[Львівщина] р.Стрий

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Ответить
Сообщение
Автор
ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

[Львівщина] р.Стрий

#1 Сообщение ISK » 09 авг 2016, 08:56

Доброго дня! Можливо вам буде цікаво почитати за річку Стрий у Львівській області( відповідної теми не знайшов :( )
Був в суботу 06.08 на Стрию, вибачайте що з запізненням пишу. Рівень води в нормі, прозорість трішки гірше ніж "чиста як сльоза" :D
І так: 1). дорога просто ппц - перша маршрутка в Жидачів це шось з чимось (вот як є велика бочка з квашеними огірками - це шось таке подібне). В результаті пропустив свою зупинку і вийшов аж через 2, бо боявся проходити через людей зі своїм спінінгом :D :D За то трошки прогулявся повз ріку :) 2). Дуже різко похолодало(куртку навіть не скидав). 3). Дуже багато відпочиваючих в палатках (аж боявся біля них проходити шоб не заважати :D 4). Кльов: як -завжди :? місцевий рибак (єдиний якого я зустрів за 6 км ріки :shock: ) казав шо "після вчора супер клювало, вчора слабше, а сьоні взагалі ніц" :D жерех і голавль - повний 0, був лише 1 схід жереха 2 секунди після удару і судячи по розміру спини яка вийшла на перекат, там було десь 2кг+ :o Окунь тоже вимахувався, то хотів майже на місці подрочування, то проводку скорості ракетного крейсера :D Єдине шо здивувало, то це шо окунь був такий потужний, шо я аж офігівав від виважування - напевно всі окуні перед тим місяць відвідували качалку :D а коли клюнув бігфіш (+-350грам), я думав шо то сам Нептун сів на гачок :D Вот такі-то пироги :)
Трошки відео про рибалку - https://youtu.be/p5s6zaijgHA :)

ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

Re: [Львівщина] р.Стрий

#2 Сообщение ISK » 13 авг 2017, 16:39

Всім привіт!) Нарешті відвідав вчора річку Стрий, перший раз в цьому році) Запізнився на маршрутку і, як результат, біля води опинився лише в 10ій годині. Якраз почалась різко підніматись температура і приємна ранкова прохолода стрімко змінювалась важкою спекою…Мда-с, нормально так приїхав(( Зразу ж побачив, що Стрий висох приблизно на 50-60 см – аномальна спека останній тиждень не пройшла марно(( Одне, що тішило це мала кількість відпочивальників (як на цю пору року і місце лову) та «чиста, як сльоза» водичка…Проте риба була пасивна –вже наїлася в ранкові години і засмагала на сонці. Дуже обідно було бачити, як 5-6 півкілюшних голавликів просто пливуть за коливалкою/воблером/волкером/вертушкою і ніяк по-іншому на приманку не реагують((…Покльовку принесла зміна приманки на силікон. Та й дуже дивну покльовку, мені взагалі незнайому – риба після засікання почала крутитись на одному місці, я аж подумав, що зачіпив змію. Але це лодошечний бичок захотів врятувати мене від нуля))…Потім були ще покльовки маленьких окушків і влетів ще 300грамовий бонус) А в 12ій вже почав збиратись додому, оскільки нереально було вже ловити в таку спеку…От-така получилась рибалка, в сам пік пляжного сезону))
Коротенький відеозвіт – https://youtu.be/3pUbDcaay0E

Ответить