Фідер. Flagman. Кубок України 2017р.

Соревнования, которые проводит ВОФРС, ФРСУ и другие областные федерации.

Модератор: Vodan

Ответить
Сообщение
Автор
Odin-net-S
Сообщения: 439
Зарегистрирован: 28 апр 2011, 13:56
Откуда: Винница

Фідер. Flagman. Кубок України 2017р.

#1 Сообщение Odin-net-S » 30 май 2017, 08:53

Положення
про проведення Flagman Кубку України 2017 з ловлі риби фідером

1. Цілі і завдання.
Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером проводиться
з метою:

• широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
• подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі;
• підвищення рівня майстерності спортсменів;
• відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях;
• активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;
• підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.
2. Строки і місце проведення змагань.
Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером проводиться з 26 по 28 травня 2017 року на Кременчуцькому водосховищі біля села Недогарки Полтавської області.
3. Організація та керівництво проведенням змагань
Керівництво проведенням змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Федерація риболовного спорту України (далі – Федерація).
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Flagman Кубку України 2017 з ловлі риби фідером покладається на управління молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, на обласну федерацію Риболовного спорту Полтавської області, на головного суддю Шевченко Олександра (суддя національної категорії, м. Киів).
4. Учасники змагань
До участі у змаганнях допускаються команди областей, м. Києва та спортивних клубів.
Вікові категорії учасників змагань: дорослі.
Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами діючих Правил спортивних змагань з риболовного спорту.
Склад команди - 5 осіб: 1 тренер та 4 спортсмена. Допускається наявність одного запасного спортсмена.
5. Характер заходу
Змагання проводяться відповідно до Правил спортивних змагань з риболовного спорту.
Змагання особисто - командні.
6. Програма проведення змагань
Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером проводиться з 26 по 28 травня 2017 року на Кременчуцькому водосховищі біля села Недогарки Полтавської області.
Програма змагань:
26 травня 2017 року - офіційне тренування:
06.00 - 06.30 – приїзд учасників;
06.30 - 07.00 – жеребкування секторів;
07.00 - 08.50 – підготовка до тренування;
08.50 - 09.00 – стартовий закорм;
09.00 - 14.00 – тренувальна ловля;
15.00 – зібрання капітанів, інструктаж, жеребкування зон першого туру.
27 травня 2017 року – перший тур:
06.00 - 06.30 – реєстрація учасників, шикування, урочисте відкриття змагання;
06.30 - 07.00 – жеребкування секторів;
07.00 - 08.50 – підготовка до змагання;
08.50 - 09.00 – стартовий закорм;
09.00 - 14.00 – ловля;
14.00 - 15.00 – зважування;
16.00 – зібрання капітанів, оголошення результатів, жеребкування зон другого туру.
28 травня 2017 року – другий тур:
06.30 - 07.00 – жеребкування секторів;
07.00 - 08.50 – підготовка до змагання;
08.50 - 09.00 – стартовий закорм;
09.00 - 14.00 – ловля;
14.00 - 15.00 – зважування;
16.00 – оголошення результатів, шикування, нагородження переможців, урочисте закриття змагань.
7. Безпека та підготовка місць проведення змагань
Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.
8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів
Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у Flagman Кубку України 2017 з ловлі риби фідером, нагороджуються кубками, дипломами і медалями відповідних ступенів Федерації.
Переможці і призери у командному заліку нагороджуються, кубками, дипломами і медалями відповідних ступенів Федерації.
9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників
Витрати на організацію та проведення Flagman Кубку України 2017 з ловлі риби фідером, здійснюються за рахунок Федерації.
Витрати на відрядження учасників змагань здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.
Грошовий внесок для участі в Flagman Кубку України 2017 з ловлі риби фідером складає 2000 грн. з кожної команди. З цієї суми 800 грн. надходить до бюджету збірної України для участі в Чемпіонаті Світу 2018. Решта витрачається організаторами на проведення змагання і нагородну атрибутику.
10. Строки та порядок подання заявок на участь
Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються на e-mail організатора prodij@i.ua Прийняті заявки та список учасників будуть опубліковані на риболовних форумах.
Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки за підписом та печаткою керівників структурних підрозділів регіональних органів фізичної культури і спорту областей, міста Києва, спортивних клубів, завірені лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру та організацією, що відряджає, класифікаційні книжки, страхові поліси, документи які підтверджують особу спортсменів тощо.
До змагань допускаються команди та учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь.
Це положення є офіційним викликом на змагання.

Odin-net-S
Сообщения: 439
Зарегистрирован: 28 апр 2011, 13:56
Откуда: Винница

Re: Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером

#2 Сообщение Odin-net-S » 30 май 2017, 09:11

1 тур:

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

Odin-net-S
Сообщения: 439
Зарегистрирован: 28 апр 2011, 13:56
Откуда: Винница

Re: Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером

#3 Сообщение Odin-net-S » 30 май 2017, 09:17

2 тур:

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

Odin-net-S
Сообщения: 439
Зарегистрирован: 28 апр 2011, 13:56
Откуда: Винница

Re: Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером

#4 Сообщение Odin-net-S » 30 май 2017, 09:22

Підсумки:

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

Chumuk
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 06 окт 2013, 14:25
Откуда: Муровані Курилівці

Re: Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером

#5 Сообщение Chumuk » 02 июн 2017, 19:42

Звіт про Кубок України 2017 по фідеру.
На запропоновані місця в команді, ми з братом погодились майже одразу. Усіх членів команди ми уже добре знали. Виїхавши в середу, не зважаючи на дірку в задньому колесі в три пальці яку здобули біля Білої Церкви, доїхали до місця призначення. Вийшовши на воду і побачивши перед собою море без так звичних орієнтирів із хвилею плюс мінус 1 метр, перші думки «як в таких умовах можна щось ловити» виявилось можна. Прибувши на місце зазначене на карті як табір де не було нікого крім залізничної дороги під самими палатками і купами мусора, подумавши як ми там маєм жити всі чотири дні і хто буде стерегти наші речі під час риболовлі, не розкладаючись ми переїхали на базу відпочинку Балу, за що велике спасибі нашому хорошому другу Бельмесову Олегу який зразу зорієнтувався і найшов нам номер.
Перше тренування пройшло успішно, рибка було клювала, ловилась, прикормка працювала вся яку ми їй приготовили, треба було тільки погратися із гачком. Другий день рибки уже було менше але ясніше було видно чого вона хоче.
Перший тур виходим, я в ролі тренера, сам визвався команда підтримала, давно хотів в живу поспостерігати за професійними спортсменами. При перевірці суддями прикормки, помічаю що наша на пару тонів світліша ніж у інших команд і ще неодноразово була замічена консервована кукурудза. В турі я старався помогти нашим членам команди, передавав що в кого робиться слідкував за іншими командами, не знаю старався зробити все можливе і неможливе щоб покращити наші результати.
Другий тур я уже виступив в ролі учасника. Попавши в щасливу зону В13 я швидко розложився і по провіреній схемі розпочав ловлю. Дистанція 47метрів, закормив зразу різаним опаришем свою точку, в перших півгодини я зловив зразу чотири хороші плотвички і далі все змінилось, і вітер, і хвиля яка заскакувала до тебе в таз, і риба на точці яка там була но не хотіла брати нічого, на мою думку, до кінця тура були дальше тільки одиночні покльовки. Тур пролетів на одному диханні, в кінці думав що останній, але виявилось що 10-ий.
Хочу подякувати насамперед своїй команді за підтримку і чудову внутрішню атмосферу; Вові Зоріну за корисні поради в турі; Валєрі Стаднюку за капітанську роботу; Борису Мальоні за хароший настрій, дуже цікавий, веселий, впевнений напарник; Брату за підримку. Також хочу сказати спасибі Вінницькій ФРСУ і магазину Робін за спонсорську і організаційну допомогу, усім командам які приймали участь, переможцям які здобули нагороди ви молодці.
Від купку отримав хороший досвід, навчився ловити в тяжких умовах…

Chumuk
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 06 окт 2013, 14:25
Откуда: Муровані Курилівці

Re: Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером

#6 Сообщение Chumuk » 02 июн 2017, 19:54

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

Аватара пользователя
valeum
Сообщения: 200
Зарегистрирован: 27 апр 2013, 14:34
Откуда: Vinnitsa

Re: Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером

#7 Сообщение valeum » 02 июн 2017, 23:59

Эмоции утихли, в голове кажись порядок.
Напишу и я пару слов о прошедшем Кубке Украины по фидеру.
В первую очередь хочется сказать огромное спасибо нашей команде в целом, ребята вы все во . Чувствовалась командная работа, прекрасная атмосфера в коллективе во-общем всё как хотелось.
Отдельное спасибо нашим тренерам - в лице Чемериського Александра и Зорина Владимира! Наше выступление, это как минимум 50% Ваша заслуга!
Ну а теперь начну всё по порядку.))
Командой решаем выезжать в среду так как дорога не близкая (почти 500км.) и хотелось попасть еще не на официальную тренировку.
На воде мы были в среду вечером и первое впечатление у всех, это "Огону и море"!
Изображение

Дальше едим обустраиваться на базу. Спасибо Олегу Бельмесову за помощь в поиске нашего проживания так как изначально планировалось жить в палатках, но по приезду стало ясно что это не вариант.
В четверг выезжаем на тренировку и пытаемся разойтись как можно больше по всех зонах. Замешиваем два разных вида прикормок и в перед!
Рыбка начинает отзываться с первых забросов, а именно плотва и до воли таки приятных размеров.
Изображение

По окончанию тренировки собираемся и обсуждаем кто на что и как...Цель этой тренировки была больше узнать глубины, дно, дистанцию и видовой состав рыбы.
На официальную тренировку выходим так же с двумя прикормками, что бы окончательно определится с ней в туре. После тренировки сходимся на таком составе - G.STREAM: Premium - Roach 2пачки + Premium - River 1пачка + Premium - Feeder 1пачка.
Изображение

Первый тур - попадаю в зону А сектор 4. Слева от меня Егор Морозов, а справа Алексей Страшный, мммм дааа повезло...))) ну думаю нечего, будет на кого ровняться)))
Старт - начинаю с дистанции 40м., плотва садится на крючке с первого заброса. Практически все поклевки происходят на пождиговке, но смотрю на соседей и понимаю что по скорости явно поигрываю. За час до конца тура происходит обрыв кормушки, пока отбился по новому, возвращаюсь на точку, а рыбка ушла (на таких соревнования без дубляжа не как). После первого тура я 11 в своей зоне, как бы не плохо для мох соревнований такого уровня.
Изображение

Изображение

Второй тур - выходим с тем же составом прикормки, единственное по совету тренера немного затемняем её. И снова я в зоне А! Единственное немного левее, аж на один сектор)) ну и тут с соседями мне опять повезло справа Алексей Зайко, а через сектор (А1) Алексей Страшный. Стартую практически с той же дистанции что и в первом туре, но с поклёвками не так как вчера, одиночные рыбки через три, четыре заброса, а соседи то ловят и при чем очень не плохо. Так я промучился где-то полтора часа! Если бы не наш Тренер и его не заменимые подсказки наверное мучился бы дальше. Делаю всё как было сказано "заброс считаем до 10 и медленная подтяжка". Работает! Заброс - рыбка, заброс- рыбка...Пытаюсь догнать упущенное, увеличиваю размер рыбы тоже не без подсказки тренера. Финиш, взвешивание и жду тренера с результатами, а сам думаю хоть бы где то в серединке. И тут вижу Вову с большой улыбкой и словами ты третий! Не поверил
Ждем подсчета за два тура и наша команда становиться 12 с 19 как для меня это очень хороший результат нашей Сборной. В личке я становлюсь 25. В общем было не просто но очень информативно.
Всем участникам спасибо за честную борьбу, так же спасибо Полтавской федерации за возможность поучаствовать на таком турнире.
От себя хотелось бы поблагодарить Винницкую областную федерацию рыболовного спорта за финансовую поддержку, а так же за спонсорскую поддержку наш любимый магазин "ROBIN". Большое Вам спасибо!

Изображение

Аватара пользователя
MBoris
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 08 сен 2015, 20:03

Re: Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером

#8 Сообщение MBoris » 04 июн 2017, 15:00

Отчёт о соревнованиях Кубок Украины 2017 по фидеру.
За две недели до соревнования, меня пригласили поучаствовать на Кубке Украины 2017. И мы начали готовиться: заказали наживку, подобрали прикормку, и в среду направились в нужном направлении. Дорога была немного сложной, друзьям Олегу Бельмесову и Денису Гутареву, которые выехали рано утром, большое спасибо, за то что взяли наше основное снаряжение. Спустя время мы отправились в дорогу, кроме пробитого колеса, особых неприятностей с нами не произошло. Подъезжая к Кременчугу мы почувствовали смену ландшафта и нарастание волнения. Но как только мы увидели водоем у нас появилось большое желание быстро распаковать фидер. Изображение
Место на котором мы должны были разбить лагерь оказалось неудачным, но благодаря помощи друзей, мы нашли место на базе. Щедрая полтавская земля и радушие персонала базы "Балу" помогли нам решить проблему с ночлегом и отдыхом. Изображение
Как оказалось, на этой базе жили все Флагманские команды, в воздухе висел дух профессионализма. На следующий день у нас была неофициальная тренировка. По фотографиям с тазиками полными бычков и рассказам местных о дефиците рыбы, закрались мысли что соревнование будут трудными. Мы раскинулись по разным секторам, приготовив при этом несколько видов прикормки, буквально через несколько забросов посыпалась плотва. Нужно было только подобрать крючок, и правильно надеть наживку. Вздохнув с облегчением, мы поняли что рыба здесь есть и ее очень много, но понимали что на соревнованиях такой "халявы" не будет. Изображение
На следующий день, на официальной тренировке нас посадили в один полубокс. Благодаря прессингу конкурентов, рыбка все таки стояла на точке, нужно было просто ее постоянно кормить и не отпускать. Даже работала 15-ти секундная подсечка, не дожидаясь поклевки. Как не странно, но мотыль и червь не пригодились. Хорошо подобранные компоненты прикормки G-Stream за рецептом нашего капитана Валеры, а так же живые компоненты хорошо собирали плотву в неплохих размерах. После навязанных поводков и легкого мандража, на следующий день мы вышли в первый тур. По жеребьевке мне попалась крайняя зона, крайний сектор. Моя интуиция и упёртость, подсказывала, что мне никто не будет мешать собирать рыбу на точке. Я знал что донная ракушка будет резать шнур, поэтому на тренировке я поставил шок-лидер, но тополиный пух, который лепился к шнуру не давал проходу морковке через первое кольцо, поэтому от шок-лидера пришлось отказаться. Шнур 0.08 фирмы Mamoi резался как по маслу, и время на перевязку оснастки давала провалы в поклевках. И вот долгожданный карась и легкий мандраж сменяет эйфория, и опять обрез. После 7 утраченных кормушек в итоге я достал рекордных 3 карася и немного плотвы, к удивлению и уверенности я занял 5 место в зоне. Как оказалось мне не хватило всего 10 гр. до 4 места. Изображение
Тур 2.
Теперь я сидел по середине зоны, справа от меня сидел участник с киевского флагмана, который уже побеждал на этом кубке, а за 2 сектора слева сидел Гутарев Денис. После маркировки я нашел маленькую бровку но не в 42 метра, как в первом туре, а в 58 метров, сделав дубль на эту точку. Гудок и началось соревнование. Через 2 часа безкльовья и обрывов на медике, я понял что тур будет очень сложным. Ценные указания тренера Владимира Зорина, который собирал информацию с секторов дали свои результаты. Легкая поджиговка большого успеха не приносила, так как 60-ти граммовая кормушка не прыгала а цеплялась за камни. Сейчас я понимаю свои ошибки, но для этого мы и ездим на соревнования такого формата, получая колоссальный опыт. В итоге во втором туре я занял 16-е место, а по рейтингу 40-е, командное почетное 12-е место. Большое спасибо моей команде: Валерию, Владимиру, Николаю и Александру за упорную борьбу на соревновании. Мы с вами добьемся многого. Изображение Изображение Изображение
Особая благодарность спонсору магазина Robin, Винницкой Федерации рыболовного спорта, местной Полтавской Федерации рыболовного спорта за организацию такого великолепного мероприятия, а так же за честную борьбу всех участников. Желаю с ними встретиться еще не один раз.

Аватара пользователя
Зорин Владимир
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 02 дек 2015, 21:18
Откуда: Украина, Винница

Re: Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером

#9 Сообщение Зорин Владимир » 06 июн 2017, 13:16

Всем привет! Напишу и я пару слов о впечатлениях Flagman Кубок Украины 2017 фидер. Главное для меня это атмосфера и масштаб соревнований,я не только впервые участвовал в таких, но и впервые
видел своими глазами.А посмотреть и поучиться было у кого!!!Как обращается с фидером Алексей Пугач для меня лично
фантастика,не только он конечно,просто я дольше наблюдал именно за ним. Ни какой суеты и лишних движений-класс!
Анализируя своё выступление можно сказать откровенно-слабенько, но команда (спасибо всем) строго меня не судила
я действительно старался.Попробую подчеркнуть главные свои ошибки как вижу я их. Основную дистанцию ловли я выбрал
50 метров.Начал, на мой взгляд ,ловить хорошо и рыбка была в основном плотва и с реализацией хорошо.Кстате внимательно
на кануне вечером слушал друга Олега Бельмесова он и подсказал какой выбрать крючок спасибо друг.Я не просто думал,
что ловил не плохо,а смотрел по сторонам и действительно получалось у меня лучше чем у соседей.Так прошло промерно 2 часа
и обидный отстрел. Беру дубль - через пару забросов замечаю,что пропустил одно кольцо не продев шнур. Обидно, но дублей больше нет.Решаю перевязать основной. Суета,волнение получается очень медленно.Наконец начинаю рыбачить и всё совсем
по другому.Поклёвок нет, да что поклёвок, обсосов нет.Пробую чаще перезабрасывать не реже 1 р в мин. Изменить ничего не удалось, а тут и соседи начали ловить.Не подумайте, что оправдываюсь вина моя и только.Думаю дублей основной дистанции должно быть мин 2, я лично буду стараться делать так.О себе всё. Хочу сказать о команде.Саша,Коля,Валера,Борис быть с вами в одной команде очень приятно Спасибо вам огромное!!!Отдельно капитану Валера ты ЛЕВ!!! Спасибо Винницкой Федерации за помощь в организации нашего участия в Кубке.Огромное спасибо нашему спонсору магазину "Robin" за прикормку!!!

,

Чемериський Микола
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 06 июн 2017, 10:29
Откуда: Украина, Киев

Re: Flagman Кубок України 2017 з ловлі риби фідером

#10 Сообщение Чемериський Микола » 07 июн 2017, 07:00

Мій звіт з кубка України.
Перш за все хочу подякувати своїй команді Сані Вові Борі і Валєрі за активну співпрацю і боротьбу на кубку, Вінницькій ФРСУ за можливість позмагатися на такому рівні та фінансову підтримку, магазину Robin за спонсорську допомогу, нашим землякам Бельмесову Олегу і Гутарєву Денису за Їхні корисні поради та за житло яке нам підшукали,
як виявилося з 19 команд жодна не залишилася в таборі.
На мою думку командна робота - це кращий досвід, який ми отримали на змаганнях. Дуже допомагала робота тренерів Чемериського Олександра (1-ий тур) і Зоріна Володимира (2-ий тур), які не жаліючи себе (4-ри зони мали майже 1200м) вчасно давали цінні поради і зауваження. До речі мобільного зв'язку не було і ми могли спілкуватися лише через тренерів. Після
кожного тренування і туру всі питання ретельно обговорювались і ми робили відповідні висновки щодо тактики і техніки ловлі.
Перший тур. Попадаю в зону В сектор 14. Зліва від мене Веселовський із Feeder sport. По дистанції я був на 45м він десь на 41. З перших закидів рибка стала на стіл і брала дуже активно, коли кльов стихав давав різаного опариша і змінював насадку, рибка то клювала на опариша то на дві червоні пінки. Прикормку потрібно було дозволожувати, щоб не збирати надокучливу швею. Починав з 14 крючка, а до кіня туру розмір зменшував до 16 -18. В середині туру кльов ослаб і потрібно було робити протяжки, а в кінці знов покращився.
В підсумку 2770 г і однакова вага з іншим учасником з яким ми розділили 11 і 12 місця.
Другий тур. Зона D 13 сектор. Дистанція 48 метрів. Картина як і в першому турі, тільки рибки уже було менше, майже в кожну кормушку давав кашу з різаного опариша і пінки. Джиговка допомала проте не приносила бажаних результатів, з 10-ти закидів одна-дві рибки. В середині туру вітер так розгулявся, що вода бризкала в очі і ноги були мокрі до колін, а хвилі періодично крали в учасників речі. В мене чуть не поплило відро, в Олега Бельмесова який сидів справа від мене - підсак. Під кінець туру кльов знов дещо покращився. В підсумку 1030 г і 14-те місце.
В цілому на мою думку команда виступила гідно. Постараємся на ЧУ показати не гірший результат.

Ответить