Flyfishing

Модератор: shurik

Сообщение
Автор
Буча
Сообщения: 81
Зарегистрирован: 14 мар 2009, 11:49
Откуда: Одесса

#76 Сообщение Буча » 01 мар 2011, 12:01

Алекс,найти сайт автора ИМНО проще чем его фильмы на трекерах,да и цена дисков невелика даже у посредников. Диски уж очень доступны уверяю Вас. И на Украине в том числе. Нужно лишь чуть себя напрячь.
История создания некоторых фильмов Гарика такова,что для того чтобы помочь их сделать нахлыстовики даже "шапку по кругу пускали" иногда. И помогали по мере сил,зачастую просто за идею. В частности многие съемки велись в Украине,на предпоследнем диске Два оператора Украинцы.
Снасти-то Вы покупаете тоже не на заводах изготовителях.
Понятно что соблазн скачать нахаляву велик,но понимая что автор не магнат забугорный которого поддерживают мощные компании,а такой же рыбак как и Вы думаю выбор однозначен. Наверное до этого нужно просто дойти,как и до поймал-отпусти. Искренне надеюсь так и случится.
З.Ы.
Если это поможет,готов Вам презентовать Диск Гарика о забросах"Спей и не только" Даже с автографом авторским. Смотрите,друзьям давайте смотреть,тока не копировать.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#77 Сообщение Alex » 01 мар 2011, 15:18

Буча писал(а):найти сайт автора ИМНО проще чем его фильмы на трекерах...Диски уж очень доступны уверяю Вас. И на Украине в том числе. Нужно лишь чуть себя напрячь.
100% так, але якщо у темі :wink: Повторю: фільми качав ще тоді, коли бажання спробувати нахлит ще остаточно не сформувалось! Це тепер я знаю, що Тяпкін - відома постать у нахлистових кругах постсовкового простору (без сарказму!), тоді для мене це прізвище не значило нічого. Гадаю, тут полеміку можна припиняти :wink:
Буча писал(а):Снасти-то Вы покупаете тоже не на заводах изготовителях.
Зовсім некоректне порівння! :? До речі перший нахлистовий комплект я брав б/в.
Буча писал(а): Если это поможет,готов Вам презентовать Диск Гарика о забросах"Спей и не только" Даже с автографом авторским. Смотрите,друзьям давайте смотреть,тока не копировать.

Сергій, щиро дякую! Вже такий фільм маю.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#78 Сообщение Alex » 13 дек 2011, 09:15

Що ж, перший нахлистовий сезон за плечима... Багато чого зрозумів, багато чому навчився і тішить те, що вчитись ще і вчитись! :D
Упродовж сезону трішки в"язав. Спочатку все підряд що порадять досвідчені нахлистовики по легендах, потім лише те, ефективність чого побачив сам (теж по класичних легендах). Далі почав вносити деякі корективи спираючись на власний невеличкий досвід: головним чином колір матеріалу, форму і розмір гачка, тощо...
У наступних постах викладу кілька мушок, які найкраще показали себе у минулому (нагадаю - першому для мене!!!) нахлистовому сезоні. Може комусь знадобиться? :roll: Одразу оговорюсь, що ловив лише легкими вудочками (2 і 4 класи), тому мушки зв"язані на гачках №14-19. Головний приціл: клен (голавль), краснопірка, верховода (уклейка). Восени пробував полювати на щуку і зв"язав невеликі стрімерки, які "потягла" б моя 4-ка :wink: Отже:

Вуллі-багери
Изображение Изображение Изображение
Випробувати їх вдалось лише одного разу восени на Лучанському ставу. Упіймав тоді 2 щучки і пару окунців. Зробив для себе висновок, що навіть для таких невеликих і неважких стрімерів потрібна вудочка хоча б 5-6 класу. Ліпше 6-ого :wink:
Последний раз редактировалось Alex 13 дек 2011, 09:35, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#79 Сообщение Alex » 13 дек 2011, 09:27

Найулюбленіша мною група - сухі мушки :) Рибалка на них - це те, що я і вважаю класичним нахлистом! Покльовки з виходом риби на поверхню! Дуже азартно, навіть якщо ловиться невеличкий голавик, краснопірка або верховода!
Просто чудово себе проявили Elk Hair Caddis, Comparadun, а також мушки з крилом з CDC
Изображение Изображение Изображение

Усі мушки, що на фото, вже не раз побували у воді і риб"ячих ротах :D , тому дещо деформовані. Викладаю саме їх, як зразок найбільш ефективних (ІМХО) кольорів.

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

#80 Сообщение Юрий К » 13 дек 2011, 20:40

Имею хороший обучающий фильм легендарной Joan Wulff.
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#81 Сообщение Alex » 13 дек 2011, 22:30

Юрий К писал(а):Имею хороший обучающий фильм легендарной Joan Wulff.
Юрій, дякую дуже, матиму на увазі! :wink:
Проте оскільки англійською володію погано (точніше практично не володію :oops: ) мабуть користі з того фільму буде мало... Варто подивитись фільми І.Тяпкіна, прсв"ячені кастингу і стане зрозумілим, що лише бачити заброс, без коментарів з ньюансами його виконання, явно замало...

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#82 Сообщение Alex » 13 дек 2011, 22:42

Ще кілька мушок, які чудово проявили себе цього сезону. На відміну від теж дуже уловистого компарадана, що викладав раніше, вони не крутять тонкі повідки. Це різні парашути:
Изображение Изображение Изображение

Найбільше сподобалось їх в"язати на гачках Tiemco 212Y. Через специфічну форму вони забезпечують просто феноменальну зацепистість і компактні розміри самої мушки. №19 без проблем ковтає найдрібніша верховода :lol: Фото 3 - сам гачок, на фото 1 на ньому зв"язаний парашут той що справа, на фото 2 - обидва.

Пи.Си. Лише на фотках побачив як я покалічив хакли мушок, зрізаючи їх з повідка :shock:

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#83 Сообщение Alex » 16 янв 2012, 19:10

Невже я сам на Вінниччині? :shock: Не вірю!!! Нахлистовики-вінничани, зголосіться! Може б разом шнури потягали десь на засніженому газоні :wink:

Викладу ще пару приманок, які добре ловили рибу цього року
Изображение Изображение Изображение
Жуки, імітації личинок колорадського жука справно ловили кленя на перекатах.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#84 Сообщение Alex » 16 янв 2012, 19:35

І нарешті поки що непізнана мною група приманок - німфи. Чіпляв, ловили, але задоволення від німфування особливого немає. Інша справа - сухі мушки, коли процес атаки рибою часто помітний від виходу її з укриття 8) Проте німфи дають можливість дістатись риби у придонних шарах води :wink: Поки що в"яжу у запас - влітку неодмінно спробую 8)
Изображение Изображение Изображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#85 Сообщение Alex » 17 фев 2012, 12:42

Зв"язав кілька імітацій з прицілом на кленича:
Shark's Wasp
Изображение Изображение

та Davie's Black Cricket
Изображение Изображение Изображение

Аватара пользователя
Tiras
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 11 май 2007, 12:01
Откуда: г.Винница

#86 Сообщение Tiras » 17 фев 2012, 14:42

Алекс, запрошую тебе на Дністер в районі м.Ямпіль, нахлистовиків я там не бачив, але мені дуже цікаво на це подивитись.
(050) 387 32 07

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#87 Сообщение Alex » 17 фев 2012, 14:48

Сереж, дякую за запрошення :D
Поки що мої тренувальні майданчики - малі ріки з невеликими глибинами. для Дністра потрібні зовсім інші снасті :wink:

Аватара пользователя
Tiras
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 11 май 2007, 12:01
Откуда: г.Винница

#88 Сообщение Tiras » 17 фев 2012, 16:28

Це ти собі так думаєш. Якби знав, як зробити - закачав би відею, риба під ногами :lol:
(050) 387 32 07

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#89 Сообщение Alex » 17 фев 2012, 18:37

Tiras писал(а):Якби знав, як зробити - закачав би відею, риба під ногами :lol:
Здається єдиний варіант - закачати на ютуб, а сюди ссилку викласти :wink:
Сергій, мій кум - твій земляк. Він родом з Підлісівки. Позаминулого літа їздили на Дністер десь біля його села. Вода кришталево прозора (це гуд для нахлиста) і риби дійсно на поверхні багато, та переважна більшість - верховода. До жереха я зі своїми снастями не доберусь. Там потрібен дворучник, а оскільки берег добре зарослий - то спей-заброси і хороша техніка. У цьому я поки що ламер :oops:
Наразі мене більше цікавлять такі річечки твоєї малої Батьківщини :lol: як на фото
Изображение Изображение

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#90 Сообщение Андрей » 17 фев 2012, 19:53

А що там плаває? Окунь, щучка?
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#91 Сообщение Alex » 17 фев 2012, 20:02

Не знаю, Андрій, був там біля води хвилин 15. Не ловив. Але глибини там максимум до 50-60 см у приямках на перекатах. Думаю найбільша риба там - клень. Можливо підуст. Річка типово гірська. Була б вона західніше і мала б зв"язок з басейном Прута - були б там і форель і харіус. Принаймні всі умови для їх життя там є. Якби ж не бл*дські браки - сміло можна було б інтродукувати туди лососевих. Принаймні райдужку :wink:

ribinzon
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 25 май 2011, 18:06

#92 Сообщение ribinzon » 04 мар 2012, 23:03

Вчора купив нахлистовий прут 5-6 клас, 2,70 САЛМО, маю також катушку та двохконусного шнура. Зараз буду тренуватись, а як зiйде лiд вийду на Буг Печера, Сокiлець, Забужа, Воробiевка. В нетi надивився та маю Штайнфорта i Курноцика. :

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#93 Сообщение Alex » 05 мар 2012, 07:30

Вітаю з придбанням!!! :D
Щоправда перед тим ліпше було б запитати стосовно снасті. Для освоєння закидів, на жаль, не найкращий вибір. Не поспішай прив"язувати приманку з гачком і не поспішай розчаровуватись :wink:

P.S. З"являться питання - звертайся ...

ribinzon
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 25 май 2011, 18:06

#94 Сообщение ribinzon » 07 мар 2012, 20:24

Alexu. Дякую. Розчаровуватись не буду. Хоч багато часу видiлити не зможу. Живу в селi, а працюю в Вiнницi, так що рибачити буду на вихiднi та у вiдпустцi. Надiюсь на Штайфорта i всемогутнiй iнтернет ха.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#95 Сообщение Alex » 07 мар 2012, 20:28

У першу чергу радив би фільми І.Тяпкіна. І ті, що присв"ячені кастингу, й ті, що стосуються мухов"язання. Усе чітко розкладено по поличках, усе наглядно та зрозуміло . :wink:

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#96 Сообщение Alex » 25 авг 2012, 19:39

Хвороба з назвою "нахлист" прогресує :D Дедалі цікавішою стає ця тема для мене, все більше нових захоплюючих аспектів у ньому відкриваю ;) Можливо спільноті й нецікаві мої мухарські справи, та не втрачаю надію, що нарешті знайдеться у Вінниці колега по захопленню :oops:
За цей час дедалі слухнянішою стає вудка у руці, осмисленіший заброс і, як закономірний наслідок - результативніша і цікавіша рибалка. Зібрав собі нову вудку 2 класу. У спінінговій класифікації це УЛ :D Який, виявляється, кайф виваджувати такою снастю кленича грам на 200-300 :D
Дещо детальніше про останні рибалки у відповідній гілці, а тут кілька фоток нових мух та їх жертв :lol: :
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#97 Сообщение Alex » 09 дек 2012, 23:34

До наступного сезону підв'язав голавлевого вбивцю за результатами минулого сезону - Black Pennell (variant)
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Ну і спроби, поки що не дуже вдалі, опанувати техніку встановлення крил на мокрих мушках
ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#98 Сообщение Ярико » 10 дек 2012, 09:56

Алекс вітаю.
Поясни що це, це один шнур стільки коштує чи, це набір:
http://fly-fishing.com.ua/shop/shnury/v ... spey-tips/

і взагалі... чи є сенс брати дорогі нахлистові шнури?
overcome all conventions

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#99 Сообщение Alex » 10 дек 2012, 10:30

Ярико писал(а):це один шнур стільки коштує чи, це набір:
http://fly-fishing.com.ua/shop/shnury/v ... spey-tips/
Ярик, привіт! Вирішив піти на наступне коло? :lol:
По сцилі, якщо не помиляюсь, набір, що включає шнур та набір змінних тіпів різної плавучості - від плаваючих до швидко тонучих. АЛЕ! Це шнур для ДВОРУЧНОГО вудлища :wink:
Ярико писал(а):чи є сенс брати дорогі нахлистові шнури?
Важко сказати однозначно, та на мою думку - так! В нахлисті шнур має більше значення, ніж жилка, або шнур у спінінгу. Поте дорожче - не завжди краще! Є певна межа, після якої плюси шнура перестають бути адекватними його вартості :wink:
Все ІМХО :)

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#100 Сообщение Ярико » 10 дек 2012, 10:43

Та от знову думаю придбати, вже було все, а от непоганої нахлистової снасті ні.
Може порадиш що небудь, цікавить в першу чергу вудилище і шнур.
Взагалі думаю взяти десь 4-5 або 5-6 клас.
Яке вудилище краще взяти(кількість секцій), і власне виробник, що на рахунок Луміса та Кроікса?
overcome all conventions

Ответить