Фідер. BRAIN Кубок Вінницької обл. 2017

Соревнования, которые проводит ВОФРС, ФРСУ и другие областные федерации.

Модератор: Vodan

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
MBoris
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 08 сен 2015, 20:03

Re: Фідер. BRAIN Кубок Вінницької обл. 2017

#26 Сообщение MBoris » 17 сен 2017, 09:53

Всем привет.

В этом году, кубок Винницкой области, на мой взгляд, прошел очень удачно. Спасибо организаторам, водоем и место были выбраны отлично. Условия идеальны, рыбы много. И по этому веса были большие. Рыба клевала быстро и зависило быстрое, спортивное умение её выудить. Погода также не подкачала. Тренировка дала быстрые ответы, где ловить и как ловить. А на турах, успех зависил только от скорости. Спасибо всем участникам за честную борьбу. Хотелось бы побольше таких соревнований, на таких прекрасных местах "Винничины".

Всем ни хвоста ни чешуи:)

Chumuk
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 06 окт 2013, 14:25
Откуда: Муровані Курилівці

Re: Фідер. BRAIN Кубок Вінницької обл. 2017

#27 Сообщение Chumuk » 18 сен 2017, 19:58

Кубок Вінницької області.
Місце для проведення даного кубку справді було вибране дуже вдало, була дика красива природа з красивими краєвидами. Риби я вважаю також було в при достатній кількості на різних дистанціях.
Перший тур розпочав з ближньої дистанції де відразу зібралась рибка, трішки погрався з гачком і поводком і почав ловити так аж до кінця туру.
Другий тур був приблизно такий самий єдине, що я зробив це змістив точку ще ближче до берега. Рибка клювала увесь тур без значних провалів.
Хочу подякувати федерації риболовного спорту за організацію і проведення даних змагань, компанії «Ібіс» за чудові та якісні призи, а також усім учасникам за чесну боротьбу і хорошу атмосферу. Також своєму напарнику за підтримку і корисні поради. До нових зустрічей!!!! Спасибі!!!

Ответить