Flyfishing

Модератор: shurik

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#151 Сообщение Alex » 14 май 2013, 21:29

Ілля писал(а):Був на днях на Мурафі,на перекатах
Супер! Річка "правильна", нахлистова :wink:
Ілля писал(а):Алексе,чи можна на Бугу в Місті знайти кленя?
Лише теоретично... Поплавочники розповідали, що їм траплялись невеличкі кленчуки, але ошукати цю рибу на тихій воді дуже важко. Клень встигає чудово роздивитись що саме йому пропонують і завчасно помічає обман. Крім того прозорість води у Сабарівському водосховищі... Головний об'єкт лову нахлистом легкими класами у межах міста - верховода, плітка та краснопірка. П'ятіркою та важчими вудками - окунь та щука на стрімери... Коли вже така скрута, що немає можливості чкурнути десь за кленичем - віддаю перевагу лову легкою снастю. Найближчі кленичі - на Бузьких перкатах. :cry: По ідеї він має бути і в Десенці. Дрібні кленчучки є під залізничним мостом поблизу станції Десенка, відтак мали б бути і дорослі :wink: Все ніяк не можу вибрати часу та побродити берегами у його пошуках.

Zerg
Сообщения: 79
Зарегистрирован: 15 дек 2011, 22:40
Откуда: Винница

#152 Сообщение Zerg » 15 май 2013, 10:12

Ілля писал(а):Був на днях на Мурафі,на перекатах.
Тоже хотел бы, при наличии времени, выехать куда-то с нахлыстом.
Если не секрет, подскажите где эти перекаты, и как туда проехать.

Спасибо.

Ілля
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 10 апр 2013, 19:31
Откуда: Вінниця

#153 Сообщение Ілля » 15 май 2013, 14:49

Zerg,нажаль,я не запам"ятовував дорогу+ми їхали вночі :( знаю тільки ,що ми зупинилися в селі Калитинка.пошукай в гугл карті :D [/quote]

Ілля
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 10 апр 2013, 19:31
Откуда: Вінниця

#154 Сообщение Ілля » 15 май 2013, 14:50

Zerg,нажаль,я не запам"ятовував дорогу+ми їхали вночі :( знаю тільки ,що ми зупинилися в селі Калитинка.пошукай в гугл карті :D

Zerg
Сообщения: 79
Зарегистрирован: 15 дек 2011, 22:40
Откуда: Винница

#155 Сообщение Zerg » 15 май 2013, 22:58

Ілля писал(а):Zerg,нажаль,я не запам"ятовував дорогу+ми їхали вночі :( знаю тільки ,що ми зупинилися в селі Калитинка.пошукай в гугл карті :D
Спасибо, посмотрю.

Ілля
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 10 апр 2013, 19:31
Откуда: Вінниця

#156 Сообщение Ілля » 17 май 2013, 12:56

Підскажіть будьласка де є найблищі перекати і як туди добратися?дякую

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#157 Сообщение Андрей » 29 май 2013, 23:16

Красиво. Очень даже.
http://www.youtube.com/watch?v=Fv7jJj8ONvM
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Odin-net-S
Сообщения: 439
Зарегистрирован: 28 апр 2011, 13:56
Откуда: Винница

#158 Сообщение Odin-net-S » 30 май 2013, 22:46

нет слов!!!!

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#159 Сообщение Ярико » 12 июн 2013, 11:18

overcome all conventions

Ілля
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 10 апр 2013, 19:31
Откуда: Вінниця

#160 Сообщение Ілля » 25 июн 2013, 15:35

в четвер знов їду на Мурафу :wink:
потихеньку готуюсь
Изображение
якість не дуже,знімав з телефона :oops:
в основному буду ловити на імітації жуків,коників,гусіні...
також спробую декілька стрімерів з прицілом на окуня та щуку :D

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#161 Сообщение Alex » 25 июн 2013, 16:41

Ілля, ні хвоста, ні луски! :)

Мені останнім часом щось не щастить :twisted: Якщо й знаходяться рідкісні хвилини вільного часу, то погода припідносить сюрпризи: вода як не висока, то брудна... За весь сезон може з десяток кленчучків упіймав :shock: Натомість верховоду не лякають ні колір води, ні її швидкість, ні консистенція :lol:
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Ілля
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 10 апр 2013, 19:31
Откуда: Вінниця

#162 Сообщение Ілля » 27 июн 2013, 09:09

вчора,26.06 поїхали на дачу,на шашлики :D
ну я пішов хвилин на 20 на ставок :lol:
Изображение
Изображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: Flyfishing

#163 Сообщение Alex » 26 июн 2014, 20:24

Мабуть потрібно було проанонсувати подію тут раніше... Глядиш, хтось би й зацікавився :wink: Що ж, просто відзвітую про участь, а на той рік може хто з земляків і приєднається! :)

«Ліпше один раз побачити, аніж сто разів почути» – таке прислів’я остаточно переконало мене взяти участь у нахлистовому семінарі «Strike-2014», що відбувся на чарівній ріці Опір. Відклав на 4 дні усі справи, й вирішив нарешті відвідати давно омріяні Карпатські ріки з чистою водою та заповітними рибами. Дуже хотілось зустрітись з людьми, з котрими спілкувався лише на сторінках мухарських форумів, і, звісно, потримати на туго натягнутому шнурі головних нахлистових риб. Одразу скажу, що програму було виконано у повному обсязі та й навіть більше .
Жили на туристичній базі «Карпати» у стареньких і не надто комфортних колибах. Натомість годували на базі доволі смачно.
Особисто я за чотири дні отримав мало не стільки ж інформації стільки, скільки самотужки здобував у всесвітній павутині за три останні роки . Досвідчені мухарі охоче демонстрували робочі мушки та показували процес їх побудови, ділились секретами техніки і тактики полювання за фореллю та харіусом у карпатських ріках, особливостями компоновки снасті.
Після звичних повільних подільських рік з головнем, краснопіркою та верховодою, Опір став для мене суцільною загадкою. Тому надзвичайно цікавою виявилась участь у змаганнях за Кубок України з нахлисту. Був суддею у двох досвідчених рибалок, відтак мав нагоду спостерігати за їх діями на воді, тим самим отримав справжній майстер-клас з лову харіуса та форелі.
Капризна погода та доволі щільний графік семінару не дозволили половити стільки, скільки хотів. Проте зо два десятки доволі грубих харіусів ошукати вдалось. З фореллю не склалось – упіймав лише одну.
Переконався на власному досвіді, що для карпатських річок конче необхідні довга (10-11 футів) вудка і шиповані з войлочною підошвою забродні боти! У своїх гумових ботиках ходив по ріці, мов корова по льоду. Досі не розумію як мені вдалось не викупатись, хоча таких нагод був не один десяток .
Ну і поспостерігав та пофотав цікавих для мене птахів - чорного лелеку та пронурка. Зробив кілька світлин звичної чорної горихвістки у нетипових для неї умовах - на березі гірської ріки
Загалом все було супер! Хочу ще! :D
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: Flyfishing

#164 Сообщение Alex » 13 окт 2014, 20:02

Сьогодні сталась абсолютно спонтанна рибалка :) Товариш, що підхопив нахлистову інфекцію вмовив вискочити на кілька вечірніх годин на річечку неподалік від міста. Зрештою я не пошкодував: понад півсотні невеликих, але дуже жвавих краснопірок :wink: Клювало на все, але найцікавіше на суху мушку! Риба з бризками та гучним плюсканням виходила на муху, вилітала з води, по-лососевому робила свічки :) Хороше місце! Як влучно відзначив Женя: "Саме для початківців". Риба є, умови для закидання ідеальні, нічого не заважає, сухий і низький берег.
Коротше, ще одна точка для релаксу до нотатнику...
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: Flyfishing

#165 Сообщение Alex » 01 июн 2015, 20:50

26-28 червня 2015 року на р.Мізунка (с.Новий Мізунь, Івано-Франківська область) відбудеться нахлистовий семінар Strike 2015.
Детальніша інформація тут: http://www.fly-fishing.com.ua/blog/2015 ... aproshuye/
Невеликий звіт та фото з минулорічного семінару двома постами вище у цій темі :wink:
Від себе скажу, що коли є бажання долучитись до нахлисту, або ж просто побачити що це таке у виконанні справжніх майстрів - вам сюди :) Дуже цікаво, повчально, яскраво. Рекомендую! :wink:

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: Flyfishing

#166 Сообщение Alex » 04 июн 2015, 07:50

Вчора виїхав на один із Бузьких перекатів аби упродовж кількох вечірніх годин згадати що таке мухи і клень :) Згадав! :D Рибка була прошена, проте "правильний" сухарик у "правильному" місці дозволив ошукати з десяток кленчучків ;)
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

Re: Flyfishing

#167 Сообщение Yurez » 07 июн 2015, 14:02

Отвєточка Алєксу :)
Був у мальовничому місці, де в полях багато різнотрав'я
ИзображениеИзображение
Ловилася краснопірка. Багато... В заброс... На все, але найкраще на Анта і Редтега. Рука у мене не сама манюня :)
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Максимальний розмір - до 120 г.

Тепер чому Отвєточка...
Ти мене зачепив клениками, а я тебе зачеплю інформацією про цілу колонію дуже красивих пташок, які я навіть не знаю як називаються... у них сині крила - як у зимородків, тільки довгий гострий хвіст. Оранжево-коричневий живіт, довгий гострий дзьоб. Живуть в нірках (круча над водою). Вони літали і ловили комах... Телефоном сфотографувати не міг, може знайду в неті - апдейтну.
ИзображениеИзображение
:)
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: Flyfishing

#168 Сообщение Alex » 07 июн 2015, 16:16

Yurez писал(а):Отвєточка Алєксу :)
Юра, зараховано! :)
Файні краснопірки!
А птахи - Бджолоїдка звичайна Merops apiaster (рос. Золотистая щурка) :wink:

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

Re: Flyfishing

#169 Сообщение Yurez » 08 июн 2015, 22:42

Сьогодні в Рогізній...
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Рибу бачив - три кленика грамів по 250-300, два манюньких, уклейки...
Річка допобачення ;)
ИзображениеИзображение
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: Flyfishing

#170 Сообщение Alex » 09 июн 2015, 10:07

Юра, клас!!!
Бачу працювала кленева класика - Goddard Caddis, Elk Hair Caddis, а третю не роздивився :roll: (3-я фотка)
Ловив між водоростями?

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

Re: Flyfishing

#171 Сообщение Yurez » 09 июн 2015, 10:22

Алексе, дві попередні - твої. І працювали бомбезно. Третя - просто муха, як її звати - я х/з. тут розумієш як в вислові про кунг-фу... ;). При нагоді покажу, там розберемось. Класно працював ант. щоправда уклейка його дуже любить... лобастий не завжди встигав перед нею.

Ловив у великих вікнах між травою і перед початком перекатів. Зони перед і за каменем мовчали "по сухарю". Мокрою не пробував. Це ж перша вилазка на Буг.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: Flyfishing

#172 Сообщение Alex » 09 июн 2015, 12:18

Зрозуміло!
Розберемось! :wink:

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

Re: Flyfishing

#173 Сообщение Yurez » 15 янв 2016, 18:03

Зв'язав муху на кленя.
ИзображениеИзображение
Знаю, що в нас нахлистовиків негусто... Десь три-штири душі )). Розкажіть мені "по чому в Одесі рубероїд" ))
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

Re: Flyfishing

#174 Сообщение Alex » 15 янв 2016, 19:37

Yurez писал(а):Розкажіть мені "по чому в Одесі рубероїд" ))
А дідько його знає, по чому... Давай ліпше про муху скажу... )))))))))))))))
Загалом - клас! :wink: У функціональному відношенні проблем не бачу. Якщо чіплятись :lol:, то можна було б щільніше набивати, більше відкрити піддів гачка, зрізавши трішки більше хутра і зрізати приблизно так, як на малюнку :) Але я б нічого не чіпав, а зберіг би його у флайбоксі до весни :wink:
П.С. Про щільнішу набивку - це я так, побурчати... )) Чудово знаю що щільно набити косулею вкрай важко!

ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

Re: Flyfishing

#175 Сообщение Yurez » 15 янв 2016, 20:38

Саша, дякую за схвальну оцінку. Щільніше набивати спробую - дійсно в голову не прийшло... її ж і стригти буде легше.
Може якось би сіли на спільні "пов'язухи"? Може ще хтось приєднався?
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Ответить