Правила проведення змагань з ловлі риби спінінгом з човна

Положения, приказы, бланки документов
Закрыто
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

Правила проведення змагань з ловлі риби спінінгом з човна

#1 Сообщение Юрий К » 24 апр 2014, 06:33

Правила проведення змагань з ловлі риби спінінгом з човна

1. Змагання проводяться на прісноводних водоймах: великих і малих ріках, каналах, озерах і водоймищах. Найбільша глибина в місці змагань не повинна бути менше 1,50 метра.
2. Для змагань обирається ділянка водойми з максимально однаковими умовами у відношенні рельєфу дна, глибини і рослинності, яка розбивається на зони за кількістю спортсменів у команді (2 зони). Місце розташування зон визначається головною суддівською колегією, яка проводить змагання, із врахуванням особливостей водойми.
3. У кожній зоні повинно бути по одному екіпажу від кожної команди. Відведена для ловлі ділянка водойми на сектори не розбивається, але вона повинна бути обмежена добре видимими з човнів орієнтирами. Площа відведеної ділянки водойми не повинна бути менше 10000 кв.м. на один човен. Кожний тур може проводитися на різних водоймах, що визначається Положенням про змагання.
4. Змагання проводяться в особовому заліку в двійках , тобто два спортсмени в одному човні, надалі «екіпаж». В командному заліку враховуються результати двох екіпажів, які виступають в різних зонах, згідно жеребкуванню.
5. Змагання проходять в два тури по 8 годин кожен; у разі виникнення непередбачених обставин (наприклад, грози) тур вважається таким, що має силу, якщо його тривалість була мінімум три години.
У випадку якщо із-за погодних умов проведення змагання стане неможливим, журі може прийняти рішення про відміну одного туру. Такий тур не враховуватиметься, а рейтинг команд буде складений згідно з результатами залікового туру. Скасований тур знову проводитись не буде.
6. Будь-яка форма прикорми риби заборонена. Дозволяється лише застосування атрактантів і олій, що наносяться на приманки.
7. Учасники змагань повинні уміти гребти і плавати.
8. Дозволено застосування ехолотів і GPS навігаторів. Під час змагань учасники можуть використати навушники і рації.
9. Спортсмени зобов'язані мати підсак для виважування риби. Підсаком можуть користуватися лише самі спортсмени. Застосування багра для виважування риби заборонене.
10. При переміщенні за допомогою мотора внутрішнього згорання носіння рятувального жилета обов'язкове; його також слід надівати за несприятливих погодних умов (дощ, вітер). В процесі лову заборонено користуватися мотором внутрішнього згорання.
11. Дистанція між двома найближчими човнами під час лову має бути не менше 50 метрів. У разі, коли інший човен наближається до спортсмена, який ловить рибу у вузькому місці (ширина менше 50 метрів), він повинен припинити лов і пропустити інший човен.
12. Лов з човна, що рухається, з включеним мотором, а також лов з берега заборонені.
13. Човни, що запізнилися до старту, мають право виходити в зону лову, але час фінішу для них не змінюється.
14. Човни спортсменів мають номери. Кожен човен має два чітко помітних номери, по одному з кожного борту.
15. Човни повинні мати на борту устаткування, необхідне, згідно з місцевими нормами і правилами. Без цього устаткування човни не мають права виходити на акваторію.
16. Кожен човен зобов'язаний прийти на допомогу іншому, що зазнає ускладнень, або що терпить лихо.
17. Навмисне багріння риби заборонене.
18. Забороняється:
застосовувати снасточки із живих і мертвих рибок;
оснащувати важки гачками;
використовувати дві і більше приманок, оснащених гачками («тандеми»);
ловити рибу поза межею виділеної для змагань зони або ділянки водойми;
застосовувати прямовисне блешніння;
ловити рибу доріжкою;
виходити на берег без дозволу судді;
19. Учасники можуть мати із собою необмежену кількість спінінгів. Забороняється використовувати одночасно для ловлі більше одного спінінга одним спортсменом. Спінінгом, що використовується вважається такий, приманка якого знаходиться у воді.
Спортсмен зобов’язаний мати права на керування моторним човном.
20. Човни стартують двійками (по два човни) без обмеження швидкості з центру своєї зони за 15 хвил. до початку лову риби з інтервалом в 1 хвил. між двійками, згідно порядкового номеру, який визначається жеребкуванням напередодні змагань.
На другому етапі, човни стартують в порядку, зворотному старту першого етапу. Наприклад: 20 човнів в одній зоні отримали стартові номери з 1 по 20. Відповідно на другий етап човен з номером старту 1(перший етап) отримає №20, з номером 2 (перший етап) отримає №19, 3-18, 4-17, 5-16 і т.п.;
21. Рейтинг екіпажу нараховується по завершенню сезону по сумі трьох найкращих турів. Якщо сума турів рівна у декількох екіпажів, то вище місце займає екіпаж, який має кращий результат четвертого не взятого до уваги туру. Якщо і цей показник рівний, то до уваги береться кількість 1-х місць в турах, потім 2-х і т.д.
22. Якщо між першим та другим рейтинговим змаганням сезону відбулися зміни в екіпажі, то рейтинг екіпажу після першого змагання збережеться і для другого етапу, у випадку заміни одного з членів екіпажу, підтвердженої заявкою місцевої федерації, за яку він виступає.
23. Представництво областей на Чемпіонаті та Кубку України відбувається наступним чином:
По одній команді від кожної області, АР Крим а також м. Київ та м. Севастополь.
Додаткові квоти команд на наступний рік визначаються на основі результатів виступів команд у попередньому році. Підраховується рейтинг команд за сумою місць, набраних на ЧУ і КУ.
1 ,2 і 3 місце – по дві додаткові команди;
4, 5 і 6 місце – по одній додатковій команді;
Область-організатор ЧУ – по одній додатковій команді і на ЧУ, і на КУ;
Область-організатор КУ – по одній додатковій команді і на КУ, і на ЧУ;
Не більше чотирьох команд від області.
Одна додаткова команда для титульного спонсора змагань з ловлі спінінгом з човна в поточному сезоні.
24. Перед початком змагань судді зобов’язані в присутності спортсменів зробити огляд всіх човнів учасників змагань та підтвердити відсутність в них риби.
25. До заліку в змаганнях приймаються наступні види риби:
щука – не менше 45 см. для р. Дніпро та водойм Дніпровського
басейну , та – 40 см. для всіх інших водойм;
окунь - не більше 20 шт. на один човен, без обмеження в розмірі;
сом – не менше 75 см.;
судак – не менше 47 см.;
головень – 29 см.;
жерех – 35 см.;
берш – 33 см.;
в’язь – 33 см.
Вся риба вимірюється від початку голови до закінчення хвостового плавця.
26. Швидкість пересування по водоймі під час змагань не обмежується, при умові відсутності човнів в радіусі 100 м. Якщо ж під час руху поблизу є інші човни ( до 100 м відстань), то спортсмени зобов’язані рухатися зі швидкістю до 10 км
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Закрыто