Карпати й Закарпаття

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Карпати й Закарпаття

#1 Сообщение Alex » 27 июн 2016, 10:27

Завдяки хорошій традиції педколективу школи, у якій працює моя дружина, виїздити наприкінці навчального року кудись подалі від міста, вдалось мені побувати у Закарпатті (Іршавський р-н, околиці с.Бронька).
Оскільки я починав свою пед. кар'єру у цій же школі, мене там пам'ятають і не заперечують, коли я до них приєднуюсь :) Оскільки їхали до Карпат, вудку з мухами просто не міг з собою не захопити :wink:
Жили на березі р.Бронька в будиночках, що належать форелевому господарству.
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
Сама річка Бронька - бомба!!! невеличка, але з дуже "правильними" ямками :wink:
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
На першому ж міляку стрів з десяток мальків с характерними параплямами 8) , а під каменем пів-десятка жирних, апетитных німф поденок. З однієї з них у мене на очах вилізла вгодована поденка сантиметри так під 4 завдовжки!!! :shock:
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
Я просто охренівав від усього побаченого і щоразу запитував себе: у чому ж засада :?: :!: А засада була зовсім поруч у вигляді ось такої, б***дь, таблички... (читати четвертий з кінця пункт режиму території) :twisted:
ИзображениеИзображение
В принципі, контролюють режим лісники й роблять це нерегулярно. Проте якщо упіймають, то матимуть усі законні підстави стягнути штраф... З іншого боку з ними можна було б і домовитись, але я не став... :wink:
Культурна програма відпочинку педагогів передбачала відлов на ставах господарства певної кількості форелі на зажарку (по 1-2 штуки на брата, а нас було 26 чол.) і близько 1,5-2 кг на юшку. Оскільки ці, б***дь :twisted: , інтелігенти не сильно рвались мастити руки рибою (фу-фу-фу :lol: ), я смакував перспективу наловити під три десятки райдужок, а потім ще подати це як подвиг :D
Щоправда це було потрібно зробити за годину, тому не був впевненим, що впораюсь :roll: Проте з мокрими Black Pennel у класичному і МакФейлівському варіантах на гачках 8-10 номерів я нафігачив норму за сорок хвилин. Добряче напружувало те, що співробітники ферми постійно стовбичили над головою і гундосили щоб я форсував виваджування - дуже боялись щоб сходів не було :evil: У їх уявленні, та й на думку багатьох тих, хто там ловив, "правильна" рибалка має вигляд перекидання риби через голову із ставка 5-метровим маховим дрином... :shock: Але й попри це адреналіну вистачило!
Зі мною визвались ще рибалити троє вчителів, пардон, вчительок (у т.ч. й дружина ), проте вони ловили дринами.
ИзображениеИзображение
Я за 40 хвилин упіймав близько 2 десятків, решту лишив їм, відклавши вудку і взявши до рук камеру :) На муху риба брала на КОЖНІЙ проводці, тоді як на личинку волохокрильця (ручейник), м'ясо, око риби :shock:, комбікорм, потрібно було чекати покльовки по 10-15 хвилин...
Приємно, що навіть рибка вагою у 250-350г пручається як навіжена! Свічки, жими, ходіння на хвості і т.д. :!:
Для юшки вирішили ловить рибку у басейні з 1,5-2кг форельками 8) . Сторож глянув на мій Сейджик 3 класу і безапеляційно заявив, що ловити я буду лише їх снастю :? . При цьому приволік якийсь композитний дрин з примотаною до нього FSкою :mrgreen: На шпулі монка 0,45-0,5, а на кінці поводок, зелений такий, із сталюки з обмоткою :shock: До дебелого карабіну причеплений чи то якір, чи то "кішка", якою рибнагляд сітки шукає :twisted: На гаку - сало! Сало, Карл... (С) :shock:
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
Після десятка проводок, якась форелина явно з прізвищем, що закінчується на "-ко", "-чук", або "-щук" таки взяла :lol: . Зробивши кілька диких жимів на середину ставка вона таки зійшла... На наступному закиданні з м'ясорубки злетіла шикарна борода Доки ми її розплутували, ще одна дурепа спокусилась нерухомим шматом сала і увірвала поводок!!! ПОВОДОК!!! Цю міліметрову, сталеву херню, якою машини з ярів тягти можна!!! :twisted: Сторож забрал свою швабру і кинув через плече: мол, пробуй поки своїм половити... Я начепив червоний мініліч і на другій проводці зачепив таки ЇЇ 8) . Боровся щоправда недовго і успішно дістав :wink: . Заважила 1960г
ИзображениеИзображение

Трійка Sage TXL370-3 себе чудово проявила 8)

Ответить