кінчик БестМастєра, він трошки потремтів, і почав загинатись на повну дугу :shock: Підсічка, і знову потужні ривки на тому кінці, дістаю карася трошки більшого до 400 грамів. Поки я тат возюсь, дивлюсь на вудці з мамалигою поплавок присів, і впевнено пішов під воду, підбігаю, підсікаю - є!!! Теж красень, але тільки підняв його на поверхню, побачив спину - і карась зійшов... :( Потім ще з нормальною покльовкою на фідер сідає карасик на долоньку. Після цього 15-ти хвилинного виходу, карась більше не брав :( Тільки голодна плітка лупила безбожно на мамалигу. Коли приставав тягати плітку - пив пиво. З обіду зібрався і рванув додому.
Піймано два гідних карасі, один на долоню і штук п"ятдесят пліток. Мілкого карасика топив зразу.
Сусід не взяв жодного карася на десять засосів, і поїхав раніше за мене. Так шо тут фідер трошки розрулив ситуацію.


На слідуючу рибалку з фідером виїхав з обіду й до вечора. Крім пари вудок , ще кинув пару засосів на мамалигу, ну і звісно фідер.
Довго шось розписувати не варто... Засоси мовчали до від"їзду, на вудки , так як і на фідер , шо на мамалигу, шо на черв"яка лупила плітка без перестанку, влетіло пара карасиків на мізинець, всю рибу втопив, бо навіть не було бажання з нею возитись. Бажання половити хижака посилилось до максимума, тому вирішив з фідером у відпусці уже зав"язати, залишилось пару днів, і знову до праці у "Мегаполіс" :D
Основна проблема з фідером, у мене постійно путається поводок, то за кормушку, то за петлю. І через кожен 10-к забросів приходилось міняти поводок, бо він става закрученим повністю:( Шось я роблю не так, можливо хтось з профі колись покаже , як правильно... :roll:

Подальших два виїзди були присвячені щуці!

Далі буде...
Последний раз редактировалось Ruslan 26 авг 2009, 13:01, всего редактировалось 1 раз.
Изображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#27 Сообщение Alex » 26 авг 2009, 12:18

Панове спінінгісти! Фідер атакує! :shock: :D

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#28 Сообщение Alex » 26 авг 2009, 12:19

А якщо серйозно, то класні звіти! Не згаяв часу ні хвилини! :wink:

Аватара пользователя
Sadfisher
Сообщения: 191
Зарегистрирован: 05 сен 2008, 08:54
Откуда: Вінниця,ст.місто
Контактная информация:

#29 Сообщение Sadfisher » 26 авг 2009, 19:17

О це видно що відпуска дарма не пройшла!Просто море позитиву.Дякую за цікаві розповіді. Без тебе на Сабарові щось судак не ловиться,тебе жде.:-)

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#30 Сообщение Ruslan » 27 авг 2009, 08:06

Sadfisher писал(а):Дякую за цікаві розповіді. Без тебе на Сабарові щось судак не ловиться,тебе жде.:-)
Та нема за що :wink: А от судак на Сабарові пробиває, десь 22-23 серпня один з моїх друзів з лодки джигом хапанув 2500 екземплярчик.
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#31 Сообщение Ruslan » 27 авг 2009, 08:37

Закінчую оповіді про двотижневу відпустку.

Рибалки сьома та восьма. "Клондайк, я ще повернусь!"

Як завжди з обіду ( ну не люблю я рано вставати :oops: ), беру свою старшу дочку і відбуваємо до місця. На ставку збираю доці Фінезу з копитцем в 2 дюйми, собі Гаріка і копитце 2,5 дюйма, та давай маслати по дні та над травою... Дочці таке безрезультатне полоскання досить скоро набридло, не має вона рибацької витримки :) , тому пішла десь лазити, збирати коники-стрибунці, а далі була арбітром і вела рахунок у поєдинку " Я проти Щуки" .
Хвилин за тридцять після приїзду щука почала пробиватись, окунь до рахунку не включався. І на одній з проводок - ривок, трошки боротьби, комиш минув і з трави дістаю щупака 600-700 грамів, початок є!!!! 1 : 0 на мою користь.
Тут уже не припам"ятаю повну картину подій :oops: , шоб по свіжих спогадах... Почалась справжня війна...
Ближче до вечора рахунок був 3 : 4 на користь щуки , у мене в заліку 700 грамм, 1 кг і одна славна 1,5 кг. У щуки чотири конкретні сходи, знову ж таки, я з цим вже змирився, трава, комиш та гілляччя роблять свою роботу.... Один із сходів - щука добре за кіло, завела у комиш, дочка тримала спін у натяжку, а я роздягався і ліз діставати, та не встиг, зійшла з гачка, ото тільки приманку звільнив від путів. Крім сходів- п"ять ударів холостих, після яких два копита викинув безхвості...
Чуть не до смерку я не міг здатися, вже дитина хоче вечеряти, тягне до машини, але тато не може так позорно програти, і таки в самому прибрежному комиші видурюю щупака грамів на 600 !!!! 8) 4 : 4 Бойова нічия!!!! Я задоволений!!!!
В заліку чотири щупаки, і з п"яток окунів!!!
Оце рибалочка!!!!



І останній виїзд на щупака в переддень від"їзду.
З обіду і до вечора, як завжди....
От тільки щука точно знала, шо відпустка закінчується. Описувати нема й чого....
А ні трошки брешу, ударів до десятка все холості, б"є тільки у хвіст. На камені ліворуч зі сторони верби била три рази підряд, і ніби за третім уже зачепив, але пару метрів виважування з глибини- і сход :(
Окунь взагалі не брав.
До вечора я видурив два щупачка 300 і 500 грамів, так їх і потопив.
На цих нотах відпустка закінчилась, але я обіцяв повергутись сюди на наступні вихідні тільки вже з лодкою!!! Так шо я ще повернусь!!!

Далі буде....
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#32 Сообщение Ruslan » 27 авг 2009, 12:56

22-23 серпня 2009 р.

Як і обіцяв, повертаюсь на Клондайк!!! З обновленним комплектом приманок, джиг-головок, новий шнурок на 8 Лб і вже з лодкою. Вся риба моя!!! 8)
22-го з обіду на місці, складаю спіннінг, настроюю фрікціон, надуваю лодку. Спочатку пробиваю з каміня таке знайоме місце, але не отримую навіть натяку на наявність риби.
Тут і підтягнувся місцевий Вася, говорить, шо останній тиждень щука ніби вимерла :( Єдине, шо розповів, як хтось в комишах на тижні взяв щупака на 4 кіла на селікон :shock: Правда чи ні ? Не скажу...
Васі залишаю берегову лінію, сам стартуюю на човні.
Накінець добрався до місць в яких минулі рибалки тільки мріяв обловити, але попід комиші жодного удару, жодного виходу :( Вже пробую по корчах та затоплених деревах, обірвав кілька оснасток... Скажу, що з берега навіть не здогадувався скільки в ставку корчів. Пеньки що знялись над поверхнею води - то далеко не все... Вода прозора і видно під лодкою, скільки ще сховано під водою... Так і дивишся, щоб лодкою не сісти на патика, або шоб вітром не знесло...Пару разів якр зачіплювався так, що вже думав або ниряти, або обрізати. Та от щуки немає, навіть не видно, щоб хтось гоняв молька...
Глибина, де я ставав на якір ( метрів 15 від комиша) стабільна по кругу ставка 2-2,5 метри під лодкою.
Вже заплив у хвіст ставка, там зарослі трави, ну не може тут не бути щуки...але її немає... У хвості попід комиш зачепив три сітки, коли приманку відчіплював, припіднімав сіті - порожні... Знімати сіті не резикнув, бо за ставком наглядають місцеві мисливці, і зазвичай вони й ставлять сіті.
По кругу вже доплив практично до дамби, аж тут навішується окунець, це вже ближче до вечора:Изображение
Взнаю, що у Васі - нуль...
Покидав доки сонце не сховалось за горбом, результату немає, поки обсихала лодка, ще з берега кидав, але так нічого й не добився.
Кому, кому, а окуню повезло... :lol: Поплив собі вечеряти до свої зграї у ставок...



23-го з ранку приходить до мене кум (той шо ставок в оренді тримає), п"ємо по пару пляшок пива. Розказує, що дуже хоче навчитись ловити щуку, і що у свій ставок запустив десяток щупаків, але всі виздихали... Ну що ж, обіцяю йому показати як це робиться, але не обіцяю щуки, бо вчора не брала...
І так з обіду вирушаємо.
На місці бачу один спіннінгіст на лодці плаває, з його слів ще з ранку, результат - жодної покльовки. Це нас не радує, але вчора я побував уже в цій шкурі.
Лодку не надуваємо, сонце пече, не бачимо сенсу. Розказую, як шо і до чого у спіннінгу. У кума китайський телескоп, жилка 0,3 яка вже покрутилась, ставою йому Тритоновський поводок на 5 кг, 5 грам головку Гамакатсу і новеньке Копито 2,5 дюйма.
Кидаємо з годинку, ударів немає, зміщаюсь на край берегової зони ловлі там багато трави у воді, і таки на одній з проводок висне...Оце воно - щупачок грамів на 700!!! 8)
Вирішую таки надути лодку, допиваємо пиво, яке з собою взяли...Кум жаліє шо на такий кльов пляшечку не взяли.
Відпливаємо, катаємось і кидаємо кругом, ніде нічого...На одному з місць бив по великий приманці окунець, за проводку 2-3 удари, але не чіплявся. Так як альтернативи не бачу, ставлю мікруху в надії його видурити, та на мікру жодного удару...ставлю назад 2,5 дюйма - б"є...але не ловиться. Кум час від часу приманку завішує як не в комишах, то в корчах, приходиться зніматись з якоря і плисти відчіпляти.
Вже й вечоріє, ближче до греблі від комиша накінець чіткий удар, але мимо:( , зате появилась надія. Подальші заброси туди не дають результату. Кум огляда свою приманку, а на хвості свіженькі зуби, от тільки по кученій монці він не почув удару...
Роблю заброс за вітром в сторону греблі на повний виброс, точнісінько падає приманка під комиш 8) перша сходинка, сильний удар - і сидить. Приємно виважувати з далеку, але скоро втомилась вже не водить і йде до самісінької лодки спокійно. Аж під лодкою робить дві "свічки", я думав, що зійде, але Гамакатсу тримають добре :!: Кум перший раз бачив щучі "свічки", геть забув підсак подати, так я сам викрутився і взяв щупака. Менший за попереднього, але хоч шось - 500-600 грамів. Далі через 10-к проводок біля лодки знову удар, і дістаю щупака манюнького грамів на 150-т. Насилу вговорив Кума, шоб її відпустити, хотів довезти до свого ставка, шоб запустити, але вона б не доїхала живою.
Тут уже нуль, пропоную поплисти до протилежного берега, там увечері зазвичай гоняє плітку хижак. Допливаємо, а таки дійсно ганяє, от тільки зі сторони кума, кажу йому куди кидати, як провести, прямо на вихід, кум молотить хвилин 10-ть - нічого. Я в інший бік - теж нічого.
Бачу навпроти кума знову вихід - і підбита плітка боком вилітає з води. Я не втримуюсь і кидаю прямо під кума, на вихід... :oops: ну не стримався. Метр проводки від комиша і сильна потяжка з ударом 8) :!: Кум очі вилупив, кричу - Бери підсак!!! - , бере...пару раз від лодки фрікціон стравлює по пару метрів плетні, але виводжу під лодку, на око, біля кіла, і кум маже підсаком :x , щука знову пішла від нас, знову виводжу, знову кум підсаком не попадає :evil: Але дякувати нормальним гачкам, щупак є...За третім заходом ми її беремо 8)
Ще хвилин 15-ть покидали, більше нема ходу, поки сушили лодку, кидали з берега, але більше ні ударів по приманці, ні виходів хижака не було.
Я норму взяв - три залікових і один недоросток. Окуня жодного.
Віддав кумові середущу щуку, бо каже, що ще не пробував щучого м"яса, і додому.
От такі щупачки:
Изображение
фоткала жінка, але шось обрізала фоту, бо відірвав від приготування вечері...

На другий ранок, прийшов кум, дав йому пляшку пива, сам не пив, бо треба їхати додому. Кум прийшов попросити приманок, поводків, джиг-головок, шоб половити сьогодні вже з обіду щупака :lol:
Так шо ше на одного спінінгіста стало більше :wink: Правда відзвонився мені, шо не бачив навіть покльовки.

Я надіюсь в кінці вересня ще потрапити на щучий Клондайк, можливо почнеться жор?!

На цьому закінчую відвертати Вашу увагу від буденних справ, і читати всіляку маячню хворого риболова :wink: :roll:
Изображение

Аватара пользователя
Венталь
Сообщения: 96
Зарегистрирован: 21 фев 2009, 16:41
Откуда: Винница

#33 Сообщение Венталь » 28 авг 2009, 00:49

Руслан, отчеты супер =) Спасибо большое что делишься своим опытом и впечатлениями.
З.Ы. Класс, побольше бы таких рыбалок и отчетов =)

Ответить