На малій річці ;-)

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

На малій річці ;-)

#1 Сообщение Alex » 29 дек 2013, 20:19

17.12.2013р.
Лише за другою спробою обрибив придбану ще на початку місяця Graphiteleader Bellezza GLABS 562XUL. Зимова ріка створила найрізноманітніші умови, аби перевірити палочку на різнокаліберній рибі :wink:
Находився добряче, але де б не став - там клювало! Щоправда переважно дрібний і дуже дрібний окунь. Але якщо вже знаходив стоянки, то тішив своїми клюваннями і заліковий смугастик - 200-300г :) Неймовірно велика кількість сходів! Причому як з офсету, так і з відкритого гака! Окунь просто катався на хвості приманки. Доводилось давати рибі 5-7 секунд, аби вона її зажувала як слід :shock: Були й щучки - 250 і 560г. І, нарешті, була ЩУКА! На око - 2+ кг. Це перша риба такого розміру, яку особисто я бачив на цій ріці. Вона 6 раз змотувала понад 10 метрів жилки, мов торпеда стартуючи від берега :shock: Але чуда не трапилось - 0,12 флюр без повідця не може протистояти щучим зубам. Я й досі не розумію як жилка так довго трималась, адже приманка повністю опинилась у щуки в пащі ще під час покльовки 8) Вудка відпрацювала на 5+! При верхньому тесті 3,5г і надтонкому комлі вона впевнено втримувала ривки щуки!
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: На малій річці ;-)

#2 Сообщение Alex » 29 дек 2013, 20:25

22.12.2013 р.
Цього дня тендітний бланк Беллеззи від душі погнули і мордаті окуні, і щука. Як показало зважування - рівно 1 кг. Вудка з тестом до 3,5г, жилкою 0,12 на закорчованій річці, виявляється, цілком адекватний інструмент для ловіння такої риби :shock: :lol: Повідця знову не було, але на цього разу усе обійшлось. Окунів ловив на муху, зв'язану на мормишці 0,3г., фактично нахлистову німфу :wink: .
Рибаків було дуже багато. Особливо сподобалась купка пінгвінів, що окупували вузеньку заберегу :lol: У чому сенс - я так і не зрозумів, адже там глибини сантиметрів 15-20, а поруч відкрита вода в очеретах, де просто кишить непоганим карасем
Загалом гарненько прогулявся!
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: На малій річці ;-)

#3 Сообщение Alex » 29 дек 2013, 20:26

Сьогодні закривав спінінговий сезон 2013 :) Попри оптимістичний прогноз, було доволі зимно, у затінених місцинах лежала рясна паморозь. Рівень води дещо впав, порівняно з минулими вихідними, що мабуть і запечатало пащеки рибі. За цілий день умовив 2 щучки і 7-8 окунців. З силікону працювали Bait breath needle. Окунь відгукувався на мормишку. Цього разу без бонусів.
На освітлених сонцем мілководдях вирує життя: масово повзають личинки бабок та водяні віслючки (треба буде мух нав'язати :roll:)
Власне, мети досягнуто - сезон закрив з рибою! 8)
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: На малій річці ;-)

#4 Сообщение Alex » 18 сен 2015, 20:23

Їздили вчора з товаришем на розвідку нового нахлистового полігону 8-) Цю річку, що тече на південному заході області, примітив ще минулої зими і класифікував як перспективну для видурювання клена на муху: абсолютно прозора вода, невеликі глибини у поєднанні з твердим дном (за невеликим виключенням). Щоправда клена тоді не бачив, але місцеві казали що є він там. Та й на форумах траплялись звіти... ;)
Наважились, коротше... На жаль порибалити не вдалось: береги добряче зарослі, тож ловити там непросто, прозорість води просто жахлива - не більше 20см, течія надшвидка і надпотужна, рівень води вищий за норму щонайменше на 30-40см :shock: Зрозуміло, що потрапив не в той час я до води :( Ще б зрозуміти з чим пов'язана така повінь :?
Мабуть зайве казати, що не піймали ми нічого (з такою водою!!!), натомість гарно прогулялись. А ріку ми таки "розкусимо" ;)
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

Re: На малій річці ;-)

#5 Сообщение Yurez » 18 сен 2015, 21:37

Річка - бомба!!! А повінь - бо ставки зверху почали приспускати...
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: На малій річці ;-)

#6 Сообщение Alex » 18 сен 2015, 21:43

Так, Юра, виглядає файно навіть зблизька :wink: Шкода лиш що до кінця мухарського сезону не очиститься водичка...
Версія із спуском ставків розглядалась першою і була визнана найвірогіднішою :)

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: На малій річці ;-)

#7 Сообщение Alex » 05 дек 2015, 18:15

Перший, за три попередні тижні, вихідний! :!: Сил їхати десь далеко не було, хотілось довше поспати :oops: Тому вирішив навідатись на улюблену малу річку. Дуже люблю рибалити тут восени. Щуки тут зазвичай багато і їсть вона охоче, щоправда розміри риби переважно дрібні. Цього ж року рівень води у ріці, яку й так важко назвати повноводною, впав до критичного мінімуму. Ловити там взагалі неможливо було. Нині ж ріка наповнилась, щоправда рибу ледь знайшов. Але ж знайшов таки! :) Гарно працювала Ларва 2" від Фанатика. Власне, цю приманку й брав під подібні умови риболовлі :wink: Ну а під вечір побавився мікроколивалками. Дрібноокуні та мілкощучки зацінили! 8)
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: На малій річці ;-)

#8 Сообщение Alex » 16 окт 2016, 19:39

Ну, нарешті я потрапив до води! :)
Пройшовся сьогодні рідними стежками уздовж "Малої річки" 8-) . Рибка була малоактивною. Якась "залітна" щучка і десяток дрібненьких окунців. Під завершення рибалки на давно відомій ямці упіймав ще й кленика ;)
Кум взагалі з нулем :P А чому? А тому що не ловив правильними приманками! :lol: Правильними риба сьогодні вважала бюджетний Select Fetish 2"
Погодка приємно потішила: сонечко і не надто холодно! Усі покльовки з-під самого берега (звісно протилежного! :D ). Відтак коробочка по завершенні рибалки стала значно легшою, а кущі яскравіші від приманок :)
Бобри уже майже усі верби і берези позточували, то нині, бідосі, вже й за дуби та ялини взялись :shock: Ніколи раніше такого не бачив...
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: На малій річці ;-)

#9 Сообщение Alex » 18 окт 2016, 18:33

Некрасова Леночка писал(а):фото супер
Дякую! :)

Знов мала річка. Цього разу "домашня" 8)
Хоч умови для лову й були загалом сприятливі, доросла риба закрила рота... За день близько десятка матросів, найбільший з яких навряд чи дотягував до 100г :P Натомість навіть цей дріб'язок примудрявся якось нап'ялитись на 2-дюймову приманку :shock:
Вода брудна, з'явилась течія і знесла нарешті ряску. Але почалась інша напасть - падає листя і товстим килимом лягає у затишках, де мала б стояти щучка :wink:
На затінених ділянках річки із стоячою водою крига.
Та все одно файно прогулявся! :D
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

Re: На малій річці ;-)

#10 Сообщение ISK » 02 май 2017, 19:48

Всім привіт) Сьогодні відвідав одну мікрорічку недалеко від дому. Останній раз на ній був років 15 тому і тоді клював там окунь по 300-400 грам і головною проблемою була щука, яка відкусувала гачок і на тому рибалка для мене закінчувалась :D :D Звичайно, що ситуація на річці змінилась і не в кращий бік :( води стало менше приблизно на 1 метр, та й щучки вже я тут ненайшов...Добре що хоч малий окуньок клював як зварйований, напевно користався моментом поки його старший брат на нересті)) вся :!: риба доєдиної була зловлена на магічний Reins G-Tail Saturn, хоча я принципово ним спочатку не ловив, але перепробувавши все шо було в мене повернувся до палички виручалочки :D Було спіймано біля 15 хвостів, всі на ссередній палець і тіки 1 чуть більше півлодоні :D
От такі то пироги:)
Коротенький звіт з рибалки - https://youtu.be/6mmSLsyR0i0

ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

Re: На малій річці ;-)

#11 Сообщение ISK » 31 июл 2017, 17:28

Всім привіт!) Відвідав одну мікро нанорічку недалеко від дому. Перші пригоди почались уже на підходах до річки – куди пробиратись треба було через хащі вище мого росту, так все позаростало. Добравшись до річки побачив що вона теж практично вся заросла і залишилось лише одне, максимум два, місця придатних для рибалки. Все це і +33 градуси тепла нагнітали відчуття неминучого фіаско… Але теплі спогади про дитячу рибалку на цій річечці (коли окуні до 0,5 кг гнули бамбукові удочки в знак питання, а найбільшим «ворогом» були часті покльовки щуки, після чого «бідний» дитячий арсенал рибальських снастей, який рідко мав більше 1-2 гачків хД заставляв достроково закінчувати рибалку) все-таки вселяли надію на успіх:) Перші проводки не давали ніяких результатів – хижак ігнорував всі подані йому приманки…Напевно нестерпна спека дала свій результат і хижак втратив весь апетит і сьогодні рибалка буде без риби…Невже річечка, на якій я формувався як рибак, не порадує мене своїми покльовками…Але після чергової проводки вздовж заростів трави, на які падала тінь від високих берегів річки, я відчув чітку покльовку, яка як електричний струм пройшлась по всьому тілу і в голові зазвучало «Є!!»…Стало зрозуміло, що весь окунь ховається в цій траві та тіні від берегів, які хоч трішки допомагають йому переносити цю спеку. Кожна друга-третя проводка приманки біля цього «прихистку» окуня закінчувалась покльовкою, що для 33-х градусної спеки – чудова статистика…Як результат було піймано більше 20-ти хвостів, найбільший з яких був чуть більше долоні. Розловлено приманки, які валялись в мене більше року без покльовки:) Шкода лише, що щука проігнорувала мої приманки, але боюсь, що бездонні апетити та потреби місцевих рибаків, забрали в мене шанс зустрічі з «зубатою» господинею річки:( От-така получилась рибалка на рідній моїй річці, не така трофейна як в дитячі роки, але не менш приємна :) До зустрічі на воді!:)
Відеозвіт з рибалки - https://youtu.be/6oEOk9nieHY

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: На малій річці ;-)

#12 Сообщение Alex » 22 окт 2017, 18:10

Сьогодні улюблена "домашня" річка трофеїв не принесла. Вода порівняно мала і брудна. Можливо саме тому рибка була пасивна... На приманки 1-1.5" клювали дрібні окунці, а в одній локації - доволі жваво йоржі! Щучка була лише одна, грамів на 700. Зробила 3 енергійні свічки, а потім покарала мене за відсутність повідця, зрізавши приманку.
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

Re: На малій річці ;-)

#13 Сообщение ISK » 06 ноя 2017, 19:17

Всім привіт:) на вихідних порибалив на знайомій мікрорічці. Вже справжня осіння прохолода і малі глибини(0.5-1.5м) підсвідомо готували мене до "0", але багато молодих грибочків(печериці, "парасольки") біля річки ще залишали надію на кльов:) Дійшовши до ріки і побачивши, що вода "кришталь", зрозумів що покльовку буде важко заробити, але наші водойми заставляють нас не боятись таких дрібниць :D Першу покльовку заробив нескоро - десь через 1-2 км від старту лову(так краще орієнтуватись ніж в часі :D ). Але стало зрозуміло, що риба є і хоче вона пасивної проводки. Зловивши ще пару хвостів і помінявши декілька місць, помінялись і смаки риби – тепер вона хотіла агресивної проводки і підривів до 30 см:) Але справжній холод(вода взагалі льодяна) заставив мене припинити подальші експерименти і збиратись додому. Було зловлено біля 10 «хвостів», ще стільки ж сходів – непоганий результат, як для останнього місяця осені. Хоч вже й холодно, але рибка клює:) От-такі-то пироги:)
Відеозвіт з рибалки - https://youtu.be/3cTYpqV1TfU

ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

Re: На малій річці ;-)

#14 Сообщение ISK » 01 май 2018, 16:35

Всім привіт!:) Рибалив після роботи на знайомій мікрорічці ИзображениеИзображение Шалений вітер вносив максимум дискомфорту в ловлю - 1гр приманку порив вітру так і хотів забрати з собою :D Та й зустрів по-дорозі рибака, який сказав шо окунь не клює, а лише малий - значить великий на нересті... :( Ну нічого, головне це покльовки, а вони будуть і від малого окунька. Навіть від такого :D ИзображениеИзображение А клював він як дурний :D
За величезною кількістю покльовок час пролетів дуже швидко - пора додому ИзображениеИзображение

Відеозвіт із рибалки - https://youtu.be/DB3e9eZy9eg

ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

Re: На малій річці ;-)

#15 Сообщение ISK » 03 окт 2018, 18:36

На вихідних вдалось половити на малій річці - притоці Дністра. Попав на річку абсолютно випадково, була для мене абсолютно новою то ж на сильний улов не розраховував. Намічав таку собі розвідувальну рибалку :) Трошки впав рівень води(видно було по берегах), але хороша погода вселяла надію на успіх. На перших же проводках клюнув маленький окунець. А далі рибу прийшлось вмовляти...Та ще й заважали сильно заросші береги, місцями було біля 50-100м взагалі без підходу до води. Порадував розмір риби - найбільший окунь був біля 300грам і покльовка(хоч і подальший схід) щуки. Зокрема, річка виявилась дуже перспективною і обов'язково навідаюсь сюди пізніше, коли спаде рослинність.
Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/a1Hx6Kym_7k

ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

Re: На малій річці ;-)

#16 Сообщение ISK » 02 апр 2019, 16:56

Був на річці Раті на вихідних:) так, як річка для мене нова, вирішив порозвідувати нові місця і вибрав маршрут довжиною +-10 км, аж до самого її впадіння в Західний Буг. Річка здивувала мене своєю величиною, не очікував такого від "малої" річки і силою риби :)) Напевно швидка течія додатково тренує рибу, типу бігової доріжки в спортзалі :D Загалом, розвідав для себе багато нових місць, особливо по голавлю, а гарна погода і потужні покльовки риби доповнили цю "розвідку" :)
Коротенький відеозвіт - https://www.youtube.com/watch?v=dBkb0P3-c7I

mamamia
Сообщения: 100
Зарегистрирован: 18 июл 2018, 14:28

Re: На малій річці ;-)

#17 Сообщение mamamia » 22 май 2019, 15:06

ISK писал(а):
02 апр 2019, 16:56
Був на річці Раті на вихідних:) так, як річка для мене нова, вирішив порозвідувати нові місця і вибрав маршрут довжиною +-10 км, аж до самого її впадіння в Західний Буг. Річка здивувала мене своєю величиною, не очікував такого від "малої" річки і силою риби :)) Напевно швидка течія додатково тренує рибу, типу бігової доріжки в спортзалі :D Загалом, розвідав для себе багато нових місць, особливо по голавлю, а гарна погода і потужні покльовки риби доповнили цю "розвідку" :)
Коротенький відеозвіт - https://www.youtube.com/watch?v=dBkb0P3-c7I
Дякую за такі цікаві відео звіти, дивно скільки окунів і навіть щука попалася.

ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

Re: На малій річці ;-)

#18 Сообщение ISK » 09 июл 2019, 21:04

Був...Ловив...Скупався :D
Попри високий рівень води, окунець був досить активний, тільки розмір не радував)) Окунь на палець не дуже тішив, а більшого я так і не зміг знайти...Але вдалось спіймати двох голавлів)) При спробі підняти першого на крутий берег, глиняний обрив трішки провалився під мною і вдалось відкрити купальний сезон по пояс в воді :D :D але +- 700 гр голавлик того вартував:)) Другий був трішки менший(+-500гр), але і не заставив мене скупатись:))
Коротенький відеозвіт - https://youtu.be/JbK5vq4zBs4

ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

Re: На малій річці ;-)

#19 Сообщение ISK » 14 апр 2020, 13:48

Відеозвіт із останньої рибалки на маленькому дикому озерці у Львівській області. Покльовки карасів, жадний окунь і відпочинок від карантину))...Результат рибалки на цьому відео.
https://youtu.be/QAv7j50yUcQ

ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

Re: На малій річці ;-)

#20 Сообщение ISK » 10 ноя 2021, 18:34

Похолодання та перші нічні заморозки давали зрозуміти, що сильної активності риби чекати не варто, але вселяли надію на покльовку бонуса, який б точно не відмовився підкріпитись перед зимівлею...
Результат рибалки на відео - https://youtu.be/T8rKqacivaA

ISK
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 08 авг 2016, 22:18

Re: На малій річці ;-)

#21 Сообщение ISK » 02 дек 2021, 19:05

Всім привіт:) в останні дні осені рибалив на річці Рата, закривав сезон:) погода була досить комфортною, лише по обіді здійнявся вітер. По рибі - покльовував окунець пів- і долоночного розміру і був один кабанчик на 300+грам:)
Рибка покльовувала досить активно, але всі покльовки треба було дійсно заробити - 10км по річці в швидкому темпі(через короткий світловий день) цьому підтвердження :D
Коротенький відеозвіт -

Ответить