Гуральня

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Штипук Віталік
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 03 сен 2014, 19:01
Откуда: Украина, Киев

Гуральня

#1 Сообщение Штипук Віталік » 17 ноя 2014, 21:59

Робочий тиждень не дав шансу піти на рибалку, та з приходом вихідних з'явились і час, і велике бажання половити осіннього хижака. Хоч часу на цей захоплюючий процес було мало, та навіть 2 години на водоймі зі спіннінгом в руках є святом для риболова.
Водойма в межах міста,тому на трофеї не розраховую, та при "правильних" снастях окунь в 100г може подарувати масу радісних і незабутніх емоцій.
Моїм комплектом були Graphiteleader Finezza Nuovo GONFS-792UL-S та катушка Daiwa 07 Luvias 2506, цей легкий і збалансований комплект дарує мені комфортну ловлю з неймовірною чутливістю.
Отже...
Приїхавши на озеро, погода зустріла нас свинцевим небом і поривистим вітром.
Закривши лице бафом роблю перші кидки...нічого, покльовок немає...експерементую з приманками та результату не досягаю.
Окунь дуже пасивний, так на рибу впливає холод, який царює в останні осінні дні. Для мене була дивною така поведінка риби, зазвичай рибалка на цьому озері була для мене дуже рибною.
Отримуючи в'ялі покльовки окунців, я вирішую поставити Needle 2.5" від Bait Breath на 1г шарнірі. Ці чудо черв'ячки неодноразово відводили мене від нуля в найнекльовніші дні.
Зловивши пару окунців, вирішую поміняти приманку, ставлю Reins G-tail Saturn micro 2" ,в кольорі Pione407 на 3г, і намагаюсь зловити рибу з дальняка. Декілька кидків, нічого, міняю місце та не приманку, адже сатурни одні з найробочіших в моєму арсеналі. Ці приманки досить оригінальної форми і дуже добре працюють по окуню, щуці і судаку, а головне, не дозволять вам піти до дому з нулем.
Помінявши місце роблю дальній кидок, даю приманці опуститись на дно, підрив...пауза...і сильна покльовка, підсікаю, та нічого(...вимотую приманку, а там лише сантиметр приманки, судак відгриз сатурна прямо на гачку...пощастило йому)
Час на рибалці проходить дуже швидко, як тільки ми розловились годинник дав вказівку збиратись в дорогу.
Ділячись враженнями від рибалки, ми зібрали снасті і рушили до дому, з надією, що відвідаємо це чудове озеро за більш сприятливих умов)
Дякую за компанію Сані Лукацькому)
Випускайте рибу щоб вона радувала вас в майбутньому!!!)
З повагою, Віталій Штипук...НХНЧ!!!
Изображение
Изображение
Изображение

Ответить