Фідер. FLAGMAN. Чемпіонат Вінницької обл. 08-09.07.17

Соревнования, которые проводит ВОФРС, ФРСУ и другие областные федерации.

Модератор: Vodan

Сообщение
Автор
Odin-net-S
Сообщения: 439
Зарегистрирован: 28 апр 2011, 13:56
Откуда: Винница

Re: Фідер. FLAGMAN. Чемпіонат Вінницької обл. 08-09.07.17

#26 Сообщение Odin-net-S » 11 июл 2017, 14:46

Учасники змагань висловлюють подяку Олександру Ільніцькому за чудові фотографії! С таким об"єктивом вже можна весілля фотографувати :lol:

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

Re: Фідер. FLAGMAN. Чемпіонат Вінницької обл. 08-09.07.17

#27 Сообщение Юрий К » 11 июл 2017, 22:36

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Chumuk
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 06 окт 2013, 14:25
Откуда: Муровані Курилівці

Re: Фідер. FLAGMAN. Чемпіонат Вінницької обл. 08-09.07.17

#28 Сообщение Chumuk » 20 июл 2017, 22:37

Звіт про минулий Чемпіонат Вінницької області.
На місце проведення ми з моїм напарником прибули в п’ятницю після обіду, розташувавшись на березі я взявся за в’язання оснасток, брат вирішив потренуватись, пошукати рибку, яка була на самій ближній дистанції, десь приблизно 20 метрів.
Перший тур змагань я попадаю в зону А1 крайній сектор, думаю уже чудово, при повірці дна найшовши пару дистанцій, одна метрів 60, друга метрів 40, третя на крайній випадок метрів 15. Почав я із середньої, пару закормочних кормушок, поводок і вперед, з першу були обсоси, потім пару невпевнених покльовок, після чого погравшись із поводком достав першу плотвичку, далі рибка брала впевнено і стабільно десь до половини тура, після чого був провал приблизно хвилин на 40, далі почались не впевнені покльовки поки я не замінив поводок на тонший який вернув рибу і так я ловив до кінця тура зловивши 2.199 кг і зайняв перше місце.
Другий тур я почав з дальньої дистанції, де за півгодини получив пару обсосів, повернувшись на ближню дистанцію ( приблизно 30м.) почав ловити плотву але тут уже відчувалась конкуренція з боку сусідів (порівняно з першим туром), рибку треба було тримати і постійно годувати, також десь приблизно в той самий час був провал в кльові але потом вирнувся. В цілому рибка ловилась на протязі всього тура і дала змогу зайняти 3 місце в своїй зоні.
За два тура в моїм прилові крім плотви і пару краснопірок риби більше не було ніякої. Хочу сказати спасибі Вінницькій федерації риболовного спорту за надання можливості прийняти участь у даних змаганнях, хорошу їх організованість і чудову атмосферу як в турі так і за чашкою смачної ухи. Також хочу сказати спасибі капітану і членам нашої збірної за підтримку, Стаднюку Валерію за живність. І нарешті хочу подякувати генеральному спонсору змагань компанії FLAGMAN за чудові якісні призи. Всім спасибі !!!
P.S. Дядя Паша фідер це чудова снасть не залишайте її !!!!

Чемериський Микола
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 10:29
Откуда: Украина, Киев

Re: Фідер. FLAGMAN. Чемпіонат Вінницької обл. 08-09.07.17

#29 Сообщение Чемериський Микола » 21 июл 2017, 22:32

Виїхавши з дому ми з напарником були налаштовані на перемогу до якої йшли вже майже чотири роки. Приїхали в п'ятницю годинок так в 18-00, я був в Четвертинівці вперше і місце одразу мені сподобалось. Поки брат розбивав наш табір, я пішов в розвідку. Почати вирішив з ближньої дистанцї і буквально з декількох кормушок плотва щільно стала на точку і брала з дна, потрібно було тільки підібрати гачок і поводок. Так посидів годинки дві, пробував дальню але вона мовчала.
Перший день змагань. Зона В. Починаю знову з ближньої, декілька обсосів, вкорочую поводок підбираю гачок і поїхали. Коли кльов зтихав, змінював насадку що дало змогу виловити 3-ьох підлящиків і карася. Ловив пікером Flagman MANTARAY ELITE LIGHT, вудилище справлялось з рибою і темпом на всі 100. В кінці туру кльов погіршився і за пів години до закінчення я спробував дальню дистанцію і витягнув звідти ще декілька гарних плотвичок.
На другий день все як по накатаній. Зона В, ближня дистанція. В цьому турі вдалося витягнути лише одного підлящика і я зрозумів що потрібно збільшувати темп по плотві. Таким чином вдалося досягти непоганого результату. Результатом задоволений, вдало підібрана прикормка і тактика зробили свою справу.
Хочу подякувати всім учасникам за спортивну боротьбу і душевну компанію, федерації - за організацію і проведення і компанії Флагман за підтримку цих змагань.

Ответить