Голавль на Южном Буге...

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Oleg V.
Сообщения: 241
Зарегистрирован: 24 янв 2009, 19:48
Откуда: г.Винница

#26 Сообщение Oleg V. » 25 фев 2009, 21:53

Yurez писал(а): У нас на форуме объявился Олег Вырезуб, может прочтет и по-поводу "голавля в это время" добавит информации.
Спишемся/созвонимся к концу недели... Ок?
Юра, к сожалению на рыбалке бываю очень редко, а на перекаты в это время попадал несколько раз и то случайно. Но в других местах голавль в это время попадался попутно, при ловле щуки и судака. Голавль в основном мелкий. Видел голавликов в уловах других рыболовов, причем пойманые на воблера. Сам в это время ловлю на джиг. Кроме голавликов иногда влетал жерех, причем не плохой. Все это происходило на достаточно сильном течении.
Воробиевка мне кажется достаточно перспективным местом, хоть в теплое время стараюсь туда не попадать- очень много людей. А если рыбачки из столицы пройдут от понтонного моста в низ по течению пару км, и подымутся на прибрежные скалы - вообще могут про спиннинги забыть от вида переката с высоты низко летящей птички... (идти надо по тропинке вдоль берега). Сам обалдел когда увидел. Идти надо по правому берегу.
По поводу веса джига: все зависит от уровня воды, но думаю больше 15 гр. не понадобится, в основном 3-7. В перекатах джиговать не советую, лучше воблер. Между перекатами - офсет.
Изображение
Пойман на джиг, поворот реки, подмытый берег, одиночные камни.
Последний раз редактировалось Oleg V. 26 фев 2009, 13:31, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#27 Сообщение Yurez » 26 фев 2009, 08:11

Олег, десь так я собі й мислив... Про жереха, щоправда, не задумувався... Та і не буду.
А місця - мені добре знайомі (це про природу).
Спасибі за відгук.

А що скаже Бейбі Кренк про ловлю кленя в цю пору на перекатах... Чи не практикуєш, Олександре? :wink:
Последний раз редактировалось Yurez 26 фев 2009, 08:17, всего редактировалось 1 раз.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#28 Сообщение Yurez » 26 фев 2009, 08:13

Oleg V. писал(а): ... Изображение
Так ти ж його - на джиг :!: :?:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

#29 Сообщение Юрий К » 26 фев 2009, 09:14

Yurez писал(а):Порився, і знайшов у себе електронну генштабовську карту, "слабенька" вона, але уяву, "де що знаходиться" - скласти можна :arrow: ....
Наражаєш людей на неприємності.

До військової карти цивільний додаток (якшо це когось цікавить):

Річка Південний Буг і водосховища:
- акваторія гирл річок Згар, Рів і Ровець, площа 2,5 га;
- акваторія в районі Тиврівського автодорожнього мосту 1 км вверх, площа 5 га;
- акваторія в районі с. Канава Тиврівського р-ну, від поромної переправи вверх на відстані 2 км, площа 6 га;
- акваторія в межах сіл Гвоздів –Рогізна Немирівського р-ну, від верхнього до нижнього перекату с. Гвоздів, площа 6 га;
- акваторія від початку с. Соколинці до перекату в с. Соколинці Тиврівського р-ну, площа 10 га;
- акваторія в районі с. Остапківці Немирівського р-ну, від перекату вверх до закінчення скелі по обидва береги, площа 10 га;

Більш доступно тут viewtopic.php?t=582
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Monax
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 18 янв 2009, 09:27
Откуда: Kiev

#30 Сообщение Monax » 26 фев 2009, 10:46

Юра привет...
Да не в рыбе дело..хочеться глянуть на реку и все...ну и побросать...
Так что можно на тебя надееться..в плане проводника к населенному пункту...
Удачи..
fishing

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#31 Сообщение Ruslan » 26 фев 2009, 10:49

Так же в этом сезоне большие планы половить голавликов на перекатах, а то еще ни одного головля не держал в руках. А уж очень хочецца, особенно после рассказов рыбаков.
Изображение

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

#32 Сообщение Юрий К » 26 фев 2009, 10:51

Monax писал(а):Юра привет...
???? У нас на форуме Юр как Донов Педро в Бразилии... :D
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#33 Сообщение Yurez » 26 фев 2009, 12:34

Юрий К писал(а): ... Наражаєш людей на неприємності.

До військової карти цивільний додаток (якшо це когось цікавить):

Річка Південний Буг і водосховища:
- акваторія гирл річок Згар, Рів і Ровець, площа 2,5 га;
- акваторія в районі Тиврівського автодорожнього мосту 1 км вверх, площа 5 га;
- акваторія в районі с. Канава Тиврівського р-ну, від поромної переправи вверх на відстані 2 км, площа 6 га;
- акваторія в межах сіл Гвоздів –Рогізна Немирівського р-ну, від верхнього до нижнього перекату с. Гвоздів, площа 6 га;
- акваторія від початку с. Соколинці до перекату в с. Соколинці Тиврівського р-ну, площа 10 га;
- акваторія в районі с. Остапківці Немирівського р-ну, від перекату вверх до закінчення скелі по обидва береги, площа 10 га;

Більш доступно тут viewtopic.php?t=582
Юр, то я не не зовсім "вїхав": у Воробіївці не можна покидати. Воробіївські пороги належать до акваторії, яку я виділив у твоєму пості? Вони ж ніби вище Гвоздьова... :? :wink:

Вячеславе, я у пятницю дам знати (або ти звони 80504114709).
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Oleg V.
Сообщения: 241
Зарегистрирован: 24 янв 2009, 19:48
Откуда: г.Винница

#34 Сообщение Oleg V. » 26 фев 2009, 13:26

Yurez, ты что не заметил, любое место у нас на Бугу где держится рыба обявляют зимовальной ямой. А наличие рыбы на яме рыболов-спортсмен может легко определить визуально: по гульщикам. Хотя все гульщики сейчас ниже Самчинец- там низкий уровень воды, рыба сбилась на ямах... ... а дальше ты знаеш... Рыба с зимовальных ям перемещается на рынок...
Свози киевских колег в Клещов, на верхний перекат- там красота. Да и голавля там не меньше. Можно к нижним перекатам прогуляться.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#35 Сообщение Yurez » 26 фев 2009, 14:58

Oleg V. писал(а):Yurez, ты что не заметил, любое место у нас на Бугу где держится рыба обявляют зимовальной ямой. А наличие рыбы на яме рыболов-спортсмен может легко определить визуально: по гульщикам. Хотя все гульщики сейчас ниже Самчинец- там низкий уровень воды, рыба сбилась на ямах... ... а дальше ты знаеш... Рыба с зимовальных ям перемещается на рынок...
Свози киевских колег в Клещов, на верхний перекат- там красота. Да и голавля там не меньше. Можно к нижним перекатам прогуляться.
І не кажіть, батьку - ваша правда :? :!:
А із приводу Кліщова - таки да, там клень та інша риба тримається...
А там - не зимовальна яма :?: :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Tiras
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 11 май 2007, 12:01
Откуда: г.Винница

#36 Сообщение Tiras » 26 фев 2009, 18:05

Да не було минулий рік у Кліщові головля і цього пока не передбачається. В Самчинці однозначно.
(050) 387 32 07

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

#37 Сообщение Юрий К » 26 фев 2009, 19:00

Yurez писал(а):Юр, то я не не зовсім "вїхав": у Воробіївці не можна покидати. Воробіївські пороги належать до акваторії, яку я виділив у твоєму пості? Вони ж ніби вище Гвоздьова... :?
Ти на мапі частково виділив (третє виділення, рахувати зверху) заборонене місце Гвоздєв - Рогізна. Це я мав на увазі...
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Аватара пользователя
Oleg V.
Сообщения: 241
Зарегистрирован: 24 янв 2009, 19:48
Откуда: г.Винница

#38 Сообщение Oleg V. » 26 фев 2009, 19:16

Tiras писал(а):Да не було минулий рік у Кліщові головля і цього пока не передбачається. В Самчинці однозначно.
В Клещове в прошлом году весной ловил голавля, судачков, попадались сомята (нижний перекат)- все на мыш.
На Ладыжинской ГЕС сбросили воду, готовятся к паводку. Поэтому уровень воды на перекатах Самчинец и Коржова не предсказуем. Да и ближе Клещов, меньше проблем с подездом. А чуть выше нижнего переката в Клещово есть одна ямка...

Monax
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 18 янв 2009, 09:27
Откуда: Kiev

#39 Сообщение Monax » 26 фев 2009, 22:25

Андрей...вечерний привет...
Вот так на денек приехать и посмотреть речку..и уже...варианты..думаю не стоит что-то искать..давай куда ты наметил..ибо проезд тоже главное..машины все не джипы..да и компания..собираеться..даже друзяки хотят с Черкасс..тоже глянуть..
Конечно типа далековато..на один день..но мы едим не за рыбой а за ощущениями...


В общем даже статейку написал Ходовая рыбалка.выйдет в апреле...поэтому пройтись не проблема..

Собираемся во вторник...дай БОГ с погодкой все будет нормалек...

Удачи..
fishing

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

#40 Сообщение Юрий К » 26 фев 2009, 23:24

Monax, инфу скинул в личку...
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Аватара пользователя
Tiras
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 11 май 2007, 12:01
Откуда: г.Винница

#41 Сообщение Tiras » 27 фев 2009, 13:40

Ruslan писал(а):Так же в этом сезоне большие планы половить голавликов на перекатах, а то еще ни одного головля не держал в руках. А уж очень хочецца, особенно после рассказов рыбаков.
Руслан виходить так, що ти ще взагалі не рибачив :?:
(050) 387 32 07

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#42 Сообщение Ruslan » 27 фев 2009, 14:11

Tiras писал(а):
Ruslan писал(а):Так же в этом сезоне большие планы половить голавликов на перекатах, а то еще ни одного головля не держал в руках. А уж очень хочецца, особенно после рассказов рыбаков.
Руслан виходить так, що ти ще взагалі не рибачив :?:
:oops: :oops: :oops: Таки да, але я ж іще молодий :wink:
Изображение

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

#43 Сообщение Юрий К » 27 фев 2009, 21:31

Был сегодня на Бугу, на интересном судаковом месте...
За пол дня "утюжки" ни одной поклевки :shock:

бывает же такое...
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Monax
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 18 янв 2009, 09:27
Откуда: Kiev

Ура!!!.. весна или укол спинингом...

#44 Сообщение Monax » 03 мар 2009, 22:47

--------------------------------------------------------------------------------

Тяжело рыбачкам..зимой которые не ходят на лед..не берут в руки пешни и другие причандалы...для зимней ловли..поэтому такие как мы ждем весны..что-бы снова ощутить радость заброса приманки в чистую воду..без льдин и прочей гадости...
КУда поехать вопрос меня уже давно мучил...но хотелось куда то за горизонт...
Поэтому сегодня компания с четырех человек Сергей, Слава КВН, Богдан и Монах...выехали в 4 утра в направлении Винницы...а точнее на Южный Буг...Два экипажа..один киевский и один черкасский выехать не смогли по разным обстоятельствам...поэтому Винницким ребятам не пришлось созерцать вереницу машин, а лишь наш одиночный экипаж...
Покаместь ехали..бортовой комп показывал за бортом -10...одно вселяло надежду..это весеннее солнце и оно нас не подвело. Погодка была просто замечательная. Спасибо Юре с Винницы который нас встретил, все рассказал и показал..и довез до места выбранной точки лова..За что ему огромное человеческое спасибо!!!.
В общем люди бывавшие на данной реке меня поймут..что рыбаки которые первый раз на данной реке...просто ошеломлены красотой природы и речных огромных перекатов..
Конечно мы понимали что рано..что еще не сезон.. но хотелось увидеть красивую реку и порыбачить , что и свершилось.. наша команда бросала все.. даже подаренные Юрой воблера-головастики, струю держат выше всяких похвал. были поклевки, сходы, но отличился Юра который словил голавлика, чему мы были приятно удивлены. В общем..природа и красота такая что надышаться ею невозможно. мы приедем еще на Южный буг, мы в это верим.

Удачи всем на рыбалках..
fishing

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

Re: Ура!!!.. весна или укол спинингом...

#45 Сообщение Ruslan » 04 мар 2009, 00:00

были поклевки, сходы, но отличился Юра который словил голавлика, чему мы были приятно удивлены
For Yurez:
Вітаю, Юра, і наших друзів, надіюсь ще зустрінемось на теренах П. Бугу! Юра слабо було передзвонити надійним учням, запропонувати махнути на голавля :(А то топчеш тут Сабарів затоптаний, там вже останніх судаків і щупаків повиберали :wink:
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

Re: Ура!!!.. весна или укол спинингом...

#46 Сообщение Yurez » 04 мар 2009, 07:13

Ruslan писал(а):
были поклевки, сходы, но отличился Юра который словил голавлика, чему мы были приятно удивлены
For Yurez:
Вітаю, Юра, і наших друзів, надіюсь ще зустрінемось на теренах П. Бугу! Юра слабо було передзвонити надійним учням, запропонувати махнути на голавля :(А то топчеш тут Сабарів затоптаний, там вже останніх судаків і щупаків повиберали :wink:
Руслане, Батьку - вибачай :!: :oops: :!:
Зараз попробую відмазатись, що не зателефонував - випадково...
Я просто "не побачив" цього поста :arrow:
Ruslan писал(а):Так же в этом сезоне большие планы половить голавликов на перекатах, а то еще ни одного головля не держал в руках. А уж очень хочецца, особенно после рассказов рыбаков.
Дожився, мля... :oops:. Таки "дав у штангу"... згодом - спробую компенсувати :wink:.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

[b]Про виїзд від себе...[/b]

#47 Сообщение Yurez » 04 мар 2009, 07:41

Я не розраховував на такий ранній вихід на воду у перекати... Думав, що поїздку сплануємо на травень, але наших столичних товаришів - двох Слав, Богдана та Сергія - зима дістала дуже сильно, тому виїхали 3 березня.
Я відчував, що з рибою може бути або дуже "Х" або ж добре, втішало одне - я хотів попасти в місця, з якими повязано багато прижмних спогадів.
Колектив підібрався просто суперський - всі хлопці є захопленими і невиліковно хворими Риболовами з великої літери... Для усіх "гостей" виїзд в такі місця - вперше, всі хотіли надихатись повітрям, надивитись на синє небо, обрамлене урвистими, та порослими лісом, берегами річки. Коли ж ми зійшли від містка до першого перекату - вся їх увага перекинулась на "швидку та бурхливу стихію" :D. Що і зрозуміло - у "нас" дуже гарно.
Від моста гості "ішли джигом", я - дайвером попід обривисті береги. Вода була прозора і я швидко :lol: догнав, що кленя попід берегом не буде...
Перед перекатом, причепив головастіка 5 г тонучого і почав обловлювати верхню його частину. Дві перші проводки не дали нічого, а на третій - чую повиснув. Дістав (грамів на 200), сфотографули, відпустили... Здивувало те, що опирався він дуже вяло, не було і такого звичного різкого ривка (чи удару) на покльовці.
Пройшли метрів зо 200 нижче, по перекату, потім стали за ним, Богдан трохи відстав... Коли наздогнав нас - повідмив, що спустив під берегом славного голавлика - не відпустив фрикціон перед риболовлею... А "сів" він із дзвінким ударом і впирався гарно.
Ну - уже добре, ще б решті потримати - і було б супер :wink:.
Ми пройшли до Київського порогу, помилувались ним, пройшли ще кілометр-півтора і повернулись.
На зворотному шляху, Слава (КВН - "на Доміку") заробив вихід кленя на рапаловський "джоінтед якийсь :lol:". Все відбулось "на очах" - він радів, як дитя... Приємно :wink:. Сергій та Монах - мабуть без покльовок... Але їх настрій цей факт не погіршив.
Я сподіваюсь, що Південний Буг відкриє їм свої секрети в наступні виїзди :wink:.
Десь годин сім тривала наша рибалка.
Якби я був більш спокушеним в такій ловлі, або на моєму місці був більш досівдчений "в темі" риболов - результат міг бути іншим. Сьогодні я це сприймаю як факт :wink:.
Поїздка вдалась - хочу ще :!:

Який висновок зробив для себе - в цю пору, тонучий голавльовий воблер потрібен (і не один, бо усяко буває - я свого обірвав на першому десятку забросів :lol:)
[/b]
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

Re: Ура!!!.. весна или укол спинингом...

#48 Сообщение Ruslan » 04 мар 2009, 10:00

Yurez писал(а): згодом - спробую компенсувати :wink:.
Ловлю на слові :wink:
Изображение

Аватара пользователя
ZANDER
Сообщения: 220
Зарегистрирован: 06 мар 2008, 15:29
Откуда: г.Винница, Вишенка
Контактная информация:

#49 Сообщение ZANDER » 04 мар 2009, 12:40

Ну, я б не став так категорично засуджувати та журити Юру Джуру :D
Хоча, Юро, був би дуже радий, якби отримав запрошення на таку спільну вилазку, та ще й за такою, поки що нвідомою мені рибкою, як голавль. Навіть за відсутності посадочних місць я б приєднався до вашого кортежу на своїй Пасі. Може б і ще когось із "безколісних" джигітів захопив би з собою.
В принципі, ще ж не зовсім сезон на голавля?! Чи не так? Тож дуже сподіваюся, що наступного разу зможу порибалити пліч-о-пліч з голавлиними профі та отримати безцінний досвід ловлі голавля.
P.S.: до речі, за статистикою минулого сезону, процентне співвідношення ініційованих мною і Юрою спільних виїздів виглядає так - 50/50
8)
Меняю проигрыватель на выигрыватель!

S@shok
Сообщения: 325
Зарегистрирован: 12 дек 2008, 02:05
Откуда: Винница
Контактная информация:

#50 Сообщение S@shok » 04 мар 2009, 14:30

Yurez, а це випадково Ви не в Воробіївці були. Там справді дуже гарні місця і голавлік є!

Ответить