Поплавок. Чемпіонат України 2018

Соревнования, которые проводит ВОФРС, ФРСУ и другие областные федерации.

Модератор: Vodan

Ответить
Сообщение
Автор
Olga.K.
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 06 май 2018, 22:39

Поплавок. Чемпіонат України 2018

#1 Сообщение Olga.K. » 28 май 2018, 07:31

Все починається з мрії, такої бажаної і довгоочікуваної. Адже саме вони штовхають нас на дії.
В мене є багато мрій: якісь маленькі і примітивні, якісь більш глобальні, а є й такі, про які соромно говорити, бо можливо вони наївні і нереальні. Але зараз про мою шалену і оригінальну мрію.
Я років так 6 мріяла відвідати наймасштабніший риболовний шабаш країни, відчути цей присмак насолоди, побачити людей, які для мене є успішними рибалками, побути поруч з ними. Адже у кожного на шляху був той найперший раз, коли він стояв на урочистому відкритті змагань, слухав гімн України і з трепітом в серці чекав сигналу "старт". Тепер для мене це вже не мрія, а частина історії мого життя. Можливо, я ще не до кінця усвідомлюю цього, тому що хаотичність думок ніяк не впорядкую, емоції й досі бавляться від згаданого, але це такий драйв, такий кайф, що мені не вистачає слів передати всього того, що відбувалось зі мною протягом цих 5 днів, які вели мене до здійснення мрії. Тепер я можу про це голосно говорити, мільйон разів згадувати, переглядати фото, адже я нарешті прийняла участь у Чемпіонаті України з поплавцевої ловлі. Урааааааааааааа!
Цього разу буде багато слів, тому тримайтесь!

Изображение

Підготовка вдома заключалася не лише з організаційних питань поїздки, а і у відпрацюванні техніки ловлі матчем, але погода внесла свої корективи і я не змогла провести бажану кількість тренувать, тому вже в Харкові довелось надолужувати.
По приїзду на місце проживання взяли все необхідне і пішли на перше знайомство з водоймою. Така щедрість риби і її розміри просто вражали, я отримувала величезне задоволення від ловлі уклійки й плотви, а також вперше наживо побачила підлящика. Цього дня ми відпрацювали два варіанти прикормки від фірми Flagman: для плотви Grand Roach Black + копра меласа, а також додала кормового мотиля, а для уклійки Grand Roach Brown у вигляді густої сметани. Насадкою краще працювала пінка, бо мотиль не давав такої кількісті покльовок. Після вечірнього обговорення вирішили трішки доопрацювати ці варіанти прикормок. До плотвиної ще додаємо ароматизатор, а для уклійки червоний барвник. В результаті отримала менше уклійки, тому відмовляюсь від барвника і ситуація покращується, а з плотвою справи гірше, тому вечером складаємо нове меню для плотвиної прикормки, а також вирішуємо спробувати зловити підлящика.

Изображение

Третій день, тобто офіційне треування.
Водойма показала себе знову по новому, конкуренція зростала, риба гірше відзивалась, тому на кращий результат у турі було мало сподівань.
Особливо зрозуміти якісь фішки не вдалося, тому на тур вирішую готувати і мах і матч, а там дивитись по ситуації.
Ще з вечера на мене найшла тривога, тому що до мрії мене розділяла всього одна ніч, мені здалося, що це найдовша ніч мого життя.
І ось настав ранок, такий схвильований і важливий, я навіть нічого не їла, так мене трусило. А дорогою до дамби емоції взяли гору, я йшла і просто плакала, плакала від щастя, від того, що все це відбувається зі мною. На місці збору побачила знайомі обличчя, трішки заспокоїлась, але на урочистому відкритті під час гімну, знову ці емоції перемогли, тому тихенько стою і витираю сльози. А далі дві години підготовки, які пронеслись як блискавка і через хвилювання я не встигаю підлаштувати матч, а все тому, що з ним я рибалила всього 8 разів, і погано володію технікою ловлі.

Изображение

Після сигналу "Прикормка" я кладу під мах і матч прикормку яка складається з 2 кг. Grand Roach Black + 1 кг. Grand Bream Rive + арома Flagman Big Fish + мотиль+ утоплена пінка. Після закорму донною прикормкою починаю розкормлювати мах сметанообразною прикормкою Flagman Grand Roach Brown.
Старт! Починаю з матча, 55 хвилин я його мучала, і нарешті почала ловити, але минуло ще півтори години, а в мене лише 3 риби. О Боже, подумала я, Оля роби щось, 3 риби це позорисько. Дивлюсь по зоні починає ловитись уклійка. Переходжу на мах і о чудо, уклійка і до мене дійшла. Ловлю з глибини 1.2м уклійку, потім до сметани додаю донної прикормки і це мені приносить плотву, тепер ловлю уклійку, а разом з нею і плотву. Збільшую глибину в надії на ловлю лише плотви, тихо. Повертаюсь до уклійки і тут же плотва. Ось так в дуеті уклійки і плотви ловлю останні півтори години туру. В результаті 1200 гр. і 5 місце в зоні. Не те, що хотіла, але в даній ситуації радію тому, що маю. Для першого разу ніби не погано!
На другий тур вирішую по прикормкі нічого не змінювати. Корегую тактику ловлі і снасті. Зі старту планую ловити уклійку матчем, інколи перевіряючи мах і це мені вдається, але не на довго.
Через годину після не поганого старту з матчем, на короткій дистанції починає збиратися уклійка, не активна, але є. Ловля не стабільна, розумію, що сусіди, які ловлять плотву мене обходять, але нічого вдіяти не можу, в мене тільки уклійка.
На третьому часу на мах впевнена покльовка і ось він, мій перший підлящик. Після нього ще була уклійка і кілька плотвин. Загалом не густо.

Изображение

На зважуванні в мене 1440гр. і 8 місце з 9 учасників.
За сумою двох турів в мене 13 балів, але по вазі менше, ніж у деяких учасників, які також набрали 13 балів, тому посідаю 27 місце з 34 осіб. Це мій перший ЧУ і сподіваюсь не останній, свої помилки побачила і буду виправляти, роботи багато, тому треба встигнути підготуватися до Кубку України.
Хочу висловити подяку:
- компанії Flagman за спонсорську допомогу і підтримку риболовного спорту;
- своєму чоловіку і сину за терпіння, віру і допомогу;
- www.мотыль.com за спонсорську підтримку у забезпеченні мотилем і пінкою гарної якості;
- Товпіку Павлу за допомогу та поради;
- Чеснокову Сергію Михайловичу за щирість та теплі розмови;
- учасникам змагань, за досвід і конкуренцію.
Вітаю переможців і призерів!!!
Це було феєрично!
До нових зустрічей на водоймах!

Ответить