Огляд Favorite Professional 73L

Описание, характеристики, отзывы по конкретной модели.

Модератор: Ярико

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Штипук Віталік
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 03 сен 2014, 19:01
Откуда: Украина, Киев

Огляд Favorite Professional 73L

#1 Сообщение Штипук Віталік » 19 авг 2016, 15:51

Хороше нове - це добре забуте старе!

Саме так, в кількох словах, я охарактеризую легендарну палочку Favorite Professional 73L, яка лише недавно попала в моє користування.

ИзображениеИзображение

Перше моє знайомство з Professional відбулось дуже давно, ще коли я починав ловити спінінгом, та воно обмежилось лише знайомством "на потрях". Ще тоді я відзначив універсальність та достойні характеристики як для спінінга в такому ціновому сегменті.

І от кілька років потому мені випадає нагода більш ближче познайомитись з Профешиналом, і я не роздумуючи беру Professional в ряди своїх вудилищ.

Пройшло вже кілька виїздів на рибалку з цим спіном і він радує мене кожного разу. Серед друзів ми прозвали його "Трофейний", адже кожна рибалка з "профешиналом" приносила нам трофей, з яким спін справлявся на ура!

Коротко про ТХ спіна:
- довжина 7'3" (2.20m);
- тест по приманках 2-10г;
- стрій Fast;
- вага 102г.

Як на мене, то спінінг саме з такими технічними характеристиками є справжнім універсалом і весь модельний ряд Favorite Professional відповідає таким нормам в своєму тесті. Давайте більш детально по 73L моделі...

Не так багато є спінів ,в категорії середньо-б'юджетний, які можуть надати таку багату універсальність по приманкам.
Джиг - в межах тесту повний контроль та достойна чуйка.
Твіч - від ул кренків на голавля і до щучих 70-80мм мінох, все чітко і якісно, ніяких провалів і максимальна інформативність.
Блешні - будь що в межех тесту, як вертушки так і коливалки.

Для риболова спінінгіста, який хоче почати свій захоплюючий та довгий шлях з надійним і універсальним спінінгом, що буде вірою і правдою працювати в будь яких умовах, то Favorite Professional саме для вас.

Модель Favorite Professional 73L ідеально підійде для лову на мікро та середніх ріках і озерах на будь які типи приманок. Завдяки строю буде якісно виважувати рибу не даючи ні шансу на схід.

ИзображениеИзображение

Однозначно рекомендую даний спін для рибалок які хочуть все й одразу. Рідко буває коли якість, достойні робочі характеристики та доступна ціна поєднані в одному вудилищі. На мою думку це однин з кращих, якщо не найкращий універсал в своєму ціновому сегменті.

http://perekat.net/blog/show/horoshe-no ... bute-stare

Аватара пользователя
topick
Сообщения: 1252
Зарегистрирован: 06 сен 2009, 11:07
Откуда: г. Винница

Re: Огляд Favorite Professional 73L

#2 Сообщение topick » 28 авг 2016, 08:03

Щось так виходить, що інші всі спінінги в світі треба в топку. Навіщо ж інші, якщо є цей . І що ні одного мінуса? Хіба так буває? І ще питання, з чим порівняння проводилось, якими спінами раніше рибалив?

Ответить