Cпиннинг берег. Кубок Винницкой области 26-27.09.2015

Соревнования, которые проводит ВОФРС, ФРСУ и другие областные федерации.

Модератор: Vodan

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Vodan
Сообщения: 809
Зарегистрирован: 21 апр 2010, 12:51
Откуда: м.Вінниця

Re: Cпиннинг берег. Кубок Винницкой области 26-27.09.2015

#26 Сообщение Vodan » 27 сен 2015, 21:45

ИзображениеИзображение

Игорь Р
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 28 сен 2015, 10:54
Откуда: Винница

Re: Cпиннинг берег. Кубок Винницкой области 26-27.09.2015

#27 Сообщение Игорь Р » 28 сен 2015, 18:17

Изображение
700+

Smayluk
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 28 апр 2014, 13:08

Re: Cпиннинг берег. Кубок Винницкой области 26-27.09.2015

#28 Сообщение Smayluk » 05 окт 2015, 10:24

Невеличкий звіт з Кубку Вінницької області

Напередодні змагань я зі своїм другом та напарником по команді відвідали акваторію змагань. За п'ять годин тренування в мене був всього лиш один контакт з рибою - щука залишила порізи на приманці. У товариша краще - два судачки за 300г. та окуньчик. Зазвичай на тренуванні підбираються робочі приманки. Але цей раз все вийшло навпаки - було зрозуміло лише на що ловити рибу не треба. Надій на хороший результат було мало, тому для себе вирішив, що на змаганнях буду ловити біля більш досвідчених спортсменів, спостерігати за їх технікою і по можливості робить те що й вони. Так як 3-й спортсмен нашої команди не зміг приїхати, нам в команду дістався учасник без команди, досвідчений спортсмен Яремчук Павло. По жеребкуванні в мене С А В.

Зона С. Павло Володимирович радить йти в самий кінець до лісу, там на дні багато ракушняку. Перший старт в мене 5, шансів зайняти сектор мало, але усі спортсмени йдуть в початок зони С, я ж йду вверх і займаю останній сектор. 20 хвилин облову ракушняку не приносять результату. В цей час у сусідньому секторі спортсмен ловить рибу в ногах. Намагаюсь робить те саме і ловлю першого окуня. В другому старті займаю сусідній напівсектор. Довго не можу отримати контакт з рибою, перебираю приманки. Знаходжу в коробці micro grub 1, ставлю його і з інтервалом в декілька хвилин ловлю двох судаків в пару метрах від берега. Під кінець часу витягую ще одного окуня з ракушняка. В останньому старті пройшов всю зону з тим самим micro grub 1 і зловив ще одного окуня, який вивів мене на 1 місце в зоні. Напарники теж виступили добре, обоє зайняли 5 місця, в результаті чого після першого туру наша команда була на першому місці.

Зона А. Весь тур шукав рибу під берегом, декілька раз обійшов всю зону, обловлюючи кожен сектор, за виключенням другого старту - в передостанньому напівсекторі намагався спіймати судака з русла. В підсумку в мене один окунь зловлений в ногах і 5 місце в зоні.

Зона С. Перших дві години активно змінював сектора, більшість часу ловив під берегом - зловив одного окуня. В третьому старті зайняв перший сектор. Всю годину обловлював "корягу" біля протилежного берега. У перших двох годинах там активно проявляли себе судаки, декілька чималих були виловлені і записані в протоколи. Як результат, судака на 100г звідти я дістав, на жаль не такого великого як у інших, але завдяки йому наша команда потрапила в бронзові призери змагань, обігнавши найближчих суперників всього на 1 бал, при тому що загальна вага у них була більшою.

Дякуємо організаторам за чудове свято, дружню атмосферу, спортсменам за чесну боротьбу. Окрема подяка досвідченим спортсменам вінницької федерації, які завжди готові ділитись досвідом та порадами!

Аватара пользователя
Vodan
Сообщения: 809
Зарегистрирован: 21 апр 2010, 12:51
Откуда: м.Вінниця

Re: Cпиннинг берег. Кубок Винницкой области 26-27.09.2015

#29 Сообщение Vodan » 05 окт 2015, 22:40

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение

Ответить