Flagman чемпіонат України на мормишку

Соревнования, которые проводит ВОФРС, ФРСУ и другие областные федерации.

Модератор: Vodan

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Vodan
Сообщения: 809
Зарегистрирован: 21 апр 2010, 12:51
Откуда: м.Вінниця

Flagman чемпіонат України на мормишку

#1 Сообщение Vodan » 16 фев 2019, 19:53

Регламент
про проведення Flagman чемпіонату України з риболовного спорту
з ловлі риби на мормишку з льоду


1. Цілі і завдання

Чемпіонат України з риболовного спорту з ловлі риби на мормишку з льоду (далі – чемпіонат України) проводиться з метою:
широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі;
підвищення рівня майстерності спортсменів;
активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;
підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

2. Строки та місце проведення змагань

Чемпіонат України проводиться з 15 по 17 лютого 2019 року на річці Козинці, с.м.т. Козин, Київської області.


3. Організація та керівництво проведенням змагань

Керівництво проведенням змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Федерація риболовного спорту України (далі – Федерація).
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення чемпіонату України покладається на управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, на головного суддю, кандидатура якого рекомендована Федерацією і затверджується Мінмолодьспортом.

4. Учасники змагань

До участі у чемпіонаті України допускаються збірні команди Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва, Севастополя.
Рівень допуску до змагань за кваліфікацією:
дорослі – не нижче ІІІ розряду.
Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами Правил спортивних змагань з риболовного спорту (далі – Правила).
Склад команди 6 чоловік: 5 спортсменів та 1 тренер-представник. Допускається наявність одного запасного спортсмена.



5. Характер заходу

Змагання особисто-командні, проводяться відповідно до Правил.

6. Програма проведення змагань

Чемпіонат України проводиться з 15 по 17 лютого 2018 року на річці Козинці, с.м.т. Козин, Київської області.
Адреса управління у справах молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації: м. Київ, площа Лесі Українки, 1.
Програма змагань:
15 лютого – тренування:
9.00 - 15.00 – офіційне тренування.
16 лютого – перший тур:
07.00 - 08.00 – реєстрація учасників команд, відкриття змагань та жеребкування команд;
08.00 - відкриття Чемпіонату України з лову риби на мормишку.
8.30 - 9.30 – підготовка до старту;
10.00 – старт;
13.00 – фініш;
14.00 - 15.00 – зважування та підведення підсумків першого туру змагань.
17 лютого – другий тур:
7.00 - 8.30 – підготовка до старту;
09.00 – старт;
12.00 – фініш;
12.30 - 13.30 – зважування та підведення підсумків другого туру змагань.
14.30.-.15.30.–.оголошення результатів, нагородження переможців, урочисте ……………….закриття змагань.



7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів".
Відповідальність за підготовку спортсменів та дотримання спортсменами вимог правил безпеки під час змагань несуть представники команд.
Під час змагань кожен учасник самостійно приймає необхідні засоби безпеки й несе відповідальність за свої дії. Не виконання вимог із забезпечення безпеки під час змагань тягне за собою відповідальність до відсторонення від змагань та спортивної дискваліфікації.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів
Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у чемпіонаті України в особистому заліку, нагороджуються дипломами та медалями відповідних ступенів Федерації.


Команди, які посіли 1, 2, 3 місця у чемпіонаті України, нагороджуються дипломами відповідних ступенів Федерації.
Командні результати визначаються відповідно до Правил.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення чемпіонаті України здійснюються за рахунок Федерації та інших позабюджетних коштів, залучених Федерацією.
Участь у змаганнях здійснюється за рахунок організацій, що відряджають.

10. Строки та порядок подання заявок на участь

Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються до Федерації та дублюються на електронну адресу організатора vonapets.n@gmail.com.
Заявки приймаються до 24:00 14.02.2019 року. Прийняті заявки будуть опубліковані на форумах Федерації.
Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки за підписом та печаткою керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей, мм Києва і Севастополя, підписом лікаря та печаткою лікарсько-фізкультурного диспансеру, копія паспорту, класифікаційні книжки, страхові поліси, дійсні на термін проведення змагань.
Протоколи з результатами змагань, оригінали заявок, звіт головного судді подаються до Мінмолодьспорту протягом п'яти календарних днів після закінчення змагань на адресу: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42.
……Оперативна інформація про кількість команд, учасників, регіонів та призові місця команд і спортсменів подаються до Мінмолодьспорту після закінчення змагань (не пізніше 8.00 год. наступного дня) на електронні адреси: bb.nikkor@gmail.com та Yarik7879@i.ua.

Цей регламент є офіційним викликом на змагання
Начальник відділу спортивно-технічних
та прикладних видів спорту
департаменту фізичної культури
та неолімпійських видів спорту В. Д. Довгодько



ПОГОДЖЕНО
Президент Федерації
риболовного спорту України

_____________М. Аманов
“___”_____________ 2019 р.

Реєстраційний внесок 1000 грн, з яких 500 грн іде на організаційні витрати і нагороджувальну атрибутику
та 500 грн на збірну.

Аватара пользователя
ЭДВАРД
Сообщения: 900
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 14:25
Откуда: Винница

Re: Flagman чемпіонат України на мормишку

#2 Сообщение ЭДВАРД » 16 фев 2019, 21:37

У нас по первому дню
два первых места
Два последних
И один в середине.

Возможен исторический момент с призами в ЛИЧКЕ
Воскресенье 17.02 второй тур…

Аватара пользователя
ЭДВАРД
Сообщения: 900
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 14:25
Откуда: Винница

Re: Flagman чемпіонат України на мормишку

#3 Сообщение ЭДВАРД » 17 фев 2019, 16:45

Чуйка не подвела.
Ильницкий Александр
ЧЕМПИОН УКРАИНЫ!!!
С чем его и поздравляем!!!.
Изображение

Marik
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 20 фев 2019, 07:13

Re: Flagman чемпіонат України на мормишку

#4 Сообщение Marik » 20 фев 2019, 08:13

Звіт по Флагман ЧУ на мормишку з льоду.
Дякую клубу "РОСЬ" за підтримку збірної з мормишку!!!
Також подяка організаторам змагань за перенесення на іншу водойму ЧУ це було щось.
Декілька слів по ЧУ.
Перший тур. Довго не було рибки в зоні. Була тактика сверлити 5-8 лунок перевіряти кормити, і далі сверлити. Також не забувати за чужі луночки, і спостерігати за зоною ( а точніше за активністю в зоні). Заповітна лунка була знайдена за 50 хвилин до кінця туру :005: .

Другий тур було не солодко. Рибка в зоні була з початку самого але не всі в неї потрапили. Розпочав ловити через 20 хвилин після старту. Розумів що всі суперники почали ловити раніше і потрібно було їх доганяти. Ось так все і пішло не по плану. 12 заплутаних і порваних вудочок і зломаний версус. День був напружений.

Дякую ВОФРС і клубу РОСЬ за підтримку збірної. :007:

Аватара пользователя
Максим
Сообщения: 65
Зарегистрирован: 10 ноя 2008, 19:33
Откуда: Винница

Re: Flagman чемпіонат України на мормишку

#5 Сообщение Максим » 22 фев 2019, 20:20

Невеличкий звiт з Flagman Чемпiонат Украïни з лову риби на мормишку!!!
Подорож почалась 14 лютого. Заздалегідь було вирiшено виïхати на день раніше щоб потренуватись.
Коли прибули на мiсце змагань, то побачили велику кiлькiсть мiсцевих рибалок , якi скупчились на одному участку водойми та вправно ловили йоржiв рiзного калiбру.З Олександром вирiшили потурбуватися мiсцевого рибалку та й кинули йому для перевірки ехолота в лунку. А там :005:
Пiсля побаченого руки почали свербiти!!! Хотiлося швидше брати вудочки тай починати тренування.
Пiсля роздiлились на двiйки та й почали обхiд по буферу зон. Пiсля 10 лунок 0 . Добурюю ще 12 лунок 0 . Пiсля перевiрених приблизно 100 лунок побачив нечiткий дотик до мормишки . В головi каша , а риби нуль!!!
Пiсля вирiшили половити йоржа там де вiн хоч трохи проявляв активнiсть та поексперементувати з кормом.

15 лютого офiцiйне тренування!!!
Пройшло успiшно!!! Рибку бачили та й пiдiбрали тактику лову на перший тур ЧУ!!!

16 лютого
Ранкова кава i ми вже на водоймi
Реестрацiя , офіційне вiдкриття i в бiй!!!
Було важко i в пiдсумку 10 з 10 (((Але буде ще другий тур
Вiд колег почув всiлякi слова про руки, Але то Таке може трапитись з кожним

17 лютого
Ранкова сонечко на водоймi пiдiгрiвало настрiй
Старт
3 години пролетiли в шаленому азартi та активними клюваками слизьких монстрiв
Зважування показало 3 мiсце в зонi , щоб хлопаки не казали дурниць про руки :roll:
В пiдсумку Олександр займае першу сходинку на цьому слизькому побоïщi :025: :025: :025: :025: :025: :025: :025: :025:
Хочу всім подякувати за компанiю , а саме Даценко В , Петрунько Р , Марчуку А та Ільницькому О !!! :002: :001:
Було всяке але весело
Також хочу висловити подяку ВОФРС та клубу "РОСЬ" якi пiдтримують зимову збiрну !!! :007:
Мастерами не рождаются, ими становятся.

Аватара пользователя
Rendell
Сообщения: 77
Зарегистрирован: 07 июн 2014, 07:55
Откуда: Вінниця

Re: Flagman чемпіонат України на мормишку

#6 Сообщение Rendell » 22 фев 2019, 21:45

«Відшуміло - відгриміло…» чи другий гіркий опит участі у змаганнях всеукраїнського рівня.
Flagman чемпіонат України з лову риби на мор мишку проходив на чудовій водоймі в Яготині. Ще до тренування команда володіла приблизною інформацією про різновид риб та що будемо ловити на «стадіоні».
Перші тренування команди показали, що основна риба це йорж та розподілена вона у всіх зонах проведення змагань по різному, але було одне «але» до якого команда дійшла висновку (нажаль) лише після розбору польотів за результатами першого туру…
За результатами жеребкування на перший тур попадаю у зону «В». Як потім виявилося саму малорибну. На старті майже всі спортсмени зібралися в одному кутку. Піджимаюсь ближче до спортсменів, що зайняли куток як тільки можливо забурююсь конвертом, та роблю ряд лунок по діагоналі в другий кінець зони, де роблю запасну базу. ….. Починається активний етап мокання мормишки у лунки, а риби то нема!!!! І її нема не тільки у мене, а у інших. Декілька проходів по своїх та чужих лунках не дають жодної покльовки. В зоні почався бруонівський рух. За 45 хвилин до кінця туру в окремих спортсменів по одній рибці))) пєчалька…. Під кінець туру в іншому кінці зони на своїй запасній базі реалізую 4 покльовки з 5 підряд. Повернувшись на першу доловлюю ще одну рибинку. Інші спортсмени теж ловлять по одній по дві рибки в самому кінці відведеного часу…. Фініш. Результат 6-й в зоні. Команда виступила «різновекторно» 2 одинички і два фінішних місця….
За місцем проживання перекус та розбір результатів… Дійшли висновку що рибка переміщається по всіх зонах змагань. Здебільшого від берега. Що в другому турі (як для мене) і підтвердилося, проте я цим не скористався(((
Другий день змагань. Зона «С» За нашими розрахунками рибна зона, що і показали тренування. Перед стартом усі спортсмени вишукалися під береговою лінією, всі знали де рибка). Займаю крайній правий куток. Роблю там базу закриваю прапорцем. Та роблю ще одну по діагоналі в іншому кутку. Поки бурився інші вже почали ловити. Біжу до за кормлених лунок, а там пусто…. Одне невнятне клювання, а в центрі зони активно махають руками. Біжу туди та підбурююсь до них. Тут рибка явно активніша… Розумію що втратив забагато часу, коли інші вже ловили. Активно клює у всіх проте рибка різна за вагою, декілька крупніших з лунки, а потім збирається дріб’язок…. Це й зіграло зі мною злий жарт. Було помилкою розбурюватися по горизонту де ловив, необхідно було розбурюватися в глиб зони, чим і скористалися інші. Там рибка була крупнішою,що зробило й результат. От тут ті наші напрацювання про рух риби. Дрібязок на за кормлених лунках просто витісняв крупнішу, яка відходила подалі від берега… У результаті лише 8-й у зоні.
Доречі, господар, де ми орендувати будинок, підтвердив наші припущення, що риба рухається протягом дня…. Хоча ми про це йому не розповідали. З його слів «йоржі у Яготинському ставку ніби плавають стаями по колу»!!! Ова!!!
Висновки зроблені. Є над чим працювати.
В свою чергу хочу подякувати хлопцям за командну роботу. Особлива подяка Вінницькій обласній федерації риболовного спорту за організацію та підтримку спортсменів збірної області!!!!
Вітання Олександру Ільніцькому за здобуття золота Флагман чемпіонату України. Вітання ЧЕМПІОНЕ!!!
Если ты споткнулся и упал, это еще не значит что ты идешь не туда.

Аватара пользователя
shurik
Сообщения: 1441
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 01:51
Откуда: Винница
Контактная информация:

Re: Flagman чемпіонат України на мормишку

#7 Сообщение shurik » 25 фев 2019, 13:14

Досить важко описувати те, що тобі самому не дуже зрозуміло. Ну тобто конкретно причини моїх дій та результати для мене ясні та логічні. Неясними для мене залишаються загальні цифри, тобто та мішанина, яку ми бачимо у турнірній таблиці. Тому зосереджуся на звіті про себе, без аналізу загальної ситуації. Бажаючі спробують розібратись самостійно.

Почну з компліменту Володимиру Даценко, який останніми роками докладає значних зусиль для покращення наших результатів. Хоча спортивна мормишка у Вінниці переживає не найкращі часи але ми отримуємо фінансування частини витрат з фонду ВОФРС, за що і Вінницькій федераці і Володимиру велике спасибі. Також ми зробили значний крок вперед у вигляді двох днів тренувань. Звичайно це смішно порівняно з іншими командами, які починають тренуватися навіть з понеділка, але Вінниця ще ніколи в історії не приїздила на мормишку більш ніж на один тренувальний день. Для мене особисто цей додатковий день зіграв значну роль.

Тренування показало, що будуть два типи зон — взагалі без риби, та “чорні камні”. Тактика для зон без риби планувалась проста — бігати, бурити та шукати. З рибними зонами, з йоржом, було трішки складніше. На тренуваннях ми провели декілька міні-турнірів по швидкісній ловлі йоршика та окреслили особливості. Перше — були рибні “плями”, де ловились вперемішку йоршики мініатюрні (5-7 грамів) та нормальні (ну не хочеться називати 15 грамових рибок великими). Але були плями, де ловились виключно нормальні. Друге — йорш чудово розкормлюється якщо часто підсипати мотиль маленькими порціями. Ну тобто класична така ловля дрібної активної рибки. Знаходиш темп докорму та римічно пакуєш рибку.

Мені в таких турнірах особливо подобаються вечірні часи, коли команда сідає та ділиться своїми спостереженнями та ідеями. Малюється карта зон з позначеннями перспективних місць для входу в зону та подальшого розбурювання. В силу різних причин ця карта допомагає не завжди, але вона як мінімум додає впевненості та підказує алгоритм дій у важких ситуаціях розпачу чи приливу адреналіну. У нас були грандіозні плани по промірюванню глибин навколо зон та створенні детальної карти. Тренування ж показало, що дно тут — стіл. Значущих перепадів немає, тратити час на промір недоцільно і ми просто зосередились на тому, щоб зрозуміти де тут місця з йоршом, де саме вони можуть заходити у зони та як найкраще цього йоржа швидкісно ловити.

У першому турі я попадаю в зону Е. Це сама дальня зона по лінії вздовж берега. На тренуванні побачили, що йорж досить активно ловиться приблизно до середини зони D, а далі аж до зони Е все має бути гірше та гірше. Облови цієї зони зі сторони центру водойми принесли дуже поганий результат. Отож моя карта просто рекомендувала мені прижиматися до берега, знаходити хоча б щось та розкормлювати. Звісно саме козирне місце тут — прибережний кут зі сторони зони D. Троє чи навіть четверо спортсменів кидають жереб. Після того, як всі вибрали собі місце, я прилаштовуюсь максимально близько і вирішую залишити тут перший флажок до кінця туру. З другим збираюсь бігати по зоні шукати інші цікаві місця.
Далі вибираю орієнтир на березі приблизно посередині зони та банер “Flagman” десь на протилежному кутку. Тут же на середині сторони під берегом розбурую базу “конвертом” з надією, що тут клювати буде так само, як і у кутку, але лунок у мене виявиться вже не одна а п'ять. Між своїми орієнтирами роблю лінію лунок, щоб перетнути зону для пошуку риби.

Більш ніж година минула без риби. Всі мої стартові лунки дали нуль. Але і інші спорсмени шукають рибу. З кутка люди розійшлися. Це добре. Але чим далі, тим частіше помічаю рибу в чужих руках. Надія на хороший результат тане. Починають з'являтися стандартні думки “Що я тут роблю і навіщо це мені. Знову буду статистом”. Між тим розглядаю що робиться у сусідній зоні D і звертаю увагу на те, що підозріло багато людей вишикувалися у лінію приблизно посередині зони. І ця лінія направлена у нашу зону. З'явилася якась цікава структура, яка дає надію знайти хоч щось. Розбурюю базу по краю зі сторони зони D приблизно на цій лінії. Кормлю, залишаю флажок. Дуже нервуюся але потрібно потерпіти. Вкотре перевіряю кут, ставлю хрест на тій моїй першій лунці, знімаю флажок та ще раз проходжу по своїм лункам. Повертаюся до цієї новоствореної бази і ловлю декілька рибок. Все, відірвався від нуля та знайшов зачіпку. Рибки були зловлені в різних лунках, отже тут пляма з рибою. Біжу знімаю другий флажок, закриваюся ним, щоб важче було іншим віджати мої лунки. За допомогою судді вимірюю відстань до сусдніх флажків та добурюю ще лунку, щоб у мене стало 5 лунок на відстані метр-два. Ну а далі — справа техніки. Потрішки розкормлюю, часто міняю лунки. Переміщуюсь по своїй базі. Дивлюсь щоб не сильно на мене тиснули. Але що вони можуть зробити, коли з одного боку — край зони, а з іншого — флажок? Пару лунок відрізали і це мене роздратувало, але скоро вже кінець і я розумію, що ловив непогано. Не вірив до останнього, що взяв зону, але був певен у достойному результаті.


Марчук Андрій також взяв зону. Руслан — шостий. Але ще двое з команди — останні. Дуже неоднозначний результат, не можемо зрозуміти чому так. Напевне не повезло, не сіли на рибу у своїх зонах. Командою ми йдемо непогано — шості, причому від третього місця відстаємо лише на п'ять балів. Якщо у другому турі покращимо результат, то можемо вийти в призи.

Ввечері знову робимо уточнення своїх карт. Кожен розповідає де у його зоні найкраще ловили рибу, пробуємо зробити прогноз на сусідні (завтрашні) зони. Наша схема стає схожою на тактичну карту бойової операції зі стрілками наступу та позначками позицій.
Просто з цікавого. Хазяїн нашого житла виявився сам завзятим рибалкою. Багато розказує про місцеву риболовлю. З його слів місцевий крупний йорж постійно мігрує по водоймі, описучи великі кола, демонструючи поведінку, властиву лящу. Активні рибалки часто ходять за цими косяками і видно, що через деякий час вони повертаються туди, звідки почали. А ті, хто полінувався іти шукати і звлишився, просто відмічають значне пожвавлення кльову та підход крупняка. Ми якийсь час потратили на обговорення цієї ідеї міграції, але я не бачу як нам це може допомогти оскільки ми обмежені границями зони та часом. Залишаю хлопців сперечатися та іду спати.

У неділю я в зоні D2. Вона має бути рибною. Лунки буду бурити тільки конвертами по п'ять біля канатів. Так набагато швидше переміщуватись між лунками, розкормлювати та й захищати лунки також просто. Зрозуміло, що буде ловити берег, але і стартувати багато хто почне там. Роблю першу базу посередині зони зі сторони берега під канатами.
По сусідству, трішки далі вздовж берега, вчорашня зона D1. Моя карта показує, що перший результат там зробили з нашого боку, приблизно посередині зони. Тому другу базу роблю під канатами вздовж вчорашньої D1. Далі по карті перспективне місце — дальній куток зі сторони D1. Це вже спроба зробити третю базу, тому час пройшов і куток розбурений. Але вчора також добре ловила полоса між C1 та D1. Ми на нараді вирішили, що ця полоса має логічно продовжитись і далі. Тому позначили як цікаву всю сторону між D2 та E2. Визначаю так само середину зони та розбурюю базу під канатами вздовж E2. Вважаю добрим знаком замерзлу лунку від неспортивного бура та пачку з-під цигарок. Місцеві не будуть довго ловити мілкого йоршика, не просто так тут хтось сидів!
Починаю з самого перспективного — з берега. За п'ять хвилин ловлю декілька дуже дрібних йоршиків з різних лунок. Працювати є з чим, можна розкормлювати, але зрозуміло, що буде багато дрібного. Так не виграєш. Докормлюю і біжу перевірити базу вздовж E2. Сходу ловлю два велетні грам по 20. Зупиняюсь, щоб ніхто нічого не зрозумів. Повертаюсь під берег, знімаю перший флажок, знову пробіжка до рибної бази. Закриваюсь двома флажками. Ну а далі все як у першому турі, тільки швидше. Це мені нагадало темпову поплавочну ловлю, яка мені люба та звична. Ловимо 5-6 рибок, докорм, зміна лунки, щоб не вибивати всю рибу і підтримувати ажіотаж. Якщо 10 секунд без покльовки — знову докорм і зміна лунки. Докорм — буквально на нігті, може з десяток мілкого мотиля. Пересування між лунками дуже швидке, вони ж у двох метрах всі. Ні на кого не дивлюсь, голови майже не піднімаю. Слідкую за ритмом ловлі. Спочатку змінюю мормишку на 2.75 щоб пришвидшити опускання, а потім і саму велику — трійку. За три години змінюю три вудочки коли здавалось, що затупився гачок. Маю звичку рахувати рибу. Мій лічильник зупинився на 263. Правда без самих дрібних по 5 грам. Їх було не більше двох десятків.

Був певен, що результат достойний. Ну просто більше такої риби зловити важко. У другому турі я потратив трішки часу лише на розбурення 15 лунок та перевірку 10 з них. Ще плюс дві пробіжки за флажком. А далі просто ловив рибу у максимальному темпі. Таке рідко буває на змаганнях. Ось це і спрацювала та суміш, що не залежить від одного конкретного спорстмена. Суміш командної роботи та простого везіння. Без команди я б не знав у яких напрямках шукати рибу. Без везіння не сів би майже зі старту в рибне місце.

Зважування — я знову перший і стаю Чемпіоном України.
Але так і не позбавився думки, що ця водойма залишилась ніким не розгадана. В розподіл місць дуже сильно втрутився випадок. Про це свідчать результати. Друге місце навіть не 4 а 4.5 балів а третє — 5 балів. Відтепер доведеться хоча б самому собі довести, що це було не просто так. А зробити це можна — лише отримавши медаль на одному з наступних Чемпіонатів :)


На жаль, командний результат ми не покращили. У другому турі ми — п'яті. В загальному заліку залишились шостими, відставши від третього місця лише на 5 балів та від другого — на 8.5
Це, можливо, не самий кращий результат Вінницької збірної, але у мене повне відчуття того, що ми рухаємось у правильному напрямку. На нас вже мусять зважати всі наші майстри. Надіюсь, що у найближчому майбутньому їм доведеться таки поступитися місцем для нас на п'єдесталі :)
Shurik

Ответить