Оце воно!!!!!!!!!!!! Рыбалка в Дании!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

Оце воно!!!!!!!!!!!! Рыбалка в Дании!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#1 Сообщение Ободянский » 23 окт 2007, 18:26

Здоровенькі були товариші риболови спортсмени, аматори, любителі, туристи та їм співчуваючі!
Пише вам Женик із Данії. В мене все добре. Сиджу в тюрмі у місті Токіо…
От таке…
У зв’язку із підвищенням моєї самосвідомості та любові до Вкраїни Неньки, викликаними вимушеним довгостроковим відчудженням із Батьківщини, писати цю історію буду щирою українською мовою!

Нарешті трапилась риболовля, на якій я впіймав таку бажану рибу. Рибу моєї мрії.


Була неділя 14 жовтня. Але я був змушений відробити півдня на фермі в гівні. Таке… але ж о 12-й годині я вже був вдома і вирішив разом із моїм колегою по фікалію Юрою з Умані поїхати на риболовлю, адже дуже тривалий строк я вже не відчував клювання, не тримав спінінга в руках, не бачив мальовничих краєвидів, коротше кажучи НЕ ЖИВ (як то якесь кастроване порося – і здається живеньке, бігає, грається, їсть, але то вже рослинка!) От так і я без риболовлі відчуваю себе неповноцінним. Ви мене, любі мої діточки, я гадаю, розумієте! Адже всі риболови – то є браття! Кохаймося! Жартую. Жартую, не зважайте…. Отож, порадившись, узгодили такий план: поїхати ловити рибу на ставочок в 12 км від фарми, там Юрко декілька разів ловив плотвичок на хліб і запевняв мене, що я обов’язково впіймаю там хижака. О пів на першу педалі вже крутилися. Приїхали. В мене щось на зразок шоку. То була калябіна, як на Вишенському, але метрів 250 завдовжки, завглибшки 1 м, посередині ставу були споруджені фонтани у вигляді блюючих тюленів. Берег ставу представляв собою асфальтовану доріжку по якій ходили натовпи відпочиваючих датчанів, і з цієї доріжки ми повинні були ловити рибу. Як то два предурка. Також плавало добісу хтивих качок. Але я відступати не звик. Хотілося хоча б закинути приманку і зробити декілька ступіньочок. Не кажучи вже про впіймати рибку.
Ловлю я розпочав на мансовський шедик, перламутрового кольору на 3 гр головці в надії впіймати датського щупака. Закинув, і серце почало тенькати, як жайворонок. Я мало не пищав від радощів! Я на рибалці! Гурря!!! І жару в багаття підкинула покльовка на третій проводці. Я звичайно виконав майстерну підсічку і почав насолоджуватися кожною секундою виваджування риби. Це був справжнісінький Окунь, вагою десь 153-154гр! Датчани не могли розуміти чому я так радію і кричу, фотографуюся з цією рибою! Але ви мене, любі мої діточки зрозумієте… Потім я почав експериментувати із приманками, клювало постійно і майже на все (силікон – дрібний, вертушечки, воблерочечки, навіть одного горбатика впіймав на коливалочку). Передати мої радощі не є реально. Зі сторони напевне це виглядало дуже дико, але я клав на то! В цей час Юрик набивав кульок пліточками. Отже за декілька годин ловлі ми забезпечили себе майбутньою тараньочкою на тривалий період.
Десь о четвертій годині ми вирішили їхати додому, тому що задовбали нахабні качки і датчани (які постійно здоровкались і питали чи клює. Спочатку ми чемненько так відповідали, але потім слали на декілька веселих літер…). Ще познімали з дерев декілька воблерків і блешень невідомих мені фірм, але досить привабливих. І вирушили.
По дорозі додому мою увагу привернуло озеро, яке знаходилось неподалік від дороги, але було скрите від людського ока деревцями. І тільки моє око змогло його запеленгувати. При в’їзді стояла табличка із написом «платна рибалка». Так, це мене заінтригувало, і це був би не я, якщо б не заїхав і не подивився на це. Заїхав, подивився, сподобалося. Це було невелике озеро (близько 4х га), дуже культурно і гарно облаштоване. Навколо озера стояли столики з лавочками, було дуже чисто і не було хтивих датських качок! Також окрім нас там було декілька дурних нахлистовиків (не розумію я їх, як можна по 15 разів махати вудкою, щоб закинути манюню мушку на 10 метрів, і в ітозі нічого не впіймати…). Неподалік озера стояв гарнюній будиночок, я підійшов туди і побачив дядька, який чистив кілограмову форель! Мене аж заціпило, руки почали труситися, із рота потекла слина, я почав харчати і з штанини щось почало текти. Але я таки зібрав докупи своє єство, підійшов до дядька і почав його питати про можливість порибалити тут на наступних вихідних. Дядько виявився дуже привітним і розповів мені дещо. Правила рибалки такі: Ловля оцінюється погодинно. Мінімум – 2 години, які коштують 55 гривень, 3 години 70 грн і т д. Можна ловити на одну вудку, будь якої модифікації (за винятком тої шо з ячейками і тої шо током б’ється) з одним гачком. От таке. Риби достатньо багато, але можна впіймати і забрати максимум 2 штуки будь якого розміру (а максимум у цьому ставу форель в 12 кг!!!). Ну от, подякував дядькові, сів на лісопед і вже збиралися їхати, але тут неподалік від берега із води вицибнула фореліна і встигла подивитися на мене і щось сказати, але я не почув що саме!!! Я зрозумів цей знак! Юрко побачив мої тупі оченята і також все зрозумів! П’ята година! Вабанк! До сутінків ще більше години! Таке не можна пропускати! Я вважаю, що і ви б, любі мої діточки, вчинили аналогічно будучи на моєму місці! Заплатив, отримав ліцензію. Швидесенько розклав снасті. І почав згадувати, як воно та на шо ловили ту форель дядьки в журналах і по телевізору. Вирішив зупинитися на вертушках. Жилка в мене 0,18 + малесенький карабінчик з вертлюжком, досить тендітна виявилась снасть. Закидаю. От він момент істини. Душа співає!!! Друге, третє закидання – пусто. Глибина близько 3,5 метрів і коло берега різка брівочка з камінців. Вода досить каламутна (це мене дещо здивувало). Але то тут то там на поверхні видно сплески жируючої форелі. І от одна рибина вивернулася в 15 – 17 м від берега – в зоні досяжності! Приманка Меппс Комет №3 з червоними цятками! Майстерне закидання на один метр далі сплеску і доволі швидка проводка ц верхніх шарах води!!! І !!!! Такий бажаний, такий очікуваний потужний ривок!!!!! Підсічка!!!! Є!!! Вона!!! Ріднесенька!!! Фрикціон відпускаю, даю їй свободу! Насолоджуюся, кричу (що саме не пам’ятаю. Ейфорія!) Риба форель (а саме озерна – Salmo trutta – доречі тема моєї дипломної роботи!) – надпотужний боєць! НЕ йде в порівняння із тими рибами, яких я ловив до цього, хіба що крупний окунь або сом може скласти конкуренцію! В цей час Юрко проводить фото сесію. Ну наскільки це сильна риба! Це не передати!!! Просто щастя! Мрія кожного рибалки! Я не вірив, що це відбувалося саме зі мною. Бережок досить крутий, риба давить в дно, але через хвилину з’являється на поверхні! Але ж гарнюня! Це навіть фото не зможе передати! Було декілька невдалих спроб взяти рибу руками, вона знов і знов тікала, змушуючи фрикціон пищати. Та я її все ж таки взяв. Робимо фото на пам’ять! Я найщасливіша людина на світі!!!! Потім я почав експериментувати із приманками, і буквально через декілька хвилин під самими ногами вилітає рибина близько 3,5-4кг хапає блешню (меппс №4 як зветься не пам’ятаю, але така ядовитого жовтого кольору з чорними цятками), робить декілька потужних ривків, і сходить, заставляючи Женю випірскнути назовні трохи адреналіну, який смердить. Оце воно, справжнісіньке риболовне щастя! Ще декілька закидань «на сплеск» на ту ж саму приманку і ще декілька сходів (я гадаю, що у зв’язку із сильним розмахом пелюстки блешні, яка відіграє роль своєрідної незацепляйки!). Пройшло десь із півгодинки і я вирішив таки поставити свого улюбленого кислотного предатора! І на 5й чи 6й проводці, під час падіння судаковий тюк! Підсічка, і знову!!!!!!!!! Вона!!!!! Як то кажуть «остановісь мгновеньє – ти прекрасно!!!!!» коротше кажучи було декілька свічок біля берега, але взяв її без проблем! Потім, у зв’язку із тим, що свій денний(!) ліміт я вичерпав, але в меня ше лишилось близько години. І ми з Юриком просто сиділи на лавочці. І гляділи на воду, на сплески цьої чудової риби і на дурних даків-нахлистовиків! Правда один із них таки впіймав одну невеличку форельку!
Я був просто щасливий. Це був воістину найліпший день мого нікчемного пребування в цій країні. Потім робітник приніс мені електронні ваги і я зважив рибу: перша 1872г, завдовжки 52см, друга 1360г – 49 см! оце воно. (до речі в мене ж новий спінінг Абу Гарсія зветься! Гарний! І в нього навіть на комлі є сантиметрова шкала для виміру риби!)
А яке ж смачненьке це червоне м’ясце. Зараз менша форель сушиться – буде таранечка! Ги
От така, любі мої діточки, була історія! Я ще обов’язково завітаю на цей став, щоб потягаться з 12 кг фореллю. Але наступним пунктом призначення є невеличка річечка з райдужною фореллю! От так і живем………………..
Кінець……..
:012: :008:

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#2 Сообщение Ободянский » 23 окт 2007, 18:28

фотки я через Шурика размещу тут же!!!!!! Фотки ЖИРНЫЕ!!!!!! Ждите

Всем привет!!!!!!!

Телефончики то поскидуйте!!!!!!!!!

Аватара пользователя
shurik
Сообщения: 1441
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 01:51
Откуда: Винница
Контактная информация:

#3 Сообщение shurik » 23 окт 2007, 19:05

Слов нет, супер!
Фотки давай!!!
Shurik

Аватара пользователя
Jeka
Сообщения: 310
Зарегистрирован: 27 ноя 2006, 17:07
Откуда: Черновцы

#4 Сообщение Jeka » 24 окт 2007, 11:34

Тёзка, рад за тебя! Даёшь фото в массы :wink:

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#5 Сообщение Сергей » 24 окт 2007, 20:30

:032:

Аватара пользователя
ЭДВАРД
Сообщения: 900
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 14:25
Откуда: Винница

#6 Сообщение ЭДВАРД » 25 окт 2007, 20:46

Пару фоток от Жени...
Изображение
Изображение
Изображение

Игорь
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 09 сен 2006, 12:29
Откуда: Винница
Контактная информация:

#7 Сообщение Игорь » 26 окт 2007, 16:19

:008: :032:
Время проведенное на рыбалке, не засчитывается в счёт жизни.

Аватара пользователя
КОЛЯ 75
Сообщения: 290
Зарегистрирован: 23 сен 2007, 22:21
Откуда: Винница

#8 Сообщение КОЛЯ 75 » 01 ноя 2007, 07:52

Тяжело конечно на чужбине,только благодаря любимому увлечению можно бодриться,сам был знаю.Держись Женя.Слава Украине!
С ув.Бабий Николай

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#9 Сообщение Андрей » 01 ноя 2007, 20:45

Женька!!!!!Поздравляю с результативным выходом на рыбалку!
Фотки супер!!! А как там насчет обещаний поучаствовать в ихних соревнованиях :025: ??? Или в Дании с твоим приездом все соревнования временно приостановлены??? :D :D :D ???
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#10 Сообщение Yurez » 05 ноя 2007, 12:05

:shock: :016: :016: :!:
Последний раз редактировалось Yurez 05 ноя 2007, 12:08, всего редактировалось 1 раз.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#11 Сообщение Yurez » 05 ноя 2007, 12:06

:D :D :D Женя! Я торчу! Ти памятаєш, як в одній українській пєсі: "Дід рябий, баба - ряба, батько рябий, мати - ряба, я рябий, рябу взяв..." Хочу додати - форель твоя що теж через друшляк загорала? Ви одне-одному дуже пасуєте. Так тримати!!! А за жарт - не сердись, я щиро і по- :wink: доброму...
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#12 Сообщение Ободянский » 01 дек 2007, 03:20

ввв
Последний раз редактировалось Ободянский 14 дек 2008, 14:11, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
K@b@SiK 17
Сообщения: 409
Зарегистрирован: 16 янв 2007, 20:47
Откуда: г. Винница

#13 Сообщение K@b@SiK 17 » 05 дек 2007, 11:22

Ободянский писал(а): hochju domoj.............. ja tak ponial chto vy na menia zabili!!!!!!! osbenno kaban!!!!!! obidno!!!!!!!!! vitia yolopuki i andriuha i bal;abala...... ta chto tut govoriot- vsena meniaabili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ne horosho...... kabasik............... stydno..........druzja nazyvaetsa
а чй ты именно меня вспомнил самое больше? Я чё тута самое больше от всех отлечаюсь? Ето кто ещё про кого забыл? Когда позвониш я тебе все обясню и роскажу кто ты. :?
Профессионал — это тот же дилетант, но уже знающий, где он ошибется….

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#14 Сообщение Yurez » 05 дек 2007, 16:51

:evil: Ух ти ж капрофаг! Вражина! Матюкається в ефірі на чесних людей, а мене не згадав. Я вже думав ти образився на мої порівняння в попередніх повідомленнях, а ти просто так... забив на нас. Пишіть собі хлопці - мені тут все пофіг, у мене дядя на гуталіновій фабриці...
Ми теж уміємо поматюкатись! Ти, грамотію, куди нахер подівся? Геть не обзиваєшся.
От зателефонуєш Кабасіку він тобі розкаже ху із ху...
P.S.
Любимо (нормально, по пацанськи), чекаємо, сподіваємось...
Приїдь, набий Кабасіка... Він нас задрав, як і ти колись. :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
K@b@SiK 17
Сообщения: 409
Зарегистрирован: 16 янв 2007, 20:47
Откуда: г. Винница

#15 Сообщение K@b@SiK 17 » 05 дек 2007, 17:17

Yurez писал(а)::evil:
Приїдь, набий Кабасіка... Він нас задрав, як і ти колись. :wink:
Це що я вам таке зробив погане? за що ви мене так сильно не любите? :cry:
Профессионал — это тот же дилетант, но уже знающий, где он ошибется….

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#16 Сообщение Ободянский » 01 янв 2008, 05:47

zdarova pacany!!!!!!!!!!!! ja vas liubliu!!!!!!!!!!! \s novym godom vas i s nastupayushim rozhdestvom!!!!!!!!!!!! blin\ zhelaju vam vsem vsego nailuchshego!!! trofeev, pobed, babel!!!!!!!!!!!!!!! davajte pacany!!!!!!!!!derzhytes!!!!!!!!! olezha, kaban! prosti! pust v novuy god voydut tolko samoe luchshee!!! RESPECT!!!!!!!!!!!!!!! ploho soobrazhaju! no! pochti tolko chto govoril s pacanami!!!! i ponial chto ja ih liubliu!!!!!!!!!!!! bez\ nih nikuda!!!!!!!! druzja est druzja!!!!!!!!!!!! esli chto, to prostite menia!!!!!!!!!! a ksati po sekretu *tolko mame moej ne govorite!) pojavilas u menia horoshenkaja devushka!iz Umani! super! so mnoj budet zhit paru nedel! znaju chto nichego ne poluchicca,no vseravno eto horosho!!!!!!! rebiata kak ja hochu k vam! na sorevnovanija! da i prosto tak!!!!!!!!! olezhka vam dast zharu!!!
kstati mama mne pereslalla gazetu RIA i ja prochital chto v brigantinu vbuhayut 100 limonov baksov chtoby zdelat tam kakoyto disneylend! pozor!!!!!!!! gonite ih ot tudova rebiatki!!! DAESH korop[a na guliu!!!daesh sudaka ,soma i amura na jajca!!! deri ih, bo my togo varti!!!!!!!!
toko ostavte mne paru karandashej\

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#17 Сообщение Ободянский » 01 янв 2008, 06:03

zdravstvujte uvazhaemuy yura dzhnura!!! vspominaju vas napostoj!!! ne obizhajtes na menia! mozhet chtoto ne ponravilos moe napisannjoe!!!! ............. no na rybalku ja popadu ne ranshe chem chderez god!!! privet tirasu!!! \o chto zabyl pro sokomandIUKA??? no nichego ja priedu i srybachimsia!!! kak govoritsia : daesh dnestr blin!!!!!!!!!!!!! studentam privet!!!!!!!!! \\davaj \jurka!!! na habariah ne palys!!!!!!!!!!!!!!!!!SHUTKA...... *MKOZHE I TUPA*)

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#18 Сообщение Ободянский » 24 янв 2008, 17:25

В продовження теми риболовлі в Данії….
Доброго дня, любі мої діточки, сьогодні після тривалої перерви повертається Женик і вам продовжить розповідати про захоплюючу риболовлю в далекій нікчемній Данії……..

Трапилось таке, що закінчилося моє веселе перебування в датському коледжі і я змушений був вирушити на постійне місце праці – до довбаної свинячої хверми…….
От таке…. Робота така, що і не побажаєш навіть Вікторові Ющенку…. але про роботу розповім в іншому оповіданні….. отож, проробивши там декілька днів, настали так звані вікенди. Мій роботодавець божився і обіцяв відвезти мене на риболовлю до найпопулярнішого в цих краях стрімчака, де по його словам мешкає дика струмкова форель (Salmo trutta morpha fario, мешкає вона, любі мої діточки, звісно, у струмках із швидкою течією і прозорою водою, сильно збагаченою киснем, живиться різними комашками, молоддю риб та звісно різноманітними блешнями, гулями, драчами тощо…максимальних розмірів і ваги досягає до 40 см і 1,2 кг відповідно – це за даними підручників, але ці дані є дуже спірними і вчені та й звичайнісінькі рибалки тривалий час сперечаються з цього приводу, тож не ведіться на ті провокації і слухайте, що я вам розповім, бо тільки но я мовлю істину!). Отож довгоочікувана неділя 4 листопада, після пережитого страшенного похмілля в суботу… Зібрався, і о 12 годині фермер заїхав за мною (після роботи) і ми вирушили… проїхали 12 кілометрів, зупинились біля місточка, я вийшов і побачив жахливу як для вінницького спінінгіста картину! Це була знову ж таки калябіна, завширшки метрів 5 – 6 в найширших місцях (найбільша й цій місцевості, до речі, річка! Та слід додати, що все у них таке маленьке, зачовгане, нікчемне, нема нашої широти душі, нашого розмаху), глибина – як то в нас на Поділлі кажуть «жабі в коліна» - це також в найглибших місцях, а так скрізь самісінькі «форелеві перекати», як то в Коло Михайлівці (тільки в нашій всіма сильно коханій Коло Михайлівці форелі не існує…), вода кришталева, течія шалена (з бурунами, вирами та іншими турбулентностями), і ця течія в свою чергу несе дуже велику кількість усілякого лайна – водоростей, комишів, хтивих качок, свинячих фікаліїв тощо. Отже картина м’яко кажучи не втішна…
Але ж перейдемо до справи… висадився, фермер заплатив за мене якомусь неприємному поцові 25 гривнів – це за день риболовлі, домовився зі мною про час і місце збору (о 17-й годині на місточку) і гиркнувши старезною коробкою передач зник… а я лишився саменький, один на один із негарною річечкою. Розклав свої снасті. Надів чобітки і вирушив вздовж берега вниз по течії в пошуках привабливого місця. Впродовж усього мого шляху берег річки від орендованого поля відгороджував металевий парканчик, який бився струмом при кожному мимовільному доторканні до нього, чим викликав у мене бурю дуже приємних емоцій і слів! Отак ішовши вздовж берега, отримуючи розряди току, сварячись, я крізь поляризаційні окуляри на черговому перекатику глибиною сантиметрів 25 зобачив 5 чи 6 форелів! Хоча розміри найбільшої рибини ледве сягали 25 см, мене звісно ж заціпило, я почав труситися, харчати, какати, пісяти і все таке… продерся крізь комишики, закинув блешню, звісно ж на той берег (дається все ж таки в знаки втрата кваліфікації), пару разів смиконув її, вона відстрелилась і впала посеред річечки, якраз в зграйку риб! Рибки прозріли, дуже злякалися і з жахливим репетом на хвостах почали тікати з того місця куди очі бачать. Я ще трохи потрусившись, закинув ще декілька разів, піймав декілька пропливаючих комишин та фікаліїв і знову вирушив шукати хоч яку-небудь більш-менш привабливу ямку. І уявіть собі, любі мої діточки, знайшов! Вона представляла собою поворот стрімчака на 90 градусів, де основна течія йшла попід протилежною стороною, а починаючи з середини і до мого берега вода трохи крутилася, утворюючи ідеальне місце для мешкання надпотужного суперника! Я закинув (меппс №2 мідний із мушкою на гачкові) і почав повільно вести блешню у придонних шарах, і вже на підході до берега я побачив як мою приманку проводжають три форельки загальною вагою під півкіла! Я уповільнив проводку, потім прискорив, але марно, риба мене проігнорувала… Змінив №2 на №1, але із чорною мушкою, і на другій проводці з під самих ніг вилетіла десь 300г (!) форель і сильно вдарила прямісінько у пелюстку і звісно ж не засіклась! В мене почались конвульсії, адже це була справжнісінька крупна дика струмкова датська форель! І я її не взяв! Жах! Потім, що я не робив, що не ставив, перекидав всі приманки і подарунком за це все мені була здоровецька дуля без маку! Зробив відповідні висновки: що риба побачивши обманку просто забила на мене! Але ж розумаха! Це мене дуже зворушило… Потім вирішив йти ще далі, але скільки я не йшов, то не бачив нічого живого окрім довбаних качечок та фазанів, які випурхували із під самих моїх ніг і десь летіли. Одного фазанчика я зафутболив наче м’ячика, майже зловив і майже задушив. Потім провалився по …. пояс в смердючу багнюку, набрав повні чобітки лайна, розлютився і вирішив йти назад сушитися і чекати на фермера… І проходячи повз вищезгадану ямку запеленгував сплеск форелі. Одразу ж забув про гівно у чоботах, причепив золоту меппс №00 із мушкою, закинув, завів пелюсточку і почав якомога повільніше вести її, і що це?!!! Покльовка! Підсічка! Виваджування на повністю відпущеному фрикціоні, і от вона, така бажана і омріяна дика форель переливається всіма кольорами райдуги у вечірніх променях сонця!!! Я, мабуть, ще так не радів і не кричав зроду!!! Мої емоції передати словами нереально! Це було надзвичайне відчуття! Хоч і рибка була маленька (біля 200г), але це була вона! Справжнісінька струмкова форель!!! Вся така в кольорових крапочках, із сумними оченятами…. Я довго милувався нею, потім фотографував сам себе з рибочкою, доки вона не попросила, щоб я її випустив, пообіцяла, що покличе сестричку! Я її послухався, а вона ж в свою чергу мене не обманула, і на наступній проводці знову покльовка, знову нетривале виваджування і знову пречудово гарна рибка у мене в руках! Фото на пам’ять і пливи рибо моя в рідну калябіну!!! Емоції мене переповнювали, вихлюпувалися через край чобітків! Душа і голосові зв’язки співали! Але наступні мої намагання впіймати ще одну крупнішу рибку не дали аніяких результатів…
Сонце сідало, любі мої діточки, десь недалеко пролунав мисливський горн, який сповіщав про закінчення полювання на славетних звірів-оленів. І я разом з ним, щасливий і замріяний у мокрих штанах і чавкаючих чоботях поплентався до місця посадки в наш старенький гравіцап………..

Це все, звичайно, добре…………………..але ж є одне зле слово «АЛЕ»……….
От сиджу я тут, саменький в хаті посеред поля за тисячі кілометрів від Вкраїни-Неньки, від славетного міста Вінниці, від нашого рідного клюбу, сумую, говорю сам із собою, співаю пісеньки, граюся з датськими кошенятками…….. але……..душа моя знаходиться десь на Батьківщині…….. Постійно прокручую в голові всі змагання, видатні риболовлі, мандри……….. ехехе……….. та що тут казати……… зле на душі, плакати хочеться, але… знову ж таки але…. Мушу терпіти… і в кінці кінців повернутися з чужбини переможцем………… (закінчую писати сьогодні…………….)!
(..наступний день 8-ме листопада……) І знову ж в який раз хочеться згадати про наших видатних людей, з якими я мав честь ходити на риболовлю, дружити, пити вкраїнську горілочку…… хоча й це не відноситься до даної теми, але………. дозвольте, любі мої діточки трохи пофілософствувати, згадати минулі часи….

От… згадую мою найкращу риболовлю в славетній Лаврівці…. Було це, милі мої діточки 2-го грудня далекого 2006 року… Поїхали ми гуртом з моїми товаришами на річку Південний Буг у вищезгадане село. Серед моїх товаришів були Майстер РИ (Вітьонька Рибаков), Майстер Ба (Максимочка Балабанов), Майстер Мі (Ахюрдночка Мітров), та звичайно наш сенсей Майстер Бу (Едик Букін)! Отож, як завжди зібралися біля Будиночку Офіцерчиків біля жовто-блакитного літака, сіли в рідний ЛАЗ і вирушили… по дорозі я почав сперечатися з Вітьою про те, що рибу треба любити і відпускати (адже напередодні він навалив дуже багацько щук – дві трьошечки, одну на 2.8 кг, і з п’яток кіло-півтора-два і жодній не подарував свободу… Це мене дуже заділо і образило, але зла на цю велику людину я не тримаю…). І, в ході нашої суперечки я побився об заклад, що всю рибку, яку я сьогодні впіймаю, я відпущу назад у рідну стихію… Приїхали… висадились. Вирішили йти двома дужими командами по різні боки річки. Хлопці пішли по лівому березі, а я зі своїм вчителем пішов по правому березі. От таке… Зійшли до річки, взули чоботи, я одягнув рукавиці, адже був невеличкий морозець і мої тендітні пальчики дуже мерзли… Розклали снасті, і почали ловити крупних щук. Відразу на пляжику я впіймав на предатора крупну щуку – десь під 150 г., зрадів, відпустив… Пішли далі, обловлюючи всі перспективні місця. Але перша справжня покльовка у мене трапилась на камінцях… закинув, зробив декілька ступіньок і на падінні різкий жим, підсічка, і – покручений поводок і погризена приманка. Судячи по всьому щука була правильна. Я зрадів! Бо був тільки ранок, погода ідеальна – похмуро і штиль, і рибка то клює справно!.. Пішли… дійшли до кладочок… От тут все і почалось! З першої кладки закидаю великого двокольорового релаксовського твістера метрів на 35 і на самому вибросі на падінні дуже сильний жим… підсічка… і почалось… секунд зо 30 я просто тримав спінінга, а риба керувала подіями, давила, жала, впиралася, трусила головою, робила потужні ривки, змушуючи фрикціон вищати і здавати по 5-10 метрів шнура кожного разу, намагалася вийти на «свічку», я гасив її намагання, але ж не зміг зупинити цього шаленого натиску, і рибина просто зійшла, зробивши черговий ривок… і витягнув я знову таки вдрислі покручений поводок з порізаною наче лезом приманкою. Казати про те, що робилося зі мною після пережитого не буду, адже ви, любі мої діточки, я гадаю мене розумієте… щука була далеко за п’ять кіл… Але ж я все таки зібрався вкупу, змінив приманку на перевірений часом предатор, закинув і через декілька проводок, метрів шість від кладочки відчув легенький тичок, підсік і почав насолоджуватися цим чудовим процесом виваджування відгодованої осінньої лаврівської щуки… підтягнув її до берега, таки взяв в руки і почав кричати хлопцям на тому березі, що Є!!! Є перший зимовий трофей! Щука під півтора кіла!!! Гурря!!! Це було справжнє задоволення! Потім цю рибину я випустив у воду, вона мені подякувала за це… і на наступній проводці я впіймав ще одного щупачка під кіло! (перепрошую, але маленький ліричний відступ…. Сьогодні, коли я це пишу… адже пройшло три дні від початку того моменту як я почав писати цю історію… адже, любі мої діточки, це потребує тривалого часу, щоб згадати і описати це все, так як хотілося б любому моєму читачу….. зараз я приїхав з величезного свята. Температура в моїй хаті становить +9 градусів….. і я цокаючи зубами пишу ці рядки…………! Був день народження одного українського підданого Михайла – йому зараз 23 роки! зараз я трохи-дуже п’яний, адже ми випили багато датської горілки і пива і ваш Женик перебуває у дуже гарному настрою, щоб написати веселе оповідання… Але сьогодні, знову ж таки був дуже важкий день…. Я проробив 7 годин понад норму!!! Заробив купу уявних грошей, яких мені звичайно ж не заплатять. Адже усі датчани надзвичайні жлоби!!! Особливо мій, так сказати, хвермер,… і завтра мене чекатиме те саме – підйом у 5:30! Тобто вихідні мої накрилися мідним тазиком…. Але зараз перебуваючи у нетверезому стані я продовжуватиму писати про моє славетне минуле!!!)…………….. Впіймавши щучку, я її звичайно випустив… і перейшов на другу кладку…. Де на маленького твістерка виловив після декількох закидань щучку під півкіла! Відчепив її, випустив… і дійшовши до початку посадки…. Вирішив закинути на дуже несподобавшомуся мені місці……… закинув… і на другій ступіні (як зараз пам’ятаю……..) удар… шалена підсічка, і одразу ж почалася шалена боротьба двох сторін… моєї сторони – за трофей (судячи з усього поки що найкрупніша моя щука), зі сторони ж щуки – за свободу та гідність! Стягнувши близько десяти метрів шнура, щука раптово пішла на свічку… (до цього часу вийшло сонце, вітру ж не було зовсім, навколо було надто гарно, все цвіло і пахло незважаючи на зимню пору…), я намагався погасити свічку, але марно, тому що відстань до суперника була досить великою… і от, любі мої діточки… штиль, світить сонечко, на воді гладь, тьохкає якийсь горобець, і раптом роздається потужний сплеск! І з води вилітає здоровецький щупак, показуючи всю свою міць, красу та грацію мені та хлопчикам, які знаходяться на іншій стороні річки… мої вейдерси традиційно наповнилися адреналіном, але ж я знову відчувши контакт із рибиною почав її виваджувать, незважаючи на сморід із чобітків… щука йшла спочатку метрів 20 проти течії, а потім метрів 15 за течією, я ж її увесь цей час супроводжував і за можливості трохи відвойовував шнура… отак мало-помалу підтягнув її до берегу, звичайно ж не далася вона мені відразу, трохи потанцювала на хвості, змусивши мене випустити чергову порцію рідких, усім відомих мас, і згодом лягла на комиші, втомлено рухаючи плавцями та зябровими кришками…. так.. це була справжнісінька Лаврівські мамка… така велична, гарна, потужна… я її підхопив руками (за що саме – не пам’ятаю) і з шаленим вереском побіг зі здобиччю подалі від берега розхлюпуючи каки!!! Прибіг дядя Едик! Прозрів, оцінив її як трьошку…. Це мене образило, адже в ній було під 3,5 кг – дві з половиною пробкові ручки мойого Ріобі! Так 3,5!!! Декілька нажаль невдалих фото (стара мобілка + сильне сонячне випромінювання і як висновок – на фотці не видно щучої голови : (…от таке……)…. Відніс рибочку до притопленого човника, привів до тями, поклав у воду, і щука, справжня хазяйка перших секторів зони А, помахавши мені хвостиком поплила до своєї улюбленої ямки під дальньою бровкою, невідому нікому, навіть мені… але пообіцяла, що, коли я приїду із довбаної Данії, то вона підросте на 2, 5 кг і знову ж таки подарує мені задоволення впіймати її, але за умови, що я її знову ж таки відпущу на волю……… і я чомусь повірив їй………….

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#19 Сообщение Ободянский » 24 янв 2008, 17:31

блин остаток стерся! допишу потом!!!!! сорри

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#20 Сообщение Yurez » 25 янв 2008, 00:51

:wink: Женику! Радий, що ти знову із нами, ще й пишеш кирилицею!
Твого "Опуса" ще не читав, приготував каву свіженьку, скопіював у текстовий редактор, оформив - думаю з шиком читати...
На хабарях постараюсь не спалитись, і жарт твій нормальний.
Женя, у нас, тут - повна лажа: був сніг, були морози, лід, курва, замерз на річці... здєц, в цілому. По весіллю і по биндах! Хочеш ловити спінінгом - рубай довгу ополонку! Так, що сидю дома "суходрочкою" займаюсь (коробочки перекладаю)... Така тоска, і не зелена, а біла, мокра і слизька, паскуда...
Отаке. Тримайся брате і будь здоровим.

P.S. №1
Пояснюю востаннє, по доброму: ще раз Ви-кнеш і тобі МАХАКРАНТИ :!: :evil: :twisted:

P.S. №2
Женю. :oops: А як там поживає дівчинка з Умані? :wink:
(Хоча, може в "Опусі" ти про це і згадуєш? Ну зараз знатиму... Бувай)
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#21 Сообщение Саня-Fisher » 25 янв 2008, 16:18

Так, тільки що сам побував на тих кладочках. Супер, мені дуже сподобалось. :( :) :D :D :D :D :D :D :D
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

Аватара пользователя
Саня-Fisher
Сообщения: 567
Зарегистрирован: 10 май 2007, 21:45
Откуда: Винница

#22 Сообщение Саня-Fisher » 25 янв 2008, 16:19

Дописуй скоріше... :wink:
Life is simple - eat, sleep and fishing!!!

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#23 Сообщение Ободянский » 01 мар 2008, 03:12

отчетецц....................... поймал много литров пива.................. без поклеауи и удара.............................рібі нет в єтой стране !!!!!!!!!!! первый крейзи перч мы с витькой выиграли............. второй тоже бы......... бы...... и третий................ но увы... конкуренцыи нетсс...........

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#24 Сообщение Ободянский » 20 авг 2008, 21:45

Здарова всем! засыхает тема Дании....

буду краток

сегодня после работы решено было взять да и рвануть порыбачить, ибо все-таки 2 месяца воздержания пагубно влияют на мою психику!
теперь я за рулем, так сказать наезживаю практику-фермр дает свое корытце 80ю адюшу, которая ни разу не мылась и не чистилась и пыли в седушках да и везде просто атасс, носки там валяются грязные и прочий хлам... говорит, мол, километр свас 1,5грн-отлично! и я катаюсь, даю жару колымаге.... но не про это... поехали на то же самое единственное форелевое озерцо (но ласточка на крылышке принесла весточку про зарыбление того самого озерца карпиками и амурчиками!!!), приехали...
Дальше... для збития оскомы покидал минут 40 железо-воблерки в надежде на форелю, но вода мутная, зеленая, никакой активности рыбы-результат ОП!!!!
Потом меняю катушку, ставлю шпульку с 0.2 лесочкой - перо из гуски, дробину, гачек правильный, кукурузину-заброс под камышик 2 м от берега, минута-утопило-карпик 150гр!!!! гурря!!!! зарыбок- душить и в торбу!! Все в торбу!!! дальше перерыв в клеве. Решили с другом Игорьком ловить по рыбе по очереди! Ну, кароче, клев потихоньку начался, хотя рыба разбавлена водой и не стайная-раз в 5-10-15 минут карпик 150-400г! покатит!!! Размял булочку, разжевал канфетку такую украинскую с карамелькой, выплюнул на булочку, смешал - пахнет!!!! И вообще супер началось- Игорек бабахнул под той самой камышью амурчика грам эдак 800!!! Душа поет!! Кушать будем!!! ну я записал на свой счет пару карпят ок 400г. оставалось минут 10, Игорь выкопал червяка, я его нацепил, забросил, минута - утопило! думал корропчик, оказалось-нифига-фореля 600-700г!!!! ааяаяй!!! точка в рыбалке..... итог около 4кг рыбы за 3 часа!!!! теперь раз в неделю-туда- решено!!!! понял на что форель ловить!

кстати опять сидело пару групп даков и поймали... два хлопца 2 или 3 карпика, другие нифига не поймали, а на нас смотрели.... ой смотрели!!! ох и ж Украина рулит!!!!ой рулит!!!!
щас одну единственную фотку кину

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#25 Сообщение Ободянский » 20 авг 2008, 21:49

как фотки кидать?? потерял ссылку!!!! подскажите!!!! помню, что keep4you, но ничего не получается, скажите как и будет фото
заранее благодарен!!!!!

Ответить